Loe ametlikku kirjeldust

Tehnoloogiainstituut AIDIMME on eraõiguslik mittetulundusühing, mis hõlmab riiklikku reguleerimisala ja mille eesmärgiks on edendada ettevõtete konkurentsivõime AIDIMME ID-d kasutades nii tootmisprotsessides kui ka nende toodetes.

Alates asutamisest 1987. aastal on ta läbi viinud koolitusvaldkonnas fikseeritud tegevusi, mille eesmärgiks oli ja on koolitada tehnilisi spetsialiste, kes on võimelised ettevõtte kohe liituma ja aidanud kaasa meie tootmisstruktuuri pideva täiustamise huvides omandatud teadmistele.

Nende meetmete tulemusena algatati 1993. aastal algatus, mille käigus on aastate jooksul vajalikud parandused ja ajakohastused jõudnud tänase päevani, tööstuse reoveepuhastus- ja taaskasutussüsteemide meister .

Aastad hiljem, 2002. aastal, võttes arvesse protsesside juhtimise ettevõtete olemasolevaid vajadusi, käivitati kutsekvalifikatsiooni magistri kvaliteedisüsteemid, keskkond ja tööohutuse ennetamise juhtimine PRLi vanemtehnikuna .

2007. aastal ja enne Bolognas sündinud uue Euroopa ülikooli raamistiku loomist ning vajadust anda neile magistrikraadi ametlik staatus, on AIMME ja Valencia Katoliku Ülikooli (UCV) vahel sõlmitud koostöökokkulepe , mis tagab sama kontrolli mõlema kraadi haridusministeeriumi osa.

AIMME ja UCV pakuvad 2014. aastal vajadust anda süsteemijuhtimise kaptenile lisaväärtust, mis on diferentseeriv element, mis parandab meie õpilaste konkurentsivõimet tööturul. Selle analüüsi tulemusena esitatakse 2015-2016. Õppeaastale uus magistri kraad, mis täiendab eelmise magistrikraadi aineid süsteemide juhtimises, kuid võimaldab üliõpilasel omandada kaks ülikooli magistrikraadi ühel kursusel:

  • Kvaliteedisüsteemide, keskkonna, tööohutuse ja töötervishoiu integreeritud juhtimise magistrikraad
  • Kutsealase riski ennetamise magistrikraad

See koolitus vastab järgmise väljaande 2017-2018 väljaande numbrile 15, kus on juba koolitatud rohkem kui 500 üliõpilast (12 ülikoolina ja 3 kahekordne kraad).

Lõpuks ühendab 2016. aastal pärast AIDIMA tehnoloogiakeskusega ühiselt toimuvat koostööd metalltehnoloogia (AIMME) ja puidu (AIDIMA) tehnoloogilised keskused, mille tulemusena loodi Metallitööstuse Instituut Mueble , Wood, Packaging ja Allied - AIDIMME , uuendades lepingut Valencia UCV Katoliikliku Ülikooliga ja jätkates seejärel koostööd ülikooli magistrikraadiga, alates sellest ajast, AIDIMME - UCV .

Järgmisel kursusel täidavad AIDIMME -UCV magistrikraad 11. väljaanne ametliku ülikooli magistrikraadiga, mis võimaldab üliõpilastel taotleda stipendiume, teha praktikume, jätkata doktoriõpinguid, saada punkte konkursikutsetes või tunnustada nende kraadi mis tahes riigis Euroopa Liit.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

AIDIMME

Ettevõtlusmaas juhtub, et innovatsioon on oluline vahend organisatsioonide ja inimeste konkurentsivõime parandamiseks. ... [+]

Ettevõtlusmaas juhtub, et innovatsioon on oluline vahend organisatsioonide ja inimeste konkurentsivõime parandamiseks. Selles mõttes otsustasime 2013. aastal, et pärast kümnendit oli süsteemide juhtimise magistri õpetamine alates 2007. aastast ülikooli meistrina vajalik, kohandades pealkirja struktuuri muutustele ja vajadustele, mis loodi nii ettevõtetes kui ka profiilis magistriõppes osalenud lõpetajad.

Selle peegelduse tulemusena loodi uus Double Master'i kraad, mida reklaamivad metallitööstus, mööbel, puit, pakend ja Afinexi tehnoloogiainstituut - AIDIMME ja Valencia katoliiklik ülikool - UCV. Kaks kraadi hõlmav kraad, mis hõlmab ühelt poolt integreeritud süsteemide juhtimist ja teiselt poolt spetsialistide koolitamist kutsealase riski ennetamise kõrgemate tehnikute koolitamiseks. Jagage pealkiri, mis annab alust Double Masteri nendes kahes valdkonnas, on võimaldanud meil pakkuda suuremat spetsialiseerumist üliõpilastele, kes teevad topeltartiklit ja pakuvad rohkem võimalusi äritegevuse valdkonnas.... [-]

Hispaania Paterna
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles