Loe ametlikku kirjeldust

Meie ajalugu

80ndatel alustas rühm ettevõtjaid Barcelonas oma kutsetegevust aknakaunistajate ja kaupmeestena. Järk-järgult laiendatakse äriliste kaunistusteenuste pakkumist teistele kogukondadele, andes 1990. aastal alguse esimesele aknakaunistamise kursusele Barcelonas kaubanduskojale ja laiendades seda hiljem.

90-ndatel aastatel alustati kujundava ühenduse loomist Barcelona ülikooli haridusinstituudiga, õpetades 1995. aastal kaubanduse ja turunduse professoritele esimest akende kaunistamise ja turustamise kursust. Meeskonna mitmekesisus võimaldas ühendada professionaalselt osutatavaid teenuseid rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtetes ja luua uusi koolituskavu ettevõtetele, raekodadele, ametiühingutele, ühingutele ja teistele erialagruppidele.

Ärisuhted, koolituse tunnustamine ja nõudmine spetsialistide järele andsid võimaluse avada 1910. aastal vanas metallitöökojas ÁRTIDI aknakatete kool, mis asutati uute spetsialistide koolitamiseks. Praegu oleme laienenud, et saada Euroopa suurimaks kooliks aknakatete ja visuaalse turunduse alal ning kaubandusega seotud hariduse alal.

filosoofia

ÁRTIDI filosoofia on koolituse teerajaja, sest me ei õpeta ainult. Meie õpilased uuendavad ja täiustavad äri ja kaubanduse müügistrateegiaid. ÁRTIDI-s pakume strateegiaid ja koolitusi selle saavutamiseks. ÁRTIDI õpilased on ettevõtlussektoris tuntud mitte ainult professionaalsete ekspertidena, vaid ka müügitehnika uuendajatena.

Meie õpilased õpivad olema informeeritud, et neil on oma kriteeriumid ja otsus. Õpilased, kes toovad uudiseid, loovad trende ja avastavad turu vajadusi, sest me motiveerime neid selle jaoks ja õpetame neile, kuidas seda teha.

Kuidas saada oma õpilased suundumusi seadma? Koolis õpetavad nad konkreetseid klasse, et turgu analüüsida ja uudsust avastada. Ümarlauad, kus õpilased saavad Coolhunteriteks ja annavad oma nägemuse uutest suundumustest. Motivatsiooni ja loovuse tunnid. Nad osalevad konverentsidel, kus nad on peategelased, loovad loomingulisi tegevusi, originaalseid ja tõeliste tulemustega. Isemajandavad õpilased, kes loovad kaubamärgisuundumusi.

Metoodika

ÁRTIDI-s õpetatakse tunnustatud, professionaalset, mitmekultuurilist koolitust, millel on teistest koosseisudest erinev ja mitmekülgne suhtumine. Meie enam kui 20 aastat kestnud kutse- ja õpetajakarjäär on näidanud, et selleks, et olla hea professionaal, peate õppima reaalses ruumis ja kvalifitseeritud spetsialistidega.

ARTIDI metoodikal on tõeline rahvusvaheline tunnustus, mis ületab tavapäraste kursuste realiseerimise palju. Alates kõige konkreetsemast ja detailsemast teooriast kuni kõige uuenduslikemate strateegiate tundmiseni, otsime oma koolis kujundavat tipptasemel oskust. Koolitusmeetod on praktiline, tõhus ja reaalne, kuna ainult ÁRTIDI-l on infrastruktuur, mis on loodud eranditult seda tüüpi koolituste jaoks.

Õpilased osalevad terviklikul koolitusel, mis hõlmab kõiki aspekte, näiteks tõelisi vaateaknaid, originaalsete ja dekoratiivsete elementide kujundamist kuni visuaalse turustamiseni päris poes ja uusimat arvutitööriista eksklusiivseks koolitamiseks meie koolis. Lisaks kaupluste kujundusele, mööblile, 3D-toodete paigutusele ja äritavadele. Kujundav tulemus saavutatakse kõige arenenumate meetoditega, mis edendavad koolitust professionaalsete väärtuste, hoiakute ja strateegiateni.

119504_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c732a78d0904dc05a_1280.jpg

Rajatised visuaalseks turustamiseks ja akende kaunistamiseks

"Mida me õpime tegema, seda õpime tehes" See Aristotelese tsitaat kirjeldab Ártidi koolitust. Aknakapp ja visuaalne müüja peaksid olema väljaõppe saanud. Projekteerimine, ehitamine ja montaaž on tõeline järjestus, milles neid spetsialiste tuleks koolitada. Seetõttu on Ártidil kõige suurem seda tüüpi koolitusele pühendatud infrastruktuur Euroopas.

Londoni Arhitektide Kooli esindajad, aga ka muud riiklikud ja rahvusvahelised meediad on maininud meie ruume kõige paremini kvalifitseeritud spetsialistide loomiseks.

Teoreetilised klassiruumid; mitmete tööriistade ja materjalidega varustatud töötoad; pilootkauplus, kus praktiseeritakse alates tootepaigutusest, õhustikust kuni ettevõtte mainekujunduseni; 3D-disaini klassiruum ja enam kui 40 reaalset erinevat tüüpi vitriini ja lambipirnid, mis moodustavad meie enam kui 1000 m2 ruumid. Meil on ka üle 100 ettevõtte mannekeeni, päris tootekauplused ja väliterrassid.

Meie infrastruktuur võimaldab õpilastel õppida tavapärasest koolitusest erinevas reaalses keskkonnas.

Kvaliteedi ja koolituse garantii

Praegu on koolituskursuse läbiviimine ülioluline, et saada osa sellest konkurentsivõimelisest töömaailmast. Selleks on erinevad hindamisfaktorid, nii et sidusrühmad saaksid hinnata kõige sobivamat valikut.

Kvaliteedi ja kujundava garantii pitser on akende kaunistamise ja visuaalse turustamise sektori riikliku iseregulatsiooni koolituse kontseptsioon. Märk, mis tagab kursustele huvilistele; et hariduskava ja õppejõudude juhtimine, programmeerimine, kujundamine ja kavandamine; Neid on viinud läbi ja juhendanud kvalifitseeritud spetsialistid insenerikoolituse alal.

Alates 1992. aastast julgustame ja panustame tipptasemel haridusse. CGF-i märk tähistab Ártidi koolituskeskusena, kus kvaliteedi- ja tagatised on kohal kõigis selle koolitusprogrammides.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Artidi Escuela Superior

Professionaalse kuvandikonsultatsiooni kursus koos Euroopa eksperdikraadiga on eksklusiivne kursus isikliku ja ettevõtte imago valdkonnas. See programm tuleneb profession ... [+]

esitlus

Professionaalse kuvandikonsultatsiooni kursus koos Euroopa eksperdikraadiga on eksklusiivne kursus isikliku ja ettevõtte imago valdkonnas. See programm tuleneb professionaalsest nõudlusest ettevõtete ja kasutajate nõustamise valdkonnas.

Kujutise kaudu suhtleme ja edastame väärtusi ja identiteeti väljapoole. Sellepärast tegutseb professionaalne mainekonsultant nii isiklikult kui ka ettevõttes; Teie teadmised ja oskused võimaldavad teil edukuse kulminatsioonina reageerida suhtlemise, pildi sidususe ja levitamise vajadustele.

Master of Professional Image Consulting kursus valmistab teid ette professionaaliks, kes on võimeline arendama kuvandiga seotud globaalseid projekte. Koolitusprogramm annab teile tööriistad oma kutseoskuste, hoiakute ja võimete, samuti tehniliste ja teoreetiliste võimete parandamiseks.... [-]

Hispaania Barcelona
November 2019
Hispaania
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Artidi Escuela Superior

Meister visuaalse turunduse ja akende kaunistamise alal on nädalavahetuse kursus ja mõeldud neile, kes ei suuda intensiivset koolitust ühendada. Kursusel on täielik kooli ... [+]

esitlus

Äripindade elluviimine ja animeerimine, EUROOPA EKSPERT VISUAALSE TURUSTAMISE JA ESCAPARATISMIS on midagi enamat kui visuaalse turunduse ja aknakaunistamise kursus, see on tunnustatud kraadi ja töövõimaluse saamine. Nüüd vajavad ettevõtted rohkem kui kunagi varem spetsialiste, kes pakuvad eristavaid väärtusi. Kursus, mis on suunatud neile, kes soovivad suunata oma karjääri tunnustatud tööturule.

Kursuse eesmärk on anda oma panus akadeemilistesse mõjudesse ja investeerida tulevikku. Hankige rahvusvaheliselt tunnustatud kraad. Hankige professionaalne pitser ja astuge suurepäraste töövõimalustega kutsealale.

Kursus on ainus ÁRTIDI jaoks, mis on välja töötatud vastavalt oma regulatsioonidele, seega ei ole ÁRTIDI kavandatud, programmeeritud ega õpetatav ühelegi teisele koolituskeskusele ega ettevõttele.... [-]

Hispaania Barcelona
November 2019
Hispaania
Osakoormus
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Calle de la Llacuna, 50
Barcelona, Kataloonia, Hispaania