Loe ametlikku kirjeldust

BEBS on kommenteeritud ärikool, kellel on rahvusvaheline kogemus ärijuhtimises ja koolituses. BEBS on olnud täidesaatva hariduse esirinnas, inspireerides, vaidlustades ja aidates kaasa paljude riikide ja sektorite praeguste ja tulevaste juhtide arengule.

BEBS on uuenduslik institutsioon, mis teeb positiivse, tervikliku ja järjepideva mõju inimestele, ettevõtetele ja ühiskonnale.

BEBS edu põhineb akadeemilisel lähenemisel, keskendudes põhiliselt professionaalsele ja humanistlikule lähenemisele ettevõtlusele ja juhtimisele: meie mis tahes programmide ajal annavad meie professorid ja täidesaatvad spetsialistid suurepärase hariduse tagamiseks mõtteid, dialoogi, kriitilist analüüsi, projekte ja algatusi. , mis annab väärtusliku panuse äri- ja sotsiaalsesse ümberkujundamisse.

BEBS missioon annab inimestele üle kogu maailma, et nad saaksid väga pädevaks spetsialistiks ja saaksid täiel määral aru oma rollist ettevõttes ja ühiskonnas. Meie ärikool on kindlalt pühendunud intellektuaalse ranguse ja akadeemilise kvaliteedi saavutamisele ning selgele keskendumisele inimestele - nende isiklikule ja professionaalsele arengule.

Mis muudab BEBS erinevaks?

  • BEBS "Barcelona Executive Business School" on juhtivtöötajate juhtide poolt loodud ärikool. Me tahame, et te teeksite õppimisega, mitte ainult akadeemiliselt.
  • BEBS pakub kahekordse akrediteeringuga BEBS .
  • Meie õpetajad on juhtide ja juhtide rühm, kellel on suurepärased karjäärivõimalused ärimaailmas.
  • Meie mudel põhineb tänapäeval ettevõtetel. Mitte vanadel mustritel, mis enam ei vasta meie praegusele ärisüsteemile.
  • BEBS püüame mitte ainult seda, et õppisite, vaid et te praktikas rakendaksite haridusalast, loovat ja häirivat lähenemisviisi.

Mida saavad BEBS üliõpilased?

· Haridus keskendub rahvusvahelisele ettevõtlusele ja on suunatud innovatsioonile

· Võimendus oma ettevõtte loomiseks

· Strateegiline visioon juhtimisest, mis inspireerib uuenduslikke ja jätkusuutlikke ärimudeleid

· Sotsiaalse vastutuse tunnet, mis hõlmab ametialast pädevust ja pühendunud juhtimist

· Suurepärased võrgustike võimalused professorite, õppelähetuste ja praktikakohtade kaudu

· Praegused ja ajakohased praktilised teadmised

· Õpikeskkond, mis on orienteeritud väga humanistlikule lähenemisele

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Barcelona Executive Business School (BEBS)

Projektijuhtimise magistriprogrammi kavandas BEBS , et õpetada õpilastele, kuidas saada tõhusateks oma ettevõtete eesmärkide tõlkijateks. Pärast kooli lõpetamist saavad õ ... [+]

Edu ja ebaõnnestumise vahel on hea projektijuhtimine või selle puudumine. Kes tahab ebaõnnestuda? Vastus sellele küsimusele on põhjus, miks projektijuhtimisest on viimastel aastatel saanud ettevõtete tähe tööriist. Projektijuhtimise MBA programm võimaldab õpilastel muuta majanduskasv jätkusuutlikuks, veendudes, et hea plaan on olemas, ja kasutada ära muudatusi, mitte näha neid takistustena.

See tähendab, et ettevõtted peavad tegema kiireid otsuseid, olles samal ajal ebakindlad selles osas, mis võib olla järgmine. Teel edukaimatesse ettevõtetesse realiseeruvad ideed, muutes need muudatused projektideks ja viies need läbi läbimõeldud projektijuhtimisega.... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
10 - 12 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Barcelona Executive Business School (BEBS)

BEBS poolt BEBS talent talentide juhtimises ja juhtimises (HR) valmistab spetsialiste ette oma karjääris BEBS inimressursside (HR) valdkonnas ning pakub lahendusi tänapäe ... [+]

MBA Talent Management and Leadership (HR) pakub õpilastele kõik rasked

Akadeemiline õppekava

Strateegia ja globaliseerumine

Juhtimine ja personalijuhtimine

Operatsioonide ja innovatsiooni juhtimine

Rahvusvaheline turundus

Finants- ja majandusjuhtimine

Ettevõtlus

Äri mäng

HR sihtasutused, äri

Organisatsioonikultuur, juhtimine ja meeskonna loomine

Pädevused... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
10 - 12 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Mis käed lähenemist kiiresti kasvavale valdkonnale, võimaldab rahvusvahelise turismi ja hotellinduse juhtimise MBA teid kohtadesse ja töövõimalustesse, mida olete otsinud ... [+]

Kas teadsite, et see sektor kasvab 50% kiiremini kui maailmamajandus ise? Ja kas üks kümnest töökohast kogu maailmas on otseselt või kaudselt seotud turismi- ja majutussektoriga? Kas te kujutate ette lugematuid võimalusi, mis seal väljas on?

MBA rahvusvahelise turismi ja hotellinduse juhtimise eesmärk on arendada üliõpilaste karjääri direktoritena, piirkonna juhtidena või ettevõtjatena, võimaldades neil omandada teadmised ja oskused, mis on vajalikud sektori otsuste tegemiseks.

Programmi õppekava

Strateegia ja globaliseerumine

Juhtimine ja personalijuhtimine... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
10 - 12 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Kui minna kaugemale innovatsiooniteooriatest, avab rahvusvahelise ettevõtluse innovatsiooni (IMBI) MBA tee optimeerimisele lahendustega, mis võimaldavad luua võimsaid ja ... [+]

Rahvusvahelise äriinnovatsiooni (IMBI) MBA eesmärk on arendada erinevate sektorite ja osakondade ettevõtete töötajate võimeid ja oskusi, et võimaldada neil reageerida uutele väljakutsetele, millega nad praeguses ühiskonnas silmitsi seisavad. Struktuurimuudatuste käes kannatanud keskkond vajab teistsugust, ettevõtlikumat lähenemist.

Akadeemiline õppekava

Uuendusvõime: üks väheseid püsivaid konkurentsieeliseid

Innovatsiooni võtmetegur: inimesed

Innovatsiooniprobleemide tuvastamine (innovatsioonistrateegia)

Kuidas juhtida ja süstematiseerida innovatsiooniprotsessi... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
10 - 12 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Rahvusvahelise e-tarneahelahalduse (IMSCM) magistriõppe kaudu omandate suurepärase taseme teadmisi tarneahelahalduse (SCM) valdkondadest: ostmine, tootmine, ladustamine, ... [+]

Kas soovite viia oma karjääri juhtrolli suunas operatsioonide ja tarneahela valdkonnas? Ettevõtte MBA omandamine rahvusvahelises e-tarneahelahalduses (IMSCM), saate strateegilise ja integreeritud nägemuse erinevates valdkondades, mis moodustavad ettevõtte juhtimise.

Selle programmi kaudu saavad õpilased arendada vajalikke oskusi ja juhtimispädevusi, et tulla toime väljakutsetega tarneahela juhtimise valdkonnas, kasutades tehnoloogiat ja inimkapitali.

Programmi õppekava

Tarneahela juhtimise (SCM) strateegiline ja ülemaailmne visioon

SCM innovatsioon ja optimeerimine... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
10 - 12 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Address
23, Carrer de Torroella de Montgrí, 08027 Barcelona
08027 Barcelona, Catalonia, Hispaania
Telefon
false