Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

UPF Barcelona School of Management on Pompeu Fabra ülikooli juhtimiskool, üks maailma parimatest ülikoolidest vastavalt suurtele rahvusvahelistele pingereas. See on osa Pompeu Fabra ülikooli jätkuvharidusinstituudist, mille juhatajaks on ülikooli rektor. Meie missiooniks on arendada spetsialiste, kes muudavad ühiskonda teaduse ja sotsiaalse teadlikkuse normidega. Me pakume magistriprogramme, kraadiõppe ja spetsialiseerumise kursusi ärijuhtimises ja juhtimises, seaduste, poliitika ja avaliku halduse, loovuse ja tehnoloogia, majanduse, tervishoiu juhtimise ja teaduse, kommunikatsiooni, ajakirjanduse ja tõlke, turunduse ja branding, raamatupidamise ja rahanduse ja inimõiguste Ressursid. Me määratleme juhtimise kui ressursi, mis on igasuguse professionaalse arengu alus; see ei ole lihtsalt seotud ettevõtte või juhtrolli rolliga. Me näeme, et haridus on ülikooli ja ettevõtte vaheline side. Sellepärast töötavad UPF kõige prestii akadeemikud ja juhtivate ettevõtete ja riigiasutuste poolt austatud spetsialistid välja kõik magistri- ja kraadiõppe kursused.

608_img4.jpg

Miks valida meid?

Sest see on Pompeu Fabra ülikooli ärikool, üks maailma parimatest ülikoolidest vastavalt peamistele rahvusvahelistele pingereas:

  • Tipptaseme 12. kõrghariduse edetabeli (2015) järgi on maailmas alla 50-aastane.
  • U-Multirank (2015) järgi on parimad Euroopa parimad ülikoolid
  • Üle 400 ülikooli vastavalt akadeemilise edetabel maailma ülikoolid (2014). Parim Hispaania Hispaania ülikool sotsiaalteaduste valdkonnas

Oma riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõudude jaoks; mis ühendab parimad UPF lektorid, juhid õpetamise, teaduse ja teaduse väljundi, kõrgelt kvalifitseeritud direktorid ja spetsialistid alates parimate ettevõtete turul. Tänu oma igakülgsele mitmekülgsele juhtimise visioonile, mida määratletakse ressursina, mis on igasuguse erialase arengu alus; see ei ole lihtsalt seotud ettevõtte või juhtrolli rolliga. Nautida rahvusvahelist õpikogemust kõikides ülikoolilinnakutes. Aastal 2015:

  • Üliõpilaskonna hulgas on esindatud 45 rahvust
  • 82% rahvusvahelistele üliõpilastele antavatest stipendiumidest
  • 71% magistriõppe õppejõududest, kes on haritud mainekates ülikoolides väljaspool Hispaaniat

Tänu tugevale seotusele tööstusega. Aastal 2015:

  • Praktika sai üle 900 üliõpilase.
  • Äriühingutega sõlmiti üle 1200 praktikakokkuleppe

Suurepärase asukoha poolest dünaamilisse kosmopoliitne Barcelona linn ja selle sümboolika rajatised: Ciutadella Campus, Balmesi hoone, Poblenou ülikool ja Mar Campus. Tema toetuseks ja pühendumusele oma õpilaste talent ja motivatsioonile. Eelmisel aastal:

  • 29 magistriõppe üliõpilast said MSc stipendiumi
  • 26 stipendiumid stipendiumidele, mis on antud kõige silmapaistvamale Barcelona kooli juhtivatele õpilastele

Kuna 91% õpilastest sooviksid kooli magistriprogramme ja kraadiõppe kursusi sõpradele.

Asukohad

Barcelona

UPF Barcelona School Of Management

Address
Barcelona School of Management
Balmes, 132-134


08008 Barcelona, Kataloonia, Hispaania
Telefon
+34 935 42 18 00

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited