Loe ametlikku kirjeldust

CESMA Business School on haridusasutus, mis keskendub juhtimisele, innovatsioonile ja ettevõtlusvaimule. Oleme teadlikud, et äri harimine ei piirdu heade juhtide, pädevate finants- või hästi ettevalmistatud juhtide koolitusega, vaid ka väärtuste ja ärieetika alase koolitamisega.

Usume kindlalt, et koolitus peab olema lahutamatu, meie õpilaste reaalne ümberkujundamise protsess. Seetõttu tugevdavad meie õpilased lisaks konkreetsele erialaalase koolituse omandamisele oma juhtimisoskusi, emotsionaalset intelligentsust ja suhtlemist teiste hulgas, nii et see on vajalik tänapäeva töörühmade tõhusaks juhtimiseks.

Aerial Panorama view of Barcelona city skyline and Sagrada familia at dusk time,Spain

Meie akadeemiline pakkumine sisaldab peamisi nähtusi, mis mõjutavad ärikoolituse praegust panoraama: juhtimise globaliseerumine, uute tehnoloogiate mõju õppeprotsessile, mitmekesisuse aktsepteerimine ja uut tüüpi luureandmed samuti erinevate allikate ja kanalite arendamine teadmiste edastamiseks.

Pakume Teile nelja-aastast kraadi ärijuhtimise ja juhtimise erialadel, ärijuhtimises ja turunduses või protokolli haldamises ja ürituste korraldamises, kus neljandal aastal teete magistriprogrammi. Meie koolitus põhineb praktilisel metoodikal, mida toetab isiklike ja erialaste oskuste arendamine.

Valmistame teid analüüsima ja lahendama probleeme ettevõtte eri valdkondades. Tänu koostöölepingutele, mille oleme sõlminud mainekate ülikoolide ja koolidega välismaal, saate aasta jooksul õppida väljaspool Hispaaniat ja valida ametlik kraad vastavalt Euroopa kõrgharidusruumile EHEA. Me kasutame teie käsutuses professionaalse arengu osakonda, mis juhendab teid, kui soovite oma esimesi samme ettevõtte maailmas teha.

Me koolitame teid äri inglise keeles esimese kolmeaastase kraadi jooksul. Me valmistame teid ette Cambridge'i inglise keeleks: Business Certificate, Cambridge'i inglise keele hindamise ametlik nimetus (osa Cambridge'i ülikoolist, Suurbritannia).

Pakume Teile võimalust õppida teist keelt (hiina keelt), mis võimaldab teil parandada oma professionaalseid ootusi. See keel asetab end ärisektori võtmeks.

Programmide õpetamise keel:
  • Spanish (Spain)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

CESMA Business School

Eesmärgid Executive Master ärijuhtimise ja turunduse, on keskendunud ajakohastamine üliõpilane-professionaalne, teadmisi omandatud tema tööelu ja uusi turumeetodeid ettev ... [+]

"Ei tugevaim ega kõige intelligentsem ei ela, vaid need, kes muutustele kõige positiivsemalt reageerivad."

Charles Darwin.

Kõrge konkurentsiga ärikeskkonnas on oluline teada, kuidas kohaneda iga olukorraga, teada saada, kuidas ennustada ja teistest eristada. Kui otsite oma tööelus kvalitatiivset hüpet või muudate oma karjääri või saite suurepäraseks turundus- ja müügiekspertiks, on oluline saada parimad väljaõpe ja jagada kogemusi piirkonna parimate spetsialistidega.

Executive Master ärijuhtimise ja turunduse CESMA Business School on peamine vahend, kui soovite edusamme ja kindlustada oma tööelu. Selle magistrikraadi kaudu saate nii turunduspiirkonnas kui ka kaubanduspiirkonnas kindla kujunduse, et olla üks sektori parimaid spetsialiste.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CESMA Business School

Selle kapteni põhieesmärgiks on ettevõtte majandusliku finantsjuhtimise integreeritud ja sidus esitamine, mis põhineb rangel koolitusel ja erakordselt praktilisest seisuk ... [+]

Äritegevuse strateegia kavandamine ja rakendamine eeldab tingimata selle majandusliku ja rahalise elujõulisuse eelnevat hindamist ning seejärel seatud eesmärkide jälgimist ja kontrolli. Selline lähenemine tugevdab finantsjuhtimise strateegilist olemust kui ettevõtte juhtimise tegeliku toetuse vahendit, kavandades ja kontrollides ettevõtte kasumlikkust finantstasakaalu tingimustes.

Järelikult, CESMA Business School finantsjuhtimise ja -kontrolli CESMA Business School , seob finantsjuhtimise ettevõtte strateegiate ja poliitikate kujundamisega, analüüsib puhtalt raamatupidamisarvestust ületavate infosüsteemide rolli, tutvustab instrumente ja tehnikaid. finantsplaneerimine lühiajalises ja pikas perspektiivis, samuti finantsturgude riskide tõhus juhtimine, kõik see kaalub ettevõtet oma keskkonnas. Teisest küljest on esitatud finantsosakonna tõhusa korraldamise kriteeriumid ja peamised instrumendid ettevõtte tulemuste haldamiseks.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CESMA Business School

Inimressursside juhtimise ja juhtimise magistriõppe peaeesmärk on koolitada spetsialiste, kes on võimelised vastutama ja arendama juhtimistegevust, juhtimist ja tehnikaid ... [+]

Organisatsioonid liiguvad praegu üha kiiremini ja sügavamalt üleilmastuvas keskkonnas, konkurentsivõimelisemaks ning sotsiaalmajanduslike muutustega, tehnoloogiliste, turgude jms. Sellises olukorras sõltub ettevõtete konkurentsivõime peamiselt algatusest, innovatsioonivõimest, suutlikkusest probleeme lahendada ja otsuseid langetada ning nende koostajate autonoomiat.

Seetõttu sõltub ettevõtete konkurentsivõime üha enam oma inimressursside korrektsest juhtimisest; või, nagu praegu paljudes foorumites väljendatud, selle moodustavate inimeste korrektses juhtimises.

Lisaks nõuavad tänapäeval organisatsioonid erineva pädevusega direktorid, juhid ja inimressursside tehnikud kui need, mida nõutakse endistest direktoritest ja personalitöötajatest; oskused nagu planeerimine ja korraldamine, pidev õppimine ja täiustamine, otsuste tegemine, paindlikkus, probleemide lahendamine jne; samuti mitte ainult tehnilised teadmised piirkonnas arendatud tegevuste kohta, vaid ka juhtimine, juhtimine, rahandus, õigusaktid jne.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CESMA Business School

CESMA Business School ärijuhtimise ja turunduse magistriõppega saate teada turunduse strateegilisi muutujaid, kuidas mõista tarbijate käitumist, kommunikatsiooni tähtsust ... [+]

Kõrge konkurentsiga ärikeskkonnas on oluline teada, kuidas kohaneda iga olukorraga, teada saada, kuidas ennustada ja teistest eristada. Kui see, mida te otsite, on saada turunduse ja müügi suureks professionaaliks, on võtmetähtsusega saada parim koolitus ja jagada kogemusi piirkonna parimate spetsialistidega.

CESMA Business School ärijuhtimise ja turunduse magistriõppega saate teada turunduse strateegilisi muutujaid, kuidas mõista tarbijate käitumist, kommunikatsiooni tähtsust turunduses, rakendatud CRM-i, planeerimismeetodeid ja meediaostu ning ajakohased turundus- ja e-äri kontseptsioonid ja tehnikad, teades, kui tähtis on see meie päevades tasu võtta. Lisaks õpid, kuidas korraldada ja juhtida müügimeeskonda, kõige arenenumaid tehnikaid läbirääkimistel kõrgeimal tasemel, klientide lojaalsusprogramme, samuti erinevaid müügikanalite võimalusi ja strateegiaid eesmärkide saavutamiseks.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

CESMA Business School