Loe ametlikku kirjeldust

Parim koolitusmudel üliõpilastele ja spetsialistidele

Rahvusvahelises ärikoolis CESTE pakume Teile teistsugust õppimisviisi.

Ülikooli tasemel üliõpilastele: bakalaureuse- ja kraadiõppe kraad, mis kuuluvad maailma parimale haridusmudelile: briti.

Spetsialistidele ja juhtidele: olulised prestiižsed sertifikaadid, kommenteeritud programmid ja juhendamisteenused, mis aitavad teil ületada oma ametialase karjääri järgmise väljakutse.

CESTE mudel

CESTE, Escuela Internacional de Negocios, pakume Teile teistsugust haridusmudelit. Ülikooli üliõpilastele: ametlik bakalaureuse- ja magistrikraad, mida kujundab maailma parim haridusmudel - Briti. Spetsialistidele ja juhtidele: olulised ja prestiižsed sertifikaadid, kommenteeritud programmid ja juhendamisteenused, mis aitavad teil ületada oma kutsealase karjääri järgmise väljakutse.

Meie erialad

Pangandus ja rahandus

 • Info- ja sidetehnoloogiad
 • Haldus ja ärijuhtimine
 • Logistika ja tarneahela juhtimine
 • Turism
 • Ettevõtlikkus ja innovatsioon

Online-ülikoolilinnak

Meie online-ülikoolilinnak on mõeldud meie üliõpilaste õppimise hõlbustamiseks, kättesaadavaks tegemiseks vajalike vahenditega: interaktiivne multimeedia sisu, arutelurühmad, täiendavad materjalid ja ressursid, elavad virtuaalsed klassid, salvestatud veebiseminarid ja enesehindamine.

Ceste Online-õppe mudel põhineb strateegilisel kombinatsioonil, mis hõlmab eneseõpet, juhitud õppimist, sotsiaalset ja ühist õppimist ning austades iga õpilase rütmi. Meil on meeskond ekspertide juhendajatest, kes kaasavad õpilasi kogu protsessi vältel, julgustades õpilasringkondade vahel teadmiste vahetust. Pakume kvaliteetset ja mitut seadet pakkuvat koolitust ajal ja kohas, kus üliõpilane on kättesaadav.109452_pexels-photo-1068523.jpegrawpixel.com / Pexels

Missioon, visioon ja väärtused

Missioon

Õpilased on meie töö keskpunkt ja meie olemuse põhjus.

Ettevõtluse kutsealaga inimeste harimine ja koolitamine, kes on pädevad digitaliseerimise väljakutsete ees, on ühiskonna teenistuses, ausad ja toetavad neid, kes suudavad luua väärtust oma ettevõtetes, organisatsioonides ja kogukondades.

Arendada õpikogemusi uuenduslike meetoditega ja keskendudes praktilisele õpetamisele sisu, oskuste ja pädevuste osas, mis võimaldavad isiklikku ja professionaalset arengut.

Me töötame oma koolituse kvaliteedi tagamisel ja parandamisel ning õpime parimatelt, et hõlbustada meie õpilaste tööalast konkurentsivõimet, olles nende enda õppeprotsessi keskmes.

Visioon

Uuendavad metoodikad ja pühendunud tulevikule.

Me tahame, et meie panus haridusse, mis on uuenduslik ja püsivalt erinev tegelikest nõudmistest, annaks ettevõtetele ja spetsialistidele Aragónis, samuti kõiki territooriume ja riike, mida me oma programmidega jõuame, suurema arengu ja väljavaadetega majanduslikku ja sotsiaalset kasvu.

Ülikoolikeskusena mõistame, et meie panus peab jõudma mitte ainult noortele, vaid ka spetsialistidele, kes leiavad, et meil on kutse jätkata õppimist ja inspireerida end oma professionaalsetes võimalustes.

Väärtused ja kultuur

Meie väärtused ja poliitikad keskenduvad meie üliõpilaskonna arengule, nende rollile oma õppeprotsessis nii sisu kui ka pädevuse osas ning meie keskendumisele keskkonnale, milles me töötame, nagu meie missioon ja visioon.

Kokkuvõttes, võttes arvesse meie kontaktide panust UWTSD-s (University of Wales Trinity St. David) läbi:

 • Koostöö ja strateegiliste suhete loomine piirkondlikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Selline võrk võib innustada meie õpilasi, töötajaid ja partnereid looma uut tulevast õppimist.
 • Kaasamine, viies õpilased kõigepealt üles ja säilitades pideva õppimise ilma takistusteta. Toetame kõigi taustaga üliõpilasi ja igal hariduse ajal. Me aktsepteerime teist võimalust ja professionaalse uuendamise protsessi.
 • Tööalane konkurentsivõime ja loovus, kasutades meie üliõpilaste ettevõtlust, teadusuuringuid, loomingulisi ja ettevõtlusalaseid oskusi, pakkudes haridusprogramme, mis võimaldavad võimalikult suurt võimalust töökohtade omandamiseks ja ülekantavate oskuste arendamiseks.
 • Säästev areng keskendudes süsteemile, mis pakub olulisi ja asjakohaseid haridusviise ning soodustab sotsiaalset vastutust ja õppimist.
 • Kohustus teha koostööd nende territooriumide arendamisel, kus me töötame, pöörates erilist tähelepanu Aragonile, hoolitsedes arenguvajaduste eest ja tugevdades tugevaid külgi ning pühendudes kõigile sellele.
 • Globaalse kodakondsuse kontseptsioon teiste rahvusvaheliste tegevuste ja võimaluste arendamise kaudu meie õpilastele, töötajatele ja partneritele.
 • Meie akadeemiliste partnerite abiga, teaduse arendamine ja sotsiaalne mõju vastavalt oma eesmärkidele.

Oleme ülikooli keskus, mis:

 • Lisab väärtust õpikogemusele süsteemi kaudu, mis ühendab traditsioonilise kõrghariduse erialase ja akadeemilise kutsealase teadustööga akadeemilise rangusega ning on suunatud praktilisele rakendusele;
 • Pakub nii bakalaureuse- kui ka kraadiõppe jaoks täpselt määratletud õppekava, millel on eristusvõime tööhõive, ettevõtluse, säästva hariduse ja ülemaailmse kodakondsuse valdkonnas;
 • On pühendunud iga õpilase potentsiaali hindamisele individuaalsel tasandil ja toetama neid iga hariduse astme kaudu;
 • On teerajaja uute lähenemisviiside kohta töökohal toimuvale koolitusele ja ametialastele tavadele, mis parandavad töötajate ja ettevõtte enda oskusi; ja
 • On pühendunud säästva arengu igale aspektile.
Programmide õpetamise keel:
 • Hispaania

See ülikool pakub ka:


CESTE Business School

CESTE panganduse ja rahanduse magistrikraad on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad arendada finantssektoris professionaalset karjääri ning ettevõtete ja organisatsioon ... [+]

CESTE panganduse ja rahanduse magistrikraad on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad arendada finantssektoris professionaalset karjääri ning ettevõtete ja organisatsioonide finantsosakonda üldiselt.

Programmi üks silmapaistvamaid omadusi on see, et see annab õpilastele võimaluse valmistuda EFPA (Euroopa Finantsplaneerimise Assotsiatsioon) prestiižse EFA ™ sertifikaadi (Euroopa finantsnõustaja) teenimiseks ja annab neile hea võimaluse teenida FRM® (Financial Risk Manager) sertifikaat GARP-lt (Global Association of Risk Professionals). CESTE on EFPA ja GARP akrediteeritud koolituskeskus.

Veel üks eriti huvitav väljakutse CESTEis on see, et ta on tulnud osalema CFA Instituudi teadusuuringute väljakutsel, mis on ainulaadne võimalus valitud õpilaste rühmale, kes soovivad õppida tööstuse juhtide kogemustest ja konkureerida teiste õpilastega, kes õpivad mõned parimad finantsprogrammid maailmas.... [-]

Hispaania Zaragoza
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CESTE Business School

Magistrikraadi eesmärk on tõsta spetsialiste hästi arenenud arusaamaga infotehnoloogiaga seotud pädevusest, luua turule tipptehnoloogia kasutamisel eksperte, aga ka teha ... [+]

Magistrikraadi eesmärk on tõsta spetsialiste hästi arenenud arusaamaga infotehnoloogiaga seotud pädevusest, luua turule tipptehnoloogia kasutamisel eksperte, aga ka teha seda nii, et nad saaksid kergesti kohaneda erinevat tüüpi tehnoloogiatega ja pakkujad. Need spetsialistid peaksid olema võimelised vastutama ülesannete ja projektide planeerimise ning probleemide lahendamise eest.

Kes see on?

Meister on suunatud ülikoolide ja ärikoolide lõpetajatele, eriti infotehnoloogia (matemaatika, füüsika, statistika, inseneriteadus, keemia jne) erialadel.

Juhul, kui taotlejal ei ole kõrgharidust ja ta soovib saada professionaalset sertifikaati, on võimalik nõustuda, kui nad suudavad tõendada, et neil on oma ettevõttes 2-3 aasta pikkune infotehnoloogia kogemus. .... [-]

Hispaania Zaragoza
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CESTE Business School

Master eesmärk on valmistada spetsialiste kõrgel tasemel infotehnoloogiaga seotud oskusi, tipptasemel tehnoloogiate eksperte turul, kuid samal ajal on võimeline hõlpsasti ... [+]

Andmeedastuse magister on esimene Aragoni kapten, mis ühendab tehnilisi teadmisi ja ärinägemusi, mis on vajalikud praeguse ja lähiaastate suurima mõjuga ja kasvava valdkonna edu saavutamiseks: andmete teadus.

MiDS-i kutsutakse olema Aragoni viite Master ja tulevik riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil, õpetajate tasandil, nõue õpilastele ja kasutatud juhtumiuuringu metoodika. MiDS on LUCA AI Powered otsused akadeemilise ja algse tehnoloogia partner.

MDS on CESTE õpetatav magistrikraad, mis põhineb kolmel põhimõttel:

Õpetamise kvaliteet: esimese taseme õpetajad, kes on täielikult seotud erinevate tööstusharude äritegevusega, tagavad üliõpilaste maksimaalse kasutamise, kusjuures 100% lisandväärtusega sisu keskendub praktilistele juhtudele.Aktuaalsus ettevõtete kaudu: Master'i struktuur võimaldab töötada alates esimesest päevast tegelikel praktilistel juhtudel, mis võimaldavad üliõpilasel arendada kogemusi kõigis Data Science'iga seotud valdkondades.Otsene ligipääs sektorile: MiDS tagab tööstuse professionaalse praktika, samuti püsiva juurdepääsu sektorile erinevate tehnoloogiliste ja äripartnerite kaudu, kes moodustavad MiDS-partnerite nimekirja: Telefónica LUCA, Everis, PiperLab, AJE Aragón ... paljude teiste hulgas.Kes on orienteeritud... [-]
Hispaania Zaragoza
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
8 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Experiencia Alumni CESTE 2018 - Borja Adiego

Location address
Paseo Infantes de España, nº 3
Zaragoza, Aragon, 50012 ES
Social Media