Loe ametlikku kirjeldust

Kes me oleme?

ICC, vaid Keskus Ametlik treening üle 20 hargmaiste Hispaanias, nüüd kogukond üle 60.000 üliõpilast enam kui 30 riigis, kus kõik kinnitused maailma juhtiv ettevõtted, mille me anname oma ametlikus Koolitus ja personali õpetajad koolitatud spetsialistid mainekama Hispaania tootmisettevõtetele.

See tulemus pidevat tööd enam kui 30 aasta pikkune erialase töö kogemus Professional Training School on spetsialiseerunud projekteerimise ja uute tehnoloogiate.

missioon

Missioon ICC on pakkuda koolitusprogrammid toetab uute tehnoloogiate kasutamist, kasutades parimaid tehnilisi ja inimressursse, sõlmida lepingud suurettevõtet sektor uusi tehnoloogiaid ning tagada uuenenud teadlikkust õpetaja professionaalsus ja kõrge kvaliteediga .

nägemine

Olles liider sektoris uute tehnoloogiate alane koolitus parimaid spetsialiste erinevates valdkondades nagu projekteerimine ja audiovisuaalse toodangu valdkondades, Digital Imaging, Application Development ja kommunikatsiooniminister.

Väärtused

  • Kliendikesksuse - Excellence in Management - Meeskonnatöö - loovuse ja innovatsiooni mõiste ja eespool nimetatud eesmärkidel, realiseerub ühelt poolt oma tegevuses ja käitumise kõik inimesed organisatsioonis ICC ja veel, et tootmise ja edastamise teadmised ühiskonna (selle ettevõtted ja asutused) kaudu professionaalne suhe, mille eesmärk on ICC, etalon teadmiste valdkondi, mis on omapärane.
Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

CICE La Escuela Profesional de Nuevas Tecnologías

Ennustav Analytics on teadus ennustavad käitumist ja esineb iga aspekti meie elu. See lisab väärtust võimu andmed ja mõjutab iga päev tehes miljoneid ... [+]

Ennustav Analytics on teadus ennustavad käitumist ja esineb iga aspekti meie elu. See lisab väärtust võimu andmed ja mõjutab iga päev tehes miljoneid otsuseid.

Pangad, ettevõtted, poliitikud ja organisatsioonid kasutavad seda, et veenda meid peame oma tooteid või teenuseid.

Business Intelligence (Business Intelligence) on lähenemine ärijuhtimine, mis võimaldab organisatsiooni määratleda, milline teave on kasulik ja asjakohane äriühingu otsuste tegemises. See kontseptsioon aitab organisatsioonidel teha paremaid otsuseid ja saavutada konkurentsieelis turul.

Big andmed (Big Data) kui mõiste on kogum tehnoloogiad ja vahendid, et koguda, talletada, töödelda ja visualiseerida suuri andmehulki hinnaga ja mõistlikul ja talutav organisatsioon aega.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles