Loe ametlikku kirjeldust

missioon

CMI olemasolu eesmärk on aidata kaasa ühiskonna ärkamisele, et luua uus ja parem maailm teadusuuringute, arengu ja innovatsiooni ning inimese tervikliku hariduse kaudu.

Meie aluseks on uus organisatsioonilise juhtimise koolitus, mis paneb põhisamba inimese terviklikkusse ja kõigi ühiskonna ja loodusega inimeste vastutusse, et aidata kaasa meie aja probleemide lahendamisele.


Need on CMI 5 peamist tegevussuunda:

 • Teadus-, arendus- ja innovatsiooniorganisatsioonina luuakse avangardi teadus- ja tehnoloogiaalased teadmised harmoonias ja koostöös tööstuse esindajatega.
 • Pakkuda koolitustooted ja -teenused tipptasemel organisatsioonide teadlikuks juhtimiseks, andes võimaluse andekate inimeste arengule ja inimeste võimekusele.
 • CMI Universal Foundationi kaudu aitab inimestel ja rühmadel rahuldamata vajadusi, sõltumata nende olukorrast või päritolust, toetades nende võimete arengut ja parandamist.
 • Nõuanded ja toetus uute vastutavate organisatsioonide edendamiseks ja loomiseks.
 • Pakkuda arenenud nõustamisteenuseid juhtidele ja organisatsioonidele, kes otsivad tipptaset ühiskonna teenistuses.

CMI kasvab ökosüsteemina, mis tekitab vastutustundlikke tooteid ja teenuseid, mis hõlmavad kogu tsüklit, alates idee kontseptsioonist kuni selle elutsükli lõpuni.


Visioon

CMI tulevikuplaanid peavad andma ülemaailmselt panuse, et saavutada ühiskonnas rahu ja harmoonia keskkonnaga teadlike juhtide moodustamise kaudu, mis on täielik ja vastutustundlik.

CMI visiooniks on olla inimeste ja organisatsioonide juhtimise ja teadliku juhtimisega seotud õpetamise, nõustamise ja ettevõtluse globaalne võrdlusalus.

 • Meie eriala ja omadused, mis meid eristavad.
 • Me soovime olla teadliku juhtimise keskmes Euroopas.
 • Ettevõtete ja organisatsioonide koolituse ja vastutustundliku juhtimise teadus-, arendus- ja innovatsiooniinstituut.
 • Teaduskond koosneb arstidest ja teadlastest, kes on CMI erialade esirinnas.
 • Me armastame oma tööd ja edastame kirgega kõige arenenumad teadus-tehnoloogilised edusammud juhtimise ja halduse valdkondades, mille ajendiks on tipptaseme ja teenuse vaim.
 • Kvaliteetsed õppekavad, mille eesmärk on globaalne ulatus ja mõju.
 • Pühendunud inimese lahutamatule arengule.


Täiuslikkuse ja pideva täiustamise otsingu vaim

CMI sündis tipptasemel kutsealal ja pideval täiustamisel, mis tähendab meile alati kõrgeima kvaliteedi pakkumist ja meie kohustuste täitmist.

Meist

Meie pühendumus tipptasemele on CMI , pideva arengu instituudi edu, mis toob kaasa uusimaid edusamme ettevõtete ja organisatsioonide vastutustundlikus juhtimises.

ettevõtlus

Ettevõtlus on CMI tegevuse oluline osa. Nende professorid töötavad mitmetes valdkondades: organisatsioonide loomise uurimine, konsultatsioonid alustavatele ettevõtetele ja MBA programmide üliõpilaste ettevõtlusprojektide toetamine. Kõik see tähendab, et CMI pakub ainulaadset ökosüsteemi, kus ettevõtja võib leida kõik vajalikud vahendid, et maksimeerida oma eduvõimalusi.

Kõigil neil projektidel on ühine vaim: vastutustundlike alustajate loomine.

Looduslik, sotsiaalne ja majanduslik keskkond

CMI arenevad organisatsioonid sellistes keskkondades, mis mõjutavad ja mõjutavad erinevaid vaatenurki, nagu keskkonna-, sotsioloogilised, majanduslikud jne. et tõeliselt vastutustundliku juhtimise teostamiseks on vaja uurida keskkonda tervikliku ja multidistsiplinaarse lähenemisviisiga.

CMI teadlased süvenevad erinevate teaduste ilmingutesse ja nende omavahelistesse seostesse, edastades nende valdkondade viimaseid uuendusi.

Kaubandus ja turundus

Kaubandus- ja turunduspiirkonna uurimisprofessorite meeskond töötab välja uuenduslikke vahendeid nende teadusharude mõistmiseks, levitamiseks ja edendamiseks kõige kõrgemal tasemel.

Optimeerides globaalsele ja digitaalsele turule kohanemist, pakutakse teadlikku ja integreerivat visiooni, mis hõlmab kõiki selle valdkonna põhitegureid, et saavutada soovitud positiivne mõju klientide mõttes ning jätkuv ja jätkusuutlik edu.

Rahandus

CMI töötavad rahanduspiirkonna teadlased teaduslike edusammude saavutamisel ja edastamisel erinevates valdkondades, mis muudavad majandus-finants- ja kuluanalüüsi võimsamaks ja kasulikumaks vahendiks, mis võimaldab katta ja hallata maailma keerukamaid valdkondi. praegused ja kõik osapooled, keda ettevõtte tegevus mõjutab, saavutades seega organisatsiooni rahalise tervise täpsema ja pühendunud hinnangu.

Finantspiirkonna professorid on valdkonna eksperdid ja edukad karjäärivõimalused oma sektoris ning kes töötavad vastutustundliku rahastamise teerajajatena ja edendajatena.

Toimingud

CMI uurib, et arendada operatsioonide suunas uuendusi, et saavutada positiivne mõju ühiskonnale ja keskkonnale, tagades tööstusmudelid ning ökoloogilised ja jätkusuutlikud teenused, kasutades ära uusimaid teaduslikke ja tehnoloogilisi edusamme.

CMI operatsioonide professorid katavad laialdasi kogemusi selle valdkonna spetsialistidena ja on esirinnas teadmiste piiri laiendamiseks ning edastavad tehnika taset erinevates valdkondades, sektorites ja ärimudelites.

Inimjuhtimine

CMI tähendab suurt muutust personali suunas: selle areng inimressursside juhtimisse, mis peatab inimeste kui organisatsiooni jaoks ressursina käsitlemise ning tunnistab inimestes selle olulist tähtsust ja tõelist peategelast, mida See vastab neile kui inimestele. Täielikult lugupidav nägemus, mis põhineb viimastel edusammudel neuroteaduses, psühholoogias, halduses ja juhtimises.

Strateegia

CMI strateegia valdkonnas CMI uusi arenguid ja teooriaid, mis muu hulgas tulenevad ettevõtete sotsiaalse vastutuse arengu uuringutest ja selle mõjust organisatsioonide kontseptsioonile ja strateegilisele rakendamisele. CMI professorid, kellel on selles valdkonnas laialdased kogemused, aitavad selgelt mõista strateegilise juhtimise kõigis valdkondades tähtsust ja tagajärgi.

Kvaliteet

Täiuslikkuse ja maksimaalse kvaliteedi saavutamine kõiges, mida me teeme, on CMI oluline osa. Seepärast on see õppekava kõigi teemade jaoks transversaalne aspekt. Kvaliteedipiirkonna teaduskond keskendub tipptaseme saavutamiseks kõikidele asjakohastele aspektidele ja uuendustele, nagu juhtimissüsteemid, haldus, sertifitseerimine, standardid jne.

Sellises keskkonnas nagu ettevõtte sotsiaalne vastutus töötab CMI välja ja edastab oma visiooni sertifitseerimissüsteemidest.

Digitaaltehnoloogiad

Uue institutsioonina, mis on sündinud digitaalajastul, on CMI l teadurprofessorid kirglike eeliste üle, mida pakub meie aeg info- ja kommunikatsioonisüsteemide haldamiseks. Tööstuse 4.0, sotsiaalsete võrgustike ja kõikides valdkondades kasvava digiteerimise kontekstis pakub digitaalse tehnoloogia valdkonna teaduskond koolitust, mis hõlmab uusimaid vahendeid ja teadmisi digitaalsüsteemide ja -tehnoloogiate juhtimiseks tipptasemel.


Teadusuuringud, arendustegevus ja innovatsioon

CMI on teadus-, arendus- ja innovatsiooniinstituut, mis teeb tööd teadmiste piiridest väljapoole ja arendab tehnoloogiaid ja uuendusi mitmesugustes valdkondades, nagu organisatsioonide juhtimine, tootmisprotsessid, sotsiaalne innovatsioon jne. .

CMI klooster koosneb seega peamiselt instituudi eri valdkondade arstidest või doktorantidest.

Organisatsioonide loomisel ja juhtimisel pöörab CMI erilist tähelepanu teadus-, arendus- ja uuendustegevuse eripäradele, mistõttu selle programmid sisaldavad neid valdkondi, millel on kaks eesmärki: luua alused IDI-l põhineva organisatsiooni juhtimiseks ja nii, et üliõpilased omandavad teadmised ja oskused, mis võimaldavad neil tulevikus doktoriõppe programmi elluviimiseks välja töötada, nii et vastutavad magistriõppekavad oleksid ka teadus-, arendus- ja uuendustegevuse magistriõpe, sealhulgas õppekava õppetöö läbiviimiseks. teadustöö.

Programmide õpetamise keel:
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Magister

CMI

CMI uurimisinstituudi ettevõtluse sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistrikraad püüab end positsioneerida CSRi ja säästva arengu valdkonna referendina globaalses ... [+]

CMI teadusinstituudi ettevõtluse sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistrikraad püüab end positsioneerida CSRi ja säästva arengu valdkonna referendina globaalses valdkonnas. Seda pakutakse erinevatel viisidel, täistööajaga, osalise tööajaga ja võrgus. See programm kogub uusimaid edusamme ja parimaid tavasid, et muuta ettevõtete sotsiaalne vastutus ja jätkusuutlikkus tõeliseks tõukejõuks ettevõtete ja organisatsioonide terviklikule kasvule.

CMI on ärikool, mis keskendub ettevõtete sotsiaalsele vastutusele, pakub oma magistrikraate ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse alal kõigile neile inimestele, kes soovivad teha spetsialiseeritud programmi ja viiteid sektoris tänu oma teaduse teaduskonnale ja uusimatele edusammudele teaduslikud, institutsionaalsed ja organisatsioonilised ülemaailmsel tasandil.... [-]

Hispaania Madrid
Oktoober 2019
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
CMI

Meie personalijuhtimise ja organisatsioonilise arengu magistrikraad, magistrikraad erinevates näost-näkku ja online-viisides, algab järgmise aasta oktoobrist õppeaastaks ... [+]

Meetodid:

Iga nädal, teisipäeval ja neljapäeva pärastlõunal.Bi-Weekly, reede pärastlõunal ja laupäeva hommikul.Online, 100% paindlik, individuaalsete juhendajate ja elavate klassidega.

Meie personalijuhtimise ja organisatsioonilise arengu magistrikraad, magistrikraad erinevates näost-näkku ja online-viisides, algab järgmise aasta oktoobrist õppeaastaks 2019-2020. See programm esindab inimressursside arengut ja pakub viimaseid suundumusi, vahendeid ja teadmisi selles ärivaldkonna kasvu põhivaldkonnas.

Miks on magistrikraad CMIPraegused väljakutsed nõuavad erinevaid ja tõhusaid lahendusi, et taastada tasakaal, mida ühiskond ja loodus nõuab ettevõtetelt ja organisatsioonidelt.Kasvata juhina, juhina ja isikuna, edendades isiklikku arengut.Saada teadlikuks juhiks ja omandada ettevõtete ja organisatsioonide vastutustundliku juhtimise ja haldamise oskused.Et saada ülemaailmne nägemus, mis võimaldab meil edukalt lahendada keerulisi probleeme, millega liidrid rahvusvahelisel tasandil silmitsi seisavad.Omandada digitaalse ajastu uusimad teadmised ja tehnoloogilised edusammud.Oma ettevõtte loomine ja haldamine nullist, CMI Startups Area toel.Olla osa CMI kogukonnast, kes on täielikult pühendunud selle lahutamatule arengule ning pakkuma meie institutsiooni parimaid teenuseid ja eeliseid.Programmide klooster... [-]
Hispaania Madrid
Oktoober 2019
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
CMI

Meie Meister Neuromarketing, Big Andmed ja Vastutustundlik Kaubandus, magistrikraadi erinevates kordades, nädalas, kaks korda nädalas ja online, algab järgmisel oktoobris ... [+]

Meie meister Neuromarketing ja vastutustundlik kaubandus, magistrikraadi erineva korra, täistööajaga, osalise tööajaga ja online hakkab alates järgmise aasta oktoobrist õppeaasta 2019-2020. Tipptaseme programm, mis on ainulaadne, tõeliselt ümberkujundav ja uuenduslik, et arendada oma talente ja oskusi ettevõtete ja organisatsioonide teadlikuks juhtimiseks.

Miks on magistrikraad CMIPraegused väljakutsed nõuavad erinevaid ja tõhusaid lahendusi, et taastada tasakaal, mida ühiskond ja loodus nõuab ettevõtetelt ja organisatsioonidelt.Kasvata juhina, juhina ja isikuna, edendades isiklikku arengut.Saada teadlikuks juhiks ja omandada ettevõtete ja organisatsioonide vastutustundliku juhtimise ja haldamise oskused.Et saada ülemaailmne nägemus, mis võimaldab meil edukalt lahendada keerulisi probleeme, millega liidrid rahvusvahelisel tasandil silmitsi seisavad.Omandada digitaalse ajastu uusimad teadmised ja tehnoloogilised edusammud.Oma ettevõtte loomine ja haldamine nullist, CMI Startups Area toel.Olla osa CMI kogukonnast, kes on täielikult pühendunud selle lahutamatule arengule ning pakkuma meie institutsiooni parimaid teenuseid ja eeliseid.Programmide klooster... [-]
Hispaania Madrid
Oktoober 2019
Päevane õpe
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

¿Por qué elegiste CMI Business School?

El Mundo necesita líderes íntegros. CMI Business School