COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Coco School on eraõiguslik kõrgkool asub Alicante (Hispaania). Coco School, kool asutati aastal 2003, on spetsialiseerunud laias valikus professionaalne magistrikraadi seotud erinevates valdkondades projekteerimise, fotograafia ja reklaami loovust. Maineka Katoliiklikus Ülikoolis San Antonio Murcia (UCAM) väljastab kõik kvalifikatsiooni Coco School, seega võttes need, ülikooli iseloomu.

Praegu spetsialiseerumisaste ja tipptaset COCO kasvab iga päev tänu professionaalse edu oma teaduskonna tööstusdisaini ja kommunikatsioon riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Meie juhtmõte on märgitud, uskudes, et haridus peaks olema kasulik praktilises mõttes nii et kõik meie kursused aasta tõmmata aastalt põhineb viimase kasutamise uusi tehnoloogiaid ja kommunikatsioon lähenemisviise, läheb sel viisil kooskõlas päevas voolu professionaalse sektori pidevalt muutuv dünaamiline põhineb maksimaalsel ajakasutus, toimetulek, julgustust ja nõue. Selleks, magistrandid ja topelt suur programme, mis on läbinud asjakohased katsed ja on esitatud ja heaks kiidetud oma portfelli ja soov, kuuluvad kott ja tööhõive tavade ja mille me läbi otsitakse aktiivselt.

COCO on kosmopoliitne koolis, tervitades üliõpilased teistes kogukondades nagu Murcia, Valencia, Madrid, Castilla La Mancha, Andaluusia ja Galicia, samuti rahvusvaheliste üliõpilaste pärit riikidest nagu Venemaa, Poola, Colombia, Venezuela, Mehhiko, Ecuador, Guatemala, Tšiili, Holland, Brasiilia, Portugal, Prantsusmaa, Inglismaa, Peruu, Panama jne

Asukohad

Alicante

Address
Avenida de Elche nº 157
03008 Alicante, Valencia kogukond, Hispaania

Alicante

Address
Carrer Portugal, 2
03690 Alicante, Valencia kogukond, Hispaania