Bau Design College of Barcelona

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

TUTVUSTUS

Bau on keskus, mis pakub kõrghariduse valdkonnas disain. Asub BarcelonaÜks juhtivaid linnad valdkonnas disain, BAU asub tööstuspiirkonnas üle 6000 m2, mis on varustatud teatud tubades õppe- ja mitmeotstarbeline ruumid, mis edendavad teadustegevust ning loovuse ja innovatsiooni.

Pakutava koolituse Bau materialiseerub ülikooli kraadi graafiline, audiovisuaalne Sise- ja moekunsti samuti Magistri- ja magistri kraadi. See pakub ka muid kursusi nagu Diplom Design "Bau Nit" (Bau õhtul), on erialasid, graafilise disaini ja sisekujunduse ja SuveülikoolLisaks mitmesuguseid kursusi, monograafilisi kursused ja seminarid.

ajalugu

Bau, Design College of Barcelona, ​​asutati aastal 1989Algatusel grupi professionaalsete disainerite tugeva haridusliku ja õpetamise kutsumus, nagu kaasaegse, uuendusliku ja multidistsiplinaarse kõrgetasemeline kesklinnas uuringud Design, täiendada mudeleid traditsiooniliste koolituskeskuste sulgemiseni Barcelonas.

Aastal 2003, Bau kohustub liikuda 22 @ linnaosa, nüüd on innovatsioon ja disain linnaosas, kus ta taastab ja uuendab suurepärane tööstuse valdkonnas üle 6000 m2.

  1. aastal oli oluline verstapost meie ajaloost Keskus: raames Euroopa kõrgharidusruumi (kõrgharidusruumi), BAU sai kesklinnas lisatud Ülikooli Vic (UVIC). Seega sai teerajaja keskus pakub ülikooli õpinguid bakalaureuse kraad Design.

Koolituse kvaliteedi Bau, mis on hinnanud katalaani University Quality Assurance Agency (aqu Catalunya), tagab meie olevik ja meie tulevik.

Pedagoogilise süsteemi

Eesmärk Bau ja õpetajad on koolitada kaasaegse, kaheldes, loominguline, avatud disainerid, kes suudavad mõista sotsiaalseid, kultuurilisi ja majanduslikke muutusi ja on pühendunud säästva arengu vastata ühiskonna muutuvate vajadustega.

Koolitus mudel Bau toob tugeva humanistlikke, kultuuri-, kunsti-, tehnilist ja metoodilist koolitust, mida iseloomustab up-to-date õpetamise, ühendatud tõeline professionaalne maailmas kultuurist projekti perspektiiv. Bau garantiid väikesed klassid julgustada põhjalik koolitus, meeskonnatöö ja isikliku õpetamise ja on tähelepanelikud üle teadusuuringud nii õpetajatele kui õpilastele alusena suurendada loomingulisi oskusi ja innovatsiooni.

BAU õpetamine meeskond kehtib uuenduslikke, kvaliteetseid õpetamise tavasid põhineb rakendatavuse õppe arendamise kaudu projekte, ja õpetab õpilasi töötama täpselt ja järjekindlalt saavutada professionaalsemaks loominguline protsess.

Bau eesmärk on edendada mitmekeelsus kutsetöös, ja eriti meisterlikkust inglise keel, kui oluline keele konkurentsivõime tööturul valdkonnas kujundus, samuti kutsetegevuse, ja aidata kaasa rahvusvahelise maine tema õpilased.

Asukohad

Barcelona

Address
Escuela Superior De Diseño Barcelona
c/ Pujades, 118

08005 Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega