University of Deusto: Deusto Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

DEUSTO BUSINESS KOOL: KESKUSAINE INSTITUTSIOON

Deusto Business School on 1. ärikool Hispaanias, millel on üle saja aasta pikkune ajalugu ülemaailmse võrdlusalusena ümardatud äriharidusele. See on olnud ärijuhtide koolituse kahes asukohas:

  • La Comercial, mis on kuulunud Bilbao ülikoolilinnakusse alates 1916. aastast.
  • ESTE loodi 1956. aastal San Sebastiáni ülikoolilinnas.

Deusto Ärikool on oma kooskõla poolest sajanditepikkuse traditsiooni ja prestiižiga, hõlmates samal ajal peamisi suundumusi, mis muudavad praegu ärimaailma.

DBS pakub teile õppejõude, kelle moodustavad laialdaste kogemustega Deusto ülikooli õppejõud ja ärijuhid. Meie mitmekesine, kaasaegne ja interaktiivne metoodika keskendub võimete arendamisele koostöö ja innovatsiooni kaudu.

DBS-i lõpetajana liitute Deusto Business Vilistlaste kaudu enam kui 15 000 endise õpilasega maineka ja kasvava professionaalse võrgustikuga.

Programmide kaudu arendavad meie õpilased mitmekesiseid juhtimisoskusi ja -pädevusi vastavalt jätkusuutlikkuse, vastutuse ja kutse-eetika väärtustele.

Meie üliõpilasühendustega on teil võimalus arendada oma teadmisi ja muid võimeid nii investeeringute, finantside kui ka konsultatsioonide alal.

Meie tööhõive määr on 95% *. Deusto Ärikooli vilistlased töötavad paljudes erinevates funktsionaalsetes valdkondades nii era- kui ka avalikus sektoris: pangateenused, rahandus, investeeringud, turundus, nõustamine, haldus.

Meil on tugev äri-ülikooli suhe. Nii saate aidata erinevatel konverentsidel, mida pakuvad oluliste ettevõtete spetsialistid.

Deusto kuulutati äri ja majanduse valdkonnas maailma 200 parima ülikooli hulka ja 2018. aastal Times Higher Education World University edetabeli järgi Baski ülikoolisüsteemi 1. kohale. Deusto sai ka ülikooli ja ettevõtte edetabelis 1. koha. Everise Sihtasutus, mis on kohandatud erasektori organisatsioonide vajadustega.

AJALUGU

Deusto Ärikool säilitab olulisi kokkuleppeid ja strateegilisi liite maailma parimate ärikoolide ja ülikoolidega. Ühiselt õpetatakse programme või toimub intensiivseid mooduleid tunnustatud välismaal asuvates keskustes. Lisaks tervitab Deusto igal aastal rahvusvahelisi üliõpilasi kogu maailmast.

RAAMATUPIDAMISVALDKONNAD JA ÜLESANNE

Bilbao ülikool

Bilbao Deusto ülikool asub privilegeeritud asukohas Bilbao südames, Nervioni jõe paremal kaldal asuva Guggenheimi muuseumi vastas. Moodsa renoveerimisega ajaloolises hoones La Comercial asub Deusto Ärikool. Ülikooli raamatukogu asub just Nervioni jõe ületamisel ja pakub ulatuslikke individuaalseid ja grupilisi õpperuume. Ülikoolilinnas leiavad õpilased ka mitu söögikohta ja kohvikut ning hiljuti renoveeritud spordi- ja tervisekeskuse "DeustoFit" ning mitmesuguseid ühiseid ruume.

Bilbao on jõudsalt Euroopale avatud kosmopoliitne linn, millele omistati parima Euroopa linna 2018. tiitel. See on läbinud ulatusliku keskkonna- ja linnauuenduse alates 1990. aastatest, kui Guggenheimi muuseum oma lipulaevana avas. Pärast pikki aastaid tööstuskeskusena on uue linna sümboliteks nüüd äri, vaba aeg ja kultuur. Lähedal asuvad rannikualad sobivad ideaalselt veespordi harrastamiseks, näiteks surfamiseks, purjelauasõiduks, sukeldumiseks ja purjetamiseks. Lähedal asuvad mäestikud pakuvad matkaekskursioone erinevatel kogemustel.

1

106095_CampusBilbao.jpg

San Sebastiáni ülikoolilinnak

San Sebastián valiti 2016. aastal Euroopa kultuuripealinnaks. San Sebastiáni rahvusvaheline filmifestival on üks Euroopa silmapaistvamaid ning "Jazzaldia" ja "Muusikaline nädal" (vastavalt džässi- ja klassikalise muusika festivalid) on ühed selle olulisemad kultuurilised festivalid. üritusi, unustamata linna peamisi traditsioonilisi pidusööke, mida tuntakse "Tamborrada" nime all. San Sebastiáni vana kvartal on üks parimaid kohti kohaliku köögi maitsmiseks, alates kuulsast "pintxost" kuni parimate autori köögirestoranideni. Deusto ülikooli San Sebastiáni ülikoolilinnak, mis asub Paseo de Mundaizil Urumea jõe kaldal ja Cristina-Enea parki ümbritseval alal, moodustab 32 000 m 2 suuruse ülikoolikompleksi otse linna südames.

3

4

Miks uurida MASTER'S AT DBS?

  • Kõik Deusto Business Schooli programmid on ametlikud programmid .
  • Kõik programmid sisaldavad praktika nõuet .
  • Kui teil pole majanduse või äri kraadi , on mõned Deusto Business Schooli magistriõppe programmid ideaalne viis, kuidas anda teile professionaalses ärimaailmas jalg.
  • Kui teil on juba ärijuhtimise eriala, on DBS-i spetsialiseeritud magistriõppe osakond suurepärane täiendus, mis aitab teil alustada oma karjääri konkreetses ärivaldkonnas.

Karjääriteenuste osakond

Kõigile osalejatele pakutakse järgmisi teenuseid: abi praktikapakkumiste haldamisel, ettevõtete esitlused, seminarid, et varustada osalejaid töövõimaluste parandamise tööriistadega, isiklik kutsenõustamine jne.

Deusto äri vilistlased

Deusto Business Alumni on võrk, mis koosneb enam kui 15 000 spetsialistist, kellel on olulised ametikohad kõigis sektorites nii Hispaanias, kogu Euroopas kui ka mujal.

Majutus

Deusto ülikool pakub teenust, mis aitab üliõpilastel majutust leida nii Bilbaos kui ka San Sebastiánis. Pakutakse mitmesuguseid võimalusi, sealhulgas eramajutus, homestamine jne.

Bilbao ülikoolilinnak:

www.accom majoitusbilbao.deusto.es

Campus San Sebastián:

www.accommodationsansebastian.deusto.es

Rahvusvahelised suhted

See osakond juhib erinevaid rahvusvahelisi programme ja kõiki aspekte, mis on seotud rahvusvaheliste üliõpilastega Deusto ülikoolis.

Lisateave: international.deusto.es

Campus Life

Deusto Ärikool usub, et ülikoolielu ulatub klassiruumist kaugemale. DeustoCampus pakub muu hulgas järgmisi tegevusi: sport, teater, kirjutamise töötoad, väitlusklubi, sotsiaalne ja koostööalune vabatahtlik tegevus, usurühmad ja solidaarsus.

www.campusdeusto.es

Asukohad

Bilbao

Deusto Business School.

Address
Bilbao Campus

Hermanos Aguirre, 2

48014 Bilbao, Baskimaa, Hispaania
Telefon
+34 944 139 441

San Sebastián

Address
San Sebastian Campus
Mundaiz, 50

20012 San Sebastián, Baskimaa, Hispaania
Telefon
+34 944 139 441

Madrid

Address
Madrid Headquarters
Castelló, 76

28006 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania
Telefon
+34 944 139 441