Loe ametlikku kirjeldust

DEUSTO BUSINESS KOOL: KESKUSAINE INSTITUTSIOON

Deusto Business School on Hispaania esimene ärikool. See on alustanud ärijuhtide koolitamist oma kahes varasemas õppejõu osakonnas: La Comercial, osa Bilbao ülikoolilinnakus alates 1916; ja ESTE, loodud 1956. aastal San Sebastiani ülikoolilinnakus. Deusto Business School on oma sidususega koos sajanditepikkuse traditsiooni ja prestiižiga, eristades samal ajal peamisi ärimaailma muutvaid tendentse. IVIE ja BBVA Fondi korraldatud Hispaania ülikoolisüsteemi edetabel ISSUE 2015 annab võrdlevaid andmeid ja annab ülikoolidele ülevaate nende tulemuste ja tootlikkuse mahust. 16. märtsil avaldatud raportis loetleti Deusto ülikool kui õpetamise parim .

AJALUGU

Deusto Business School säilitab olulised kokkulepped ja strateegilised liidud maailma parimate ärikoolide ja ülikoolidega, kusjuures programmides õpetatakse ühiseid või intensiivseid mooduleid välismaal tuntud keskustes.

INFRASTRUKTUUR JA KESKKONNAD

Bilbao ülikool

Bilbao on saanud "Parima Euroopa linna 2018". See on Cantabrian rannikuala rahaline ja kaubanduslik keskus ning see on rahvusvaheline võrdlusalus linnade uuendamiseks. Deusto ülikooli Bilbao ülikoolilinnas on privilegeeritud asukoht Guggenheimi muuseumi, Iberdrola torni ja Kongressi Euskalduna palee ees. 1 Bilbao Deusto Business Schooli põhitegevus toimub La Comercial'is. Selle hoone eesmärk on olla jätkusuutlik ja rajatisi kohandada uute bakalaureuse- ja magistriõppes ning täidesaatva koolituse tehnoloogiliste nõudmistega.

106095_CampusBilbao.jpg


San Sebastian, mida nimetatakse Euroopa kultuuripealinnaks 2016. aastal, naudib suurepäraseid maastikke, Cantabriani mere võimsust, kauneid randu ning mitmesuguseid traditsioonilisi, romantilisi ja kaasaegseid arhitektuuri.

San Sebastiani ülikool

3Ülikoolilinnus asub linna keskel piki Paseo de Mundaiz, mis jookseb jõe kõrval. Deusto Business Schooli tegevus toimub Edificio Aranzadi, Edificio Altuna-Aulario ja Edificio Garate-Innogunea. 4

Miks uurida MASTER'S AT DBS?

  • Kõik Deusto Business School programmid on ametlikud programmid .
  • Kõik programmid sisaldavad internatuuri .
  • Kui teil pole majanduse või äri kraadi , on mõned Deusto Business Schooli magistriõppe programmid ideaalne viis, kuidas anda teile professionaalses ärimaailmas jalg.
  • Kui teil on juba ärijuhtimise eriala, on DBS-i spetsialiseeritud magistriõppe osakond suurepärane täiendus, mis aitab teil alustada oma karjääri konkreetses ärivaldkonnas.
  • Pakume Teile õpetajaid, kes on moodustatud Deusto ülikooli õppejõudude ja suurte kogemustega ärijuhtidega.
  • Mitmekesine, kaasaegne ja interaktiivne metoodika , mis keskendub võimete arendamisele meeskonnatöö kaudu.
  • Deusto Business Alumni kaudu liitute mainega professionaalse võrguga, kus on üle 15 000 endise õpilase.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:


University of Deusto: Deusto Business School

See magistriõppe pakub tulevaste juhtide vajalikud teadmised, et tunda rahvusvahelisi ärivõimalusi ja kavandada ja rakendada rahvusvahelise äristrateegia, võttes arvesse ... [+]

Programmi kirjeldus

See magistriõppe pakub tulevaste juhtide vajalikud teadmised, et tunda rahvusvahelisi ärivõimalusi ja kavandada ja rakendada rahvusvahelise äristrateegia, võttes arvesse põhielemente rahvusvahelise juhtimise (turundus, rahandus, inimressursside jne) on igas riigis.

Programmi rongide osalejatel saada spetsialistide rahvusvahelise ärijuhtimise rõhutades unikaalsust geograafiliste piirkondade ning arendada vajalikke oskusi töötamiseks multikultuurses võistkonda.

Programm Moodul: Advanced Topics in Global Management Rahvusvaheline strateegia International Marketing Rahvusvaheline HH.RR ja karjääriplaneerimise International Economics and Law International Finance ja maksusüsteemide Moodul: Doing Business in International Markets Doing Business in Asia Doing Business in Ladina-Ameerikas Doing Business in Europe Doing Business in USA / Kanada, Aafrika ja Okeaania Moodul: Jätkusuutlikkus ja vastutustundliku innovatsiooni omavahel maailma Moodul: Praktika Moodul: lõputöö ... [-]
Hispaania San Sebastián
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania,Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Deusto: Deusto Business School

Master in Business Management on magistrikraadi õpetatakse hispaania keelt mõeldud inimestele koolitust muu kui juhtkond (inseneri-, õigus-, sotsioloogia, ..) aladel võib ... [+]

Programmi kirjeldus

Master in Business Management on mõeldud inimestele koolitust muu kui juhtkond (inseneri-, õigus-, sotsioloogia, ..) aladel võib saada maksimaalselt ära oma tee läbi programmi ja sobib ka inimesed ettevõte koolitust saanud riikides peale Hispaania.

Master in Business Management pakub põhjaliku koolituse nii teadmisi ja isiklikku arengut ja võib omandada oskused, võimed ja hoiakud manager. Selle eesmärk on koolitada spetsialiste, kes pääseb mitu juhtivatel ametikohtadel erinevates valdkondades riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete erinevatest sektoritest.

Samuti pööratakse erilist tähelepanu edendada oma ettevõtlusalaseid oskusi (innovatsiooni, loovust, otsuste tegemise ja elluviimise sama ...), nii vajalikud elemendid arendada äriideid ja enda projekte, oma kasvava tähtsusega ärimaailmas , kus spetsialistid neid oskusi on vaja tegeleda globaliseerunud keskkonnas muutuvad kiiremini ja kiiremini. ... [-]

Hispaania San Sebastián
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania,Prantsuse
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Deusto: Deusto Business School

Programm toetub tiheda koostöö Deusto Business School ja Orkestra- Baski Instituut konkurentsivõime, üks juhtivaid asutused mõistmisel ja edendada territoriaalset konkure ... [+]

Programmi kirjeldus

Programm toetub tiheda koostöö Deusto Business School ja Orkestra- Baski Instituut konkurentsivõime, üks juhtivaid asutused mõistmisel ja edendada territoriaalset konkurentsivõimet.

Programmi eesmärk on arendada teadmisi ja võimeid vaja teha ja analüüsida peamisi tegureid, mis mõjutavad konkurentsivõimet ja innovatsiooni organisatsioonilisel ja territoriaalse taset. Ta edendab mõistmist võti nende vahelised seosed analüüsi taset, mis toetavad otsuste tegemise tõhususe keset keerukust reaalse innovatsiooni ja konkurentsivõime.

Programme

Basic ühine koolitus: Semester 1 (september-jaanuar)

a) konkurentsivõime ja innovatsiooni: teoreetilised alused... [-]

Hispaania San Sebastián
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania,Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Deusto: Deusto Business School

MA Human Resources (õpetatakse Hispaania) on pädev professionaalsel viisil integreerida ja arendada inimesi sees äriprojekt, mis sisaldab, otsib oma kohustust seda, aidat ... [+]

Programmi kirjeldus

Master in Human Resources pädev asjatundlikult integreerida ja arendada inimesi sees äriprojekt, mis sisaldab, otsib oma kohustust seda, aidates sellega kaasa diferentseerimine firma ja seega ka selle jätkusuutlikkuse.

Master in Human Resources on suunatud:

Need lõpetajad ja lõpetajad / kui vähe töökogemust, kes soovivad, et funktsioon on inimeste juhtimise organisatsioonidele. Sel juhul on kohustuslik viia läbi internatuuri, et simultanean programmiga. Need HR spetsialistid mures viibivad kursis uute trendide ja teadmisi inimeste juhtimise valdkonnas. Sel juhul tegid osalejad parandamise projekti firma, kus nad töötavad. Tuleb märkida, et selleks, et osaleda selle profiili kandidaadid peavad sõitma Bilbao esmaspäeviti, teisipäeviti, reedeti ja laupäeviti. ... [-]
Hispaania Bilbao
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania,Prantsuse
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Deusto: Deusto Business School

See Master õpetab hispaania keelt eesmärgiks on varustada juhte, kes võtab endale vastutuse valdkonnas turustamise arenenud teadmisi ja oskusi täpne üha globaalsemaks ja ... [+]

Programmi kirjeldus

See Master eesmärk on varustada juhte, kes võtab endale vastutuse valdkonnas turustamise arenenud teadmised ja oskused on täpsed üha globaalsemaks ja omavahel turge.

Selle eesmärk on koolitada spetsialiste, kes suudavad milles strateegiad suhteid klientidega ja tarbijate jaotus poliitika ja kommunikatsiooni, brändi juhtimine, pidades silmas uusi väljakutseid ja võimalusi, mida pakub edusamme info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ning võttes arvesse iseärasusi erinevatel turgudel ja riikides; juhid, kes suudavad määratleda ja kõige sobivamat ärimudelid igas keskkonnas, disaini ja rakendada säästva ja vastutustundliku strateegiaid.

Magistrikraadi Advanced Marketing õpetatakse reisimisega vahelisel Campus San Sebastian ja Bilbao: ... [-]

Hispaania Bilbao
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania,Prantsuse
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Deusto: Deusto Business School

EIBM koolitab spetsialiste, et edendada ja viia arengut äriprojekte - eriti rahvusvaheliste või multikultuurses varjund - koostöös eesmärkide firma ja edendada oma edu pü ... [+]

Programmi kirjeldus

EIBM on ühist programmi õpetatakse Euroopa 3 ülikoolid ja 3 keelt: inglise, prantsuse ja hispaania. See treenib spetsialistide edendada ja viia arengut äriprojekte - eriti rahvusvaheliste või multikultuurses varjund - koostöös eesmärkide firma ja edendada oma edu pühendunud, vastutustundlik ja eetiline mood, et parandada oma konkurentsivõimet globaliseeruvas keskkonnas.

EIBM magistriõppes on ühine ametlik kraadiõppe programmi õpetatakse koos Deusto Business School, Audencia-Nantes Ecole de Management ja Bradford.

EIBM toimub kolme maineka ülikooli kolmest Euroopa riigist (Hispaania, Prantsusmaa ja Ühendkuningriik). Juhtkond klassid igas riigis õpetatakse kohalikke keeli - kolm kõige sagedamini keelte maailmas: hispaania, prantsuse ja inglise keeles. Õpilased kiiresti harjunud uusi keskkondi, tööviise ja muudavad oma asukohta lõpus iga sõna.... [-]

Hispaania Bilbao Suurbritannia Bradford Prantsusmaa Nantes  + 2 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania,Prantsuse
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Deusto: Deusto Business School

MBI on Executive Master, õpetatakse koostöös Cambridge kohtunik Business School ja Orkestra (baski Instituut konkurentsivõime). Programm on ainulaadne oma valdkonnas, int ... [+]

Programmi kirjeldus

MBI on Executive Master, õpetatakse koostöös Cambridge kohtunik Business School ja Orkestra (baski Instituut konkurentsivõime). Programm on ainulaadne oma valdkonnas, integreerides teooria ja praktika ning tugevdada idee innovatsiooni tegevuse kaudu.

See võimaldab osalejatel leida uusi ärivõimalusi, suurendada arengut ja rakendamise strateegilise ideid, luua kultuuri, mis julgustab innovatsiooni, lihtsustada integratsiooni R + D + I, arendada innovatsiooni projekti oma firma ja muuta end liidrid, kes suudavad sõita Innovatsiooni oma ettevõtteid. Kursus koosneb 6 intensiivse nädala pikkune moodulid eri paigus.

Programme

Moodul 1 Strateegiline analüüs Innovatsioon - Bilbao, 9.-14 maini 2016 isteid ja tehnikaid kujundada ettevõtete innovatsiooni strateegia. Moodul 2 Innovatsiooni juhtimine- Firenze, 27. juuni- 1. juuli 2016 Nimetage olulisemaid etappe, meetodite ja kriitilisi elemente innovatsiooni protsesside ja rutiin. Moodul 3 Juhtimine Innovatsioon- San Sebastian, 26. september-1 silmus oktoober 2016 ajaloost õppida, kuidas juhtida ennast ja oma organisatsiooni läheb edasi. Moodul 4 Building Innovative korraldamine- Madrid, 21. -26th november 2016 viimine peamised tegevusalad innovatsiooni soodustamiseks. Moodul 5 Võimendamine Innovatsioon: Intra / ettevõtlus- Cambridge, 23-27 jaanuar 2017 innovatsiooni rolli ettevõtluse protsessi ja firma loomine. Moodul 6 Global Innovation leviala- Bilbao, 20-25 märts 2017 Lugege eristav innovatsiooni mudelite kogu maailmas - kus sa näed oma organisatsiooni edasi?... [-]

Hispaania Bilbao San Sebastián Suurbritannia Cambridge Itaalia Florence Madrid  + 4 Rohkem
September 2019
Inglise,Hispaania,Prantsuse
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

City of Bilbao

Bilbao Campus

City of San Sebastian

San Sebastian Campus

Master Experience

International Internship Fair

Deusto Business School.
Address
Bilbao Campus
 Hermanos Aguirre, 2
48014 Bilbao, Basque Country, Hispaania
Koduleht
Telefon
+34 915 77 61 89
Address
San Sebastian Campus Mundaiz, 50
20012 San Sebastián, Basque Country, Hispaania
Telefon
false
Address
Madrid Headquarters Castelló, 76
28006 Madrid, Community of Madrid, Hispaania
Telefon
false