EADA Business School Barcelona

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Karikal - Escuela de Alta Dirección y Administración

Financial Times praegune positsioon: 84 Meie institutsioon on rajatud väärtused pingutust, pühendumist ja tööd hästi teinud. Meie missiooniks on aidata kaasa õiglasema, tasakaalustatud ja jätkusuutlikku ühiskonda. Asutatud aastal 1957, karika etapil oli üks esimesi Hispaania institutsioonide pakkuda koolitusprogramme, mis on konkreetselt suunatud ärimaailma.

Me oleme alati olnud tuntud oma range akadeemilise ja praktilise lähenemise suunatud teadmiste rakendamine reaalses igapäevases ettevõte maailmas. Meie hariduslik meetodite edendamiseks "learning by doing". Juba üle 50 aasta karikal on olnud eesliinil manager koolitust ja ettevõttepraktika koolitused äriringkonnad. Meie pikaajalised suhted üle 350 sidusettevõtted selgroog meie koolituse ja kavatseb vajadusi ärimaailmas, kutsudes osalejaid meie programmid võtma aktiivset rolli oma karjääri. Üle 120.000 osalejat enam kui 40 riiki on usaldanud oma koolituse meile, mis iseenesest näitab, et karikal on üks Euroopa kõige uuenduslikuma ja maineka ärikoolides. Karikal on avatud, mitmuses ja mitmekülgne institutsioon. Me loodame, et saame teha koostööd teiega, et mõista ja lahendada oma koolitusvajadused.

Ülesanne

Oleme sõltumatu, mittetulunduslik institutsioon asutatud Barcelona (Hispaania) 1957. aastal. Me usume organisatsioonide ja ettevõtete inimese väärtusi. Me oleme pühendunud koolitus ja arendamine inimesi ja edendada kutsealast pädevust. Läbi teaduse ja hariduse me kavatseme koolitada juhte ettevõtteid ja organisatsioone, kes on majanduslikult efektiivne, sotsiaalselt vastutustundliku ja keskkonnasõbraliku. Jätkame aja jooksul, et oleks võimalik kanda mõjutab ühiskonda. Suudame end tõhusalt. Meil on vaja teenida kasumit läbi meie tegevusele, et tagada kindel ja elujõuline tulevik meie institutsioon.

  • Me usume, et head juhid on emotsionaalne intelligentsus, probleemide lahendamise oskusi ja juhtimise oskusi. Seetõttu osalejad, et osaleda unikaalne Professional arengu programmi (PDP) in EADA's elamu koolituskeskus. PDP sisaldab plaani isiklikku ja tööalast arengut ja osalejad arendada pehmeid oskusi vaja edu ärimaailmas (kultuurilise mitmekesisuse Presentation Skills, Negociation tehnika, juhtimine ja integreerimine)

Asukohad

Barcelona

Address
EADA
C/ Aragó 204 - 08011

CP 08011 Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Akrediteeringud