Loe ametlikku kirjeldust

Kuidas inimesed õpivad muutunud

Kaugõpe on reaalsus täna kogu maailmas. Palju Euroopa, Aasia ja Ameerika ülikoolides pakkuda magistriõppesse ja kaugus. Haridusinnovaatilise on toimunud tänu uute tehnoloogiliste toetab, mis muudavad inimesed õpivad, luues tohutu võimalusi.

EAE Business School, teadlik selle uue reaalsusega, otsustas 2007. aastal, et lisada oma programmides õppemetoodikad Kaugus Online ja segatud segatud. Nii nende õpilased saavad kasu paljud eelised saaksid õppida kaugusel:

Tasakaalustavad töö ja pereelu

Aktiivset uute tehnoloogiate kasutamine võimaldab ühitada koolituse aktiivsuse töö- ja pereelu.

Omas tempos

Kahtlemata üks suuri eeliseid on võimalik õppida kaugusel. Programm pakub EAE Kaugus Online ja segatud Blended võimaldab igale õpilasele kohandada uuringuid oma tempos, nagu akadeemilises kalendris on paindlik ja kohandatavad igale õpilasele. Akadeemiline nõustaja saadab õpilase kogu koolituse käigus tempos, et see kaubamärk, arvestades seda on kuni 3 aastat lõpetada magistriõppesse ja 2 aastat ülemuse programmid. 80% meie õpilased lõpetada uuringud jooksul 12 kuni 18 kuud.

Kus ja millal

Kord Kaugus Online ja segatud Blended võimaldavad õpib aeg ja koht, et üliõpilane soovib. Pedagoogiline mudel EAE kohandatud programmide igas olukorras (ajaresursiga või geograafilisest asukohast, näiteks).

Selline paindlikkus muudab sobib igas olukorras pääseda online Ülikoolis ja jätkata õpinguid. Lisaks õpilastele ei pea kandma õppematerjale, nende realiseerimine digitaalse versiooni Campus.

Säästate aega

Kaugõpe korra Online või segatud Blended säästab aega: see ei ole enam vaja minna, kus klassid on toimunud. See on üliõpilane, kes otsustab, kus ta tahab õppida.

Ole loominguline

Õpilane on kesklinnas meie haridusalane tegevus: kogu sisu ja hariduse mudel keerlevad teie vajadustele. Metoodika EAE Business School on jagatud kolme valdkonda, mis võtab üliõpilane tuum:

  • Õppimine põhineb kogemus: kohandada ja rakendada kõiki teoreetiliste kontseptsioonide reaalses maailmas.
Õppimine põhineb probleeme: õpilane peab lahendama erinevaid ebaõnnes ja rakendada omandatud teadmisi.

Koolitus põhineb juhtumiuuringuid: õpetajad simuleerida reaalse juhtudel klassiruumis stimuleerida õpilaste õppimist.

Lisaks õpilastele on online Campus EAE Business School ja ressursside, teenuste ja tegevuste arendada oma õppeprotsessi. Kõik need elemendid on kohandatud, et toetada nõudmisi ja muresid igale õpilasele.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

EAE | Programas Distancia

Kommertsjuhtimise magister on mõeldud spetsialistidele ja ülikooli lõpetanutele, kellel on kommertsjuhtimise kogemus ja kes on huvitatud ärivaldkonna uute tööriistade ja ... [+]

1. ESITLUS

Kes on kursus? Master in Business Management on mõeldud spetsialistidele ja ülikooli lõpetanutele, kellel on kogemusi ärijuhtimises ja kes on huvitatud uute tööriistade ja konkreetsete strateegiate süvendamisest ärivaldkonnas.Millised on teie eesmärgid? Ettevõttejuhtimise magister pakub välja tõhusa ja tõhusa vastuse riigi ja rahvusvahelise ärikeskkonna uutele väljakutsetele, suunates mis tahes ettevõtte ärijuhtimise optimeerimist.

Kus on koolitus olemas? Madridis ja Barcelonas meie kontorites segatud või segatud .

Millised on juurdepääsuõigused? Juurdepääsuks ärijuhtimise magistriõppele peab üliõpilane olema ülikooli akadeemiline kraad (bakalaureus, diplom või insener).... [-]

Hispaania Hispaania Online
September 2020
Hispaania
Osakoormus
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

Opinión EAE | Programas de formación online