EALDE Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

sissejuhatus

Halduskool, Juhtimine, Juhtimine ja Ettevõtlus (EALDE) on juhtiv veebiettevõtte kool hispaaniakeelses maailmas. Tal on enam kui 10-aastane kogemus, milles ta on osalenud enam kui 5000 juhi ja spetsialisti koolitusel.

EALDE Business School magistriõppe ja kraadiõppe EALDE Business School kasutavad uuenduslikku metoodikat, kasutades ära e-õppe potentsiaali pakkuda kõrgetasemelist õpet. Õppetöö on keskendunud koostööle õppimisele ja reaalses elus rakendatavate praktiliste juhtumite lahendamisele. Kõik veebiprogrammid kulmineeruvad Hispaanias vabatahtliku juhendamise näost näkku.

EALDE Business School aitab teil teha karjääri hüppe diferentseerivate kraadidega, neid õpetavad ekspertide professorid, kes tegutsevad mainekates ettevõtetes. See on magistriõppe ja kraadiõppe kursused juhtidele, spetsialistidele ja ettevõtjatele sellistes valdkondades nagu riskijuhtimine, projektijuhtimine, turundus, küberturvalisus, rahandus ja ärijuhtimine.

EALDE Business School töötab oma peakorterist Hispaanias, et pakkuda ainulaadset akadeemilist kogemust. See võimaldab muuta õpingud õpilase töö ja tööeluga ühilduvaks.

Õpilase profiil

EALDE Business School on suurepärane rahvusvaheline EALDE Business School , eriti Ladina-Ameerika riikides. Igal aastal koolitatakse selle ärikooliga 20 erineva riigi spetsialiste, kes vastutavad ettevõtete ja organisatsioonide kõrgema juhtkonna eest.

EALDE Business School on suunatud:

-Rahvusvahelised audiitorid

-Finantsanalüütikud

-Tsiviil- ja tööstusinsenerid

-Kindlustuse juhid

-Juristid

-Tarkvara arendajad

-Projektijuhid

-Teabe- ja küberturvalisuse ametnikud

- e-ettevõtlusest huvitatud ettevõtjad

-Eksperdid logistikas ja tarneahelas

- nafta- ja gaasisektori nõustajad

Akrediteeringud:

Murcia San Antonio katoliku ülikool (UCAM).

AEEN: Hispaania Ärikoolide Liit.

BALES: Ladina-Ameerika uuringute ettevõtjate ühendus.

ICDE: Rahvusvaheline avatud ja kaugõppe nõukogu.

PMI: Hispaania peatüki sponsorlus.

Väärtused:

“Meie eesmärk on koolitada tuleviku organisatsioonide juhte,” ütles Enrique Farrás, EALDE Business School .

EALDE Business School mõistame ettevõtet kui organisatsiooni, mille moodustavad inimesed, kellel on ühine eesmärk. Juht peab tegema otsused nende üle mõeldes, teades, et mis tahes tegevus, olgu see väike, on protsess, millel on teistele mõju. Eetika ja juhtimine, ametialane areng ja usaldus on väärtused, mida meie programmid õpilastele edastavad.

Kavatseme pakkuda oskusi ja võimeid, mis tagavad õpilasele äriedu saavutamise, säilitades samas oma organisatsioonis eetilise ja sotsiaalse vastutuse.

Asukohad

Madridi kogukond

Address
C/ del Golfo de Salónica, 27
28033 Madridi kogukond, Hispaania

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega