Loe ametlikku kirjeldust

EBES Hispaania ™ Business School Business School Hispaania - Business Hispaania School, Ebes.com tütarettevõte tegutseb oma Online Brand © ebes.es ™, sünnib suur investeering erakapitali Hispaania ja arendada pidevat arengut online-koolitus, mille piir on maailma juhtiv suure virtuaalse koolituse online. Tugeva turu konsolideerumine, külasta seda lehekülge iga päev sadu üliõpilased ja spetsialistid üle maailma. Kodulehel ja rakendused ebes.es saavad külastajad otsivad eliidi koolitus ja ettevalmistamine äri kõrgeimal rahvusvahelisel tasandil.

EBES Business School Hispaania ™ See tagab parima virtuaalse koolituse igal aastal enam kui viiekümnes riigis, kus parimatest parimad akrediteeritud spetsialistid kogu maailmas. Asub Hispaanias, tegutseb otse ja praktiliselt kogu maailmas, ja eriti isiklik tee ja Euroopa linnades Madrid, Barcelona, ​​Sevilla, Granada, Amsterdam, Ateena, Berliin, Brüssel, Bordeaux, Cambridge, Dublin , Düsseldorf, Faro, Lissabon, London, Malaga, Pariisis, Roomas, Veneetsias ja Zürichis. Meil on meeskond mitmekeelne klienditeenindus, mis aitab meie klientidele kõike, mida nad vajavad.

Kus on EBES Business School Hispaanias?

Hispaania EBES Business School on rahvusvaheline kool Hispaania päritolu ja õpilased rohkem kui 30 riigis. Meie peakorter asub linna Sevilla, kuid meil on väga õnnelik, et on spetsialistid enam kui 10 riigis muudab meid üheks kõige multikultuurse koolid ärimaailma.

Mida ma saan õppida School of Business EBES Hispaania?

Koolitust pakutakse koosneb praegu rohkem kui 20 kraadi. Täpsem eksperdid, spetsialistid, Masters, MBA ja kraadiõppe kraadiõppe erialast koolitust.

Erikoolitust sisaldab peaaegu kõiki eksklusiivne koolitus ettevõtted, organisatsioonid ja valitsusasutused ja keeled.

Võin õppida kõikjal maailmas?

EBES Hispaania on koolis uuenduslike, multidistsiplinaarne, multikultuurse ettevõtte, mis keskendub kaugõppe ja online kaudu Virtual Campus intuitiivne ja kättesaadavamaks.

Profile meie õpilased esile mitmekesisust ja kõrvaldamine piirid, kui liikmed meie haridussüsteemi saab õppida kõikjal, olla juhendaja õppejõud rahvusvahelise prestiiži, suhelda teiste riikide õpilaste ... jne Kasutades internetiühendus õpilased Saab uurida kõikjal, sõltumata sellest, kus sa oled.

KVALITEET POLIITIKA

Kvaliteet auditeid koolitus tasandil pakutavate teenuste erinevate ettevõtete ja õpilased ei mõista tunne pidevat täiustamist ja jõudu kindlaks poliitika excellence, mis viib minimeerida kulusid, suurendada tõhusust ja lõpuks järgi andes maksimaalse taseme koolitust läbi meie © Campus Virtual EBES ™.

Programmide õpetamise keel:
Hispaania