EDAP - Escuela de Dirección y Administración de Proyectos

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tänu partnerlusele EDAP ja Katoliiklikus Ülikoolis San Antonio Murcia (Hispaania), oleme välja töötanud tervikliku kolledži lõpetaja programmi, milles eksperdid erinevatest riikidest.

Projekteerimisel selle programmi lõpetanud Katoliikliku Ülikooli Murcia see on ette täielikult modulaarne struktuur, mis võimaldab õpilastel teha seda hästi kas täielikult või iseseisvalt iga kursuste või osa moodulid, hõlbustades nii, et iga õpilane saab tutvuda Koolituse taseme kohustatud pidevalt.

ucamEn kraadiõppe programmi EDAP-UCAM pakume multidistsiplinaarse koolituse, mis ühendab reaalajas virtuaalne seminarid (maksimaalne kättesaadavus), kus õpetajad esitada sisu erinevatest materjalidest, tugevdatud tegevuse real (maksimaalne paindlikkus). Need webinars võimaldab täielikku interaktiivsust reaalajas kõigi osalejate kusagil Internet (PD, nutitelefonid, tabletid ..). Pakume teile kõigile kasu õppetunde ilma inconvenietes reisi- ja lisakulusid.

Kogu perioodi jooksul, õpilased on juurdepääs online-campus, kus saab tugevdada jooksul omandatud teadmisi webinars erinevatel lisamaterjale ja teeme erinevaid harjutusi ja küsimustikke pakutud õpetajatele.

Asukohad

Murcia

Address
Avda. Teniente Montesinos, 8 Torre A - 4ª Planta
30100 Murcia
España

30100 Murcia, Murcia piirkond, Hispaania

Programmid

See ülikool pakub ka: