EDEM - Escuela de Empresarios

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Järgulisele Escuela de Empresarios on eraõiguslik mittetulunduslik sihtasutus. Meie missiooniks on koolitada ärijuhte, juhid ja ettevõtjad ning edendada juhtimise, ettevõtlikkust ja kultuuri ettevõtmine.

Järgulisele eostati täita vajadust: pakkuda ärisektori Valencia piirkonnas koos "Business School" edendada ja suunatud ettevõtted ise. Meie eesmärk on olla sõiduki edastada teadmisi ja edukad kogemused.

Järgulisele on rohkem kui 12 aastat kogemusi äri koolitust ja kvaliteedi koolitusprogrammid.

Meie University Center liitunud Universitat de Valencia ja Universitat Politécnica de Valencia, loodi rahuldada tänapäeva ettevõtete ja ühiskonna vahel. Me usume, et noored on võti tulevikku; ainult asjakohase koolituse saame luua parema ja "täielikult tööle" ühiskonnas.

Meie eesmärk on levitada teadmisi, vaid ka sisendama juhtimise oskusi ja väärtusi, mis on olulised kõik edukad ärimehed, nagu juhtimine, tugev tööeetika, alandlikkust, sihikindlus ja ausus, samas ka esiletõstmise ettevõtja.

  1. järgulisele ühines Babson Global rahvusvaheline algatus Babson College, Ameerika ülikooli liider ettevõtlust, on esimene Hispaania institutsiooni liige seda konsortsium.

Meie väärtused

Järgulisele isikut, õppejõudude ja metoodika, muudab see ainulaadne ärikool selgelt eristada funktsioone:

Oleme ärikool koos juurtega ärimaailma. Programmid on õpetanud ärijuhte, juhid ja kõrgelt kvalifitseeritud õpetajad, kes edasi oma kogemusi, koos kõige uuenduslikke ja tõhusaid ja -võtete. Meie aluspõhimõtteid on juhtkond, ettevõtlusvaimu ja tugev tööeetika. Meie programmid on õpetanud, jälgida ja hinnata kõrge standard ja kvaliteet, et kõige paremini arendada ja tugevdada meie õpilaste võimeid ja teadmisi.

Asukohad

Valencia

Address
Marina Real Juan Carlos I
Muelle de la Aduana s/n
46024 Valencia

46024 Valencia, Valencia kogukond, Hispaania