Loe ametlikku kirjeldust

Järgulisele Escuela de Empresarios on eraõiguslik mittetulunduslik sihtasutus. Meie missiooniks on koolitada ärijuhte, juhid ja ettevõtjad ning edendada juhtimise, ettevõtlikkust ja kultuuri ettevõtmine.

Järgulisele eostati täita vajadust: pakkuda ärisektori Valencia piirkonnas koos "Business School" edendada ja suunatud ettevõtted ise. Meie eesmärk on olla sõiduki edastada teadmisi ja edukad kogemused.

Järgulisele on rohkem kui 12 aastat kogemusi äri koolitust ja kvaliteedi koolitusprogrammid.

Meie University Center liitunud Universitat de Valencia ja Universitat Politécnica de Valencia, loodi rahuldada tänapäeva ettevõtete ja ühiskonna vahel. Me usume, et noored on võti tulevikku; ainult asjakohase koolituse saame luua parema ja "täielikult tööle" ühiskonnas.

Meie eesmärk on levitada teadmisi, vaid ka sisendama juhtimise oskusi ja väärtusi, mis on olulised kõik edukad ärimehed, nagu juhtimine, tugev tööeetika, alandlikkust, sihikindlus ja ausus, samas ka esiletõstmise ettevõtja.

  1. järgulisele ühines Babson Global rahvusvaheline algatus Babson College, Ameerika ülikooli liider ettevõtlust, on esimene Hispaania institutsiooni liige seda konsortsium.

Meie väärtused

Järgulisele isikut, õppejõudude ja metoodika, muudab see ainulaadne ärikool selgelt eristada funktsioone:

Oleme ärikool koos juurtega ärimaailma. Programmid on õpetanud ärijuhte, juhid ja kõrgelt kvalifitseeritud õpetajad, kes edasi oma kogemusi, koos kõige uuenduslikke ja tõhusaid ja -võtete. Meie aluspõhimõtteid on juhtkond, ettevõtlusvaimu ja tugev tööeetika. Meie programmid on õpetanud, jälgida ja hinnata kõrge standard ja kvaliteet, et kõige paremini arendada ja tugevdada meie õpilaste võimeid ja teadmisi.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

EDEM - Escuela de Empresarios

Master in Entrepreneurship ja Leadership eesmärk on koolitada potentsiaalseid ettevõtjaid nii juhtimisoskusi vaja rakendada projekti ja ärijuhtimise teadmisi, mis võimald ... [+]

Master in Entrepreneurship ja Leadership eesmärk on koolitada potentsiaalseid ettevõtjaid nii juhtimisoskusi vaja rakendada projekti ja ärijuhtimise teadmisi, mis võimaldab üliõpilasel muuta ideest jätkusuutliku äri ajas.

Meie akadeemilise mudeli eesmärk näidata, kuidas saada ettevõtja suhtumine ja kirg, edastada ettevõtluskultuuri ja koolitada tulevastele ettevõtjatele. Me teeme seda läbi meie neli nurgakivi:

Väärtused - erinevus, mis teeb vahe Ettevõtjad ja spetsialistid õpetajad Praktiline koolitus Mentorlus ja isiklikku toetust

Rahvusvaheline kogemus

Kuna 2014 järgulisele on esimene Hispaania institutsioon kuuluda Babson Global rahvusvaheline algatus Babson College. See Ameerika ülikooli on maailma juhtiv ettevõtluse ja tema filosoofia on seetõttu inspireeritud meie programmi.... [-]

Hispaania Valencia
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles