ENEB

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ENEB on ENEB magistri- ja magistriõppesse spetsialiseerunud ärikool, mis põhineb distantspedagoogilistel meetoditel. ENEB õpetab mitmeid rahvusvahelisi võrdlusprogramme Hispaanias ja Ladina-Ameerikas, moodustades kõrgetasemelisi ametikohti kogu hispaaniakeelses kogukonnas.

Miks ENEB ?

Akadeemiline pädevus

ENEB on ENEB magistri- ja magistriõppesse spetsialiseerunud ärikool, mis põhineb distantspedagoogilistel meetoditel. ENEB õpetab mitmeid rahvusvahelisi võrdlusprogramme Hispaanias ja Ladina-Ameerikas, moodustades kõrgetasemelisi ametikohti kogu hispaaniakeelses kogukonnas.

ENEB peakorter asub Barcelonas, kolmas parim äriettevõte Euroopas, pärast Londonit ja Pariisi ning teine Euroopa linn, mis kõige paremini edendab end ärikeskuses vastavalt EUROOPA CITIES MONITORi aruandele, mille on koostanud konsultatsioonifirma Cushman ja Wakefield.

Virtuaalse ülikooli ja meie 7/24 meetodi kaudu saadab ja juhendab teid juhendajate meeskond alaliselt, nii et teie õpe on täielik ja suudaks lahendada kõik kahtlused või küsimused, mis võivad teie õpingute käigus tekkida. Pakume paindlikke töötunde, et kombineerida oma õpinguid teie isikliku ja erialase tegevusega. Tutvuge uuringu metoodikaga siin.

Kõik magistri-, magistri- ja kõrgkoolid, mida ENEB õpetab, on akrediteeritud ülikooli Isabel I poolt, mis on välja töötatud Euroopa kõrgharidusruumis, andes ECTS-ainepunkte (Euroopa ainepunktide ülekandesüsteem) kõigis kooli haridusprogrammides, tagades homogeensus ja uuringute kvaliteet.

Kvaliteedile ja tipptasemele pühendunud Euroopa Business School of Barcelona on koos EAE ja Rahvusvahelise Valuutafondi ärikooliga antud Cum Laude 2018 kvaliteedimärk, mis on parim õpilaste poolt hinnatud ärikool. Lisaks on ta saanud kõrgeima skooriga EFQM tipptaseme tunnistuse ja on Isabeli ülikooliga seotud keskus. ENEB on tööstusministeeriumi poolt registreeritud ja teeb koostööd Barcelona ülikooli keskusega.

Ajaleht El País avaldas hiljuti Hispaania parimad ärikoolid, hinnates nende kvaliteeti. ENEB asub esimesel positsioonil, andes sellele hinnangu 4,7-st 5-st, tunnistades seega selle prestiiži ja kvaliteeti sektori juhtiva ärikoolina. Lisaks on see paigutatud ka finantsajakirja Financial Magazine'isse Hispaanias kui teisele parimale ärikoolile, samuti MBA MBA portaali kohaselt parimale rahvusvahelise MBA koolide reitingule ja kolmandale parimale MBA-le Hispaanias.

Rahvusvaheline iseloom

ENEB on ülemaailmne ja rahvusvaheline ärikool, mille eesmärk on koolitada ärijuhtide ja ärivaldkonna eksperte, pakkudes võimalust õppida nii hispaania kui ka portugali keeles. Mitmesuguste magistri- ja magistriõppeprogrammide raames pakub Barcelona Euroopa Business School juhtimisvahendeid ja vajalikke oskusi, et edukalt juhtida ettevõtte juhtimisosakonda. Financial Timesi sõnul on "EMBA või MBA omamine" otsene mõju karjääri ja palga progresseerumisele. " Menetluste hõlbustamiseks võivad kõik ELi-välised üliõpilased taotleda apostille teenust kõigis kooli väljastatud haldusdokumentides.

113519_pexels-photo-1249158.jpegrawpixel.com / Pexels

Kolmekordne tiitrimine

ENEB ei ENEB me ainult ENEB teoreetilisele koolitusele, vaid me lisame ka kõikidele magistriprogrammidele spetsialiseerumise kursuse juhendamisel ja NLP-l (neurolingvistiline programmeerimine), et saaksite ja saaksid neid teadmisi rakendada meeskondade haldamisel ja haldamisel Professionaalse edu saavutamiseks igas ettevõttes.

Kõikidele meie koolitusprogrammidele on lisatud Business English programm, vabatahtlik ja tasuta läbirääkimiste tase inglise keeles, mis võimaldab teil töötada rahvusvahelises töökeskkonnas. Tänu ENEB ja Trinity College Londoni kokkuleppele ENEB kõik Business English programmi edukalt läbinud üliõpilased jätkata koolis koolitust ja valida ametliku ISE II sertifikaadi.

Meie Meistrite õpingute lõpetamisel saate ENEB poolt välja antud kolmekordse kraadi, mille kinnitab ja kinnitab ülikooli Isabel I:

  • Magistrikraadi nimetus
  • Koolituse ja NLP spetsialiseerumise diplom
  • Business English programmi tunnistus

Haldusprotseduuride hõlbustamiseks võivad kõik ELi-välised üliõpilased taotleda apostille-teenust kõigis kooli väljastatud haldusdokumentides, kui nad on lõpetanud oma koolitusprogrammid, tasudes vastavaid tasusid.

Ühtne legaliseerimisprotsess, mida nimetatakse apostilliks, seisneb apostille või märkuse lisamises haldusdokumendile, mis tõendab teises Euroopa riigis Barcelona ärikooli väljastatud dokumentide autentsust. Seega tunnustavad 5. oktoobri 1961. aasta Haagi rahvusvahelise eraõiguse konverentsi XII konventsiooni allakirjutanud riigid teistes riikides välja antud dokumentide autentsust ja apostillit. Apostille protsessi saate kontrollida siin.

Kingitus tablett

ENEB kõikidel meie õpilastel kõige arenenumad tehnoloogilised ressursid oma õpingute teostamiseks kõige tõhusamal viisil. Sellepärast, kui te registreerute mõnes meie magistriõppes, saate tasuta tableti, et õppida ilma piiranguteta ja täieliku vabadusega.

Keskkonnale pühendunud õpetusi õpetatakse 100% ulatuses digitaalsel kujul. Meie uuringu mudel võimaldab teil alla laadida kogu meie koolitusprogrammide sisu ja visualiseerida need tahvelarvutis või mõnes muus seadmes, mis õpib mugavalt kõikjal maailmas.

Tööhõivevahetus

ENEB tunnustab erinevate sektorite prestiižsemad ettevõtted. Tema koolitus, mis on kohandatud töömaailma tegelikule olukorrale, võimaldab üliõpilasel suurepäraselt areneda mis tahes ettevõttes ja arendada paljutõotavat professionaalset karjääri. Selle võimaldamiseks on koolil kokkulepe oluliste äriettevõtete ja tööpangaga, kus saate iganädalasi tööpakkumisi.

Asukohad

Barcelona

Address
C/ Llull 321-329
08019 Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega