Loe ametlikku kirjeldust

ESADE Business School

ESADE on rahvusvaheline akadeemiline asutus üle viiekümne aasta pikkune ajalugu. Inimesed on meie number üks vara. Õppejõud ja spetsialistid, kes toita peegeldus, dialoogi, projekte ja algatusi, et tagada hea hariduse, teerajaja teadusuuringute ja väärtuslik panus ühiskondlikku arutelu ja ümberkujundamine. ESADE peamine ülesanne on õpetada inimesi muutuvad kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste täielikult teadlikud oma sotsiaalset vastutust. Toetame haridus ja teadus meie Law School ja Business Schooli kindel kohustus intellektuaalset rangust, kriitilist analüüsi ja akadeemilist. Enamik ESADE on peaaegu 50.000 vilistlased on saadikud neid väärtusi rohkem kui sajas riigis ja hoidke tipptasemel postitusi ettevõtted, avaliku halduse ja mittetulundussektori.

ESADE ülemaailmne prestiiž tuleneb tema hariduse kvaliteeti, selle rahvusvahelise tähelepanu ja selle terviklikku lähenemisviisi professionaalse ja isikliku oskusi arengut. Läbi aastate, ESADE on loonud sügavad sidemed äri, majanduslikke ja sotsiaalseid sektoreid kui platvorm hariduse ja innovatsiooni etalonina uurimiskeskus ja lava järelemõtlemiseks ja dialoogi. Veelgi enam, ESADE aktiivselt otsib innovaatilisi lahendusi väljakutsetele personalijuhtimise ja teadmiste haldamine, ettevõtte innovatsiooni ja globaliseerumise, ettevõtluse ja ettevõtete sotsiaalne vastutus, samuti lahenduse seotud õiguslikke probleeme uue äri väljakutsed. ESADE Business School Rohkem kui 50 aastat kogemusi ja üle 50.000 vilistlased üle maailma, ESADE Business School on rahvusvaheliselt tunnustatud kõrged oma kraadi programmid. Mis rajatiste Barcelona ja Madridi samuti Buenos Aires, ESADE täidesaatva Programm on pühendunud koolitus üksikisikud suurt potentsiaali, et organisatsioonide täna ja tulevikus. ESADE on järjekindlalt seas top 10 ärikoolides maailmas, kui tegemist on teenindavad vajadustega ettevõtted (Financial Times, Business Week ja The Wall Street Journal).

Miks ESADE

Pärast pool sajandit kogemus, ESADE Advisersi jäljendi esile mitmed märgid identiteeti, mis on inspireeritud asutuse ülesandeid, mis võimaldab tal kaasa ühiskonna olulist ja uudsel moel. Läbi koolituse, teadusuuringute ja ühiskondlikku arutelu, ESADE aidanud, aitab ja aitab kaasa:

Edendada avatud nägemus juhtimise Kaasamine igat liiki organisatsioonid: ettevõtted, riigiasutused ja mittetulundusühingud Edendamine ajakohastamise protsess Hispaania majandust ja rahvusvahelistumise viimastel aastakümnetel Tugevdamine innovatsiooni ja ettevõtluse Koolitus ettevõtjad suudavad rakendada uuenduslike ja ärimudeleid Õpetamine ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse edendamine, ühendades perspektiivi kutseoskuse visioon juhtimisel teenusena ja kohustusi ühiskonna

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Hispaania
Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: