ESCO E-Universitas

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks just ESCO E-Universitas ?

121401_PorqueESCOeu.jpg

6 põhjust meiega treenimiseks:

  1. Õpid rakendusliku neuroteaduse eriala koolis.
  2. Veebikursused, kuid täieliku ja püsiva sidemega oma isikliku juhendaja ja õpetajatega.
  3. Õpid omas tempos, ilma ajakavade või koha kohustuseta.
  4. Õpid dünaamiliselt ja meeldivalt. Meeldejääv kogemus!
  5. Jagate oma kolleegidega kogu maailmast.
  6. Teil on parimad õpetajad.

Rakenduslikud neuroteaduste spetsialistid

Esimene hispaaniakeelne neuroteaduste spetsialiseerunud kool, mida rakendatakse organisatsioonidele.

Õpetame magistrikursusi ja turunduse, juhtimise, kommunikatsiooni ja inimressursside kursusi rakendusliku neuroteaduse vaatenurgast.

On palju lõpetajaid, kes täidavad praegu oma tööd nendes valdkondades otsuste tegemisel suuremate teadmiste ja täpsusega. Nende ainulaadne ja meeldejääv õpikogemus on võimaldanud neil karjääris olulisel määral hüpata . Seda tõendavad tema tunnistused ja arvukad sekkumised karjääri jooksul pärast kraadi omandamist.

Viimaste aastate neuroteadus on tehnoloogia käes kiiresti arenenud ja samal ajal rakendatakse seda järjest edukamalt juhtimis-, juhtimis- ja kommunikatsioonitegevusega seotud organisatsioonides.

Ajukeskkonna uurimine, rakendusliku neuroteaduse tutvustamine organisatsioonides ning juhtide ja töötajate vahel on juba vajadus ja selge mugavus .

Meil on suurepärane meeskond õpetajaid mitmest riigist, rakendusliku neuroteaduse spetsialiste, mis võimaldab meil edasi liikuda praktilistes teadmistes reaalses rakenduskeskkonnas , see muutuja on üks meie õpilaste seas kõige rohkem hinnatud.

Veebis, kuid teile väga lähedal

Olles alati teiega väga lähedal, on meie tunnus. Sellepärast on teil personaalne treener, mis stimuleerib teie õpinguid ja jälgib teiega pidevat ja vahetut moodi teie õppimise arengut kõige jaoks, mida vajate. Teie vahemälu on alati saadaval e-posti, telefoni, Skype'i ja Whatsapi kaudu.

Nii et õpetajad on alati teie käsutuses, vastavad teie küsimustele vähem kui 48 tunni jooksul .

Woman working by a windowAndrew Neel / Unsplash

Treeni omas tempos

Muutke oma töö, muud õpingud või pere- ja ühiskondlik elu ühilduvaks 100% veebipõhise koolitusega, mis võimaldab teil ajakavade ja koha täielikku paindlikkust .

Suurema paindlikkuse huvides on teil klassid endiselt reaalajas, kuid need salvestatakse, nii et näete neid nii mitu korda kui soovite.

Akadeemiline tipptase, mis hindab teie uuringut

Meie õpetajad on tunnustatud eksperdid, kellel on ulatuslik õpetamis- ja töökogemus , mis ei edasta mitte ainult põhialuseid ja teooriat, vaid peamiselt juhtumeid, kogemusi ja "oskusteavet".

Kogemused

Lisame enam kui 20 aastat, pakkudes kvaliteetset koolitust nii näost näkku kui ka veebipõhiselt.

Saadud koolituse kvaliteedist annab tunnistust üle 10 000 õpilase.

Meie õpilased on Argentinast, Boliiviast, Colombiast, Costa Ricast, Tšiilist, Dominikaanist, Hispaaniast, Ecuadorist, Hondurasest, Mehhikost, Nicaraguast jne.

Õppige lõbusalt, dünaamiliselt ja praktiliselt

Pidev dünaamika, foorumid, arutelud ja parimad multimeediumitööriistad panevad teid õppima lõbusa, dünaamilise ja praktilise õppemeetodi abil.

Arendage oma kontaktide võrku

Meie veebikoolitus on loodud nii, et teil on püsiv kontakt õpilaste ja spetsialistidega kõikjal maailmas , saades nii teadmisi ja laiendades oma tööalast silmaringi.

Samuti on meil sõlmitud koostöölepingud, mida pikendatakse päevast päeva erinevate ettevõtete, kes räägivad hispaania keelt kõnelevatest riikidest, ettevõtete ja spetsialistidega.

Uurige, mida praegune tööturg kõige enam nõuab

Koolitusettepanekud vastavad turu tegelikele vajadustele, kuid pakuvad omakorda ainulaadset lähenemisviisi, pakkudes professionaalset lisaväärtust .

Asukohad

Granada

Address
Calle San Antón nº73
18005 Granada, Andaluusia, Hispaania

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: