ESCP Business School - Madrid Campus

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

1819. aastal asutatud ESCP Business School on kasvatanud juhtide ja ettevõtjate põlvkondi. Oma kuue linnalinnakuga Berliinis, Londonis, Madridis, Pariisis, Torinos ja Varssavis võimaldab ESCP tõeliselt euroopalik identiteet pakkuda ärivaldkonnas ainulaadset mitmekultuurilist haridusstiili ja rahvusvahelise juhtimise küsimustes globaalset vaadet. Igal aastal tervitab ESCP üle 6500 üliõpilase ja 5000 juhti enam kui 120 erinevast riigist, pakkudes neile terviklikku juhtimiskursuste ja eriprogrammide pakkumist (bakalaureuse-, magistri-, juhtimis-, doktorikraadi- ja juhtimisalane haridus). ESCP Europe on mitme akrediteeringuga: AACSB, EQUIS, EFMD, MBA, EFMD EMBA, 5 Euroopa kõrgema Ed standardit. www.escp.eu - Jälgi meid Twitteris @ESCP_bs

128668_rsz_brooke-cagle-uduc5hjx2ew-unsplash.jpg

Cosmopolitan, keeruline, elav, energiline, elujõuline

ESCP Ärikool - Madrid

Meie eesmärk: suurendada tööalast konkurentsivõimet. Teeme koostööd paljude teiste tipptasemel ettevõtetega nagu Deloitte, EY, PwC, Ferrovial ja Accenture. Me oleme pühendunud pakkuma oma õpilastele parimaid praktikaid ja meie partnerettevõtted kõige andekamad praktikandid.

Campus asub rahulikus piirkonnas, mõne meetri kaugusel Monte de El Pardo rahvuspargist. Madridi ülikoolilinnak on ideaalne koht, kus õpilased saavad keskenduda oma õppimisele ja professionaalsele arengule.

Peahoonet ümbritseb 6000 m2 suurune aed, mis sisaldab ilusaid põlde ja rohumaa. Olemas on mugavad mitmeotstarbelised toad, raamatukogu, arvutiruumid, kohvik ja parkla.

Ülikoolis on intensiivne igapäevaelu, sest on olemas igapäevased klassid, infotundid ja konverentsid, riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete külastused, üliõpilasrühmade kohtumised, foorumid ja palju muid tegevusi.

Puerta del Solist ja Plaza Mayorist Plaza de España, Malasaña, Chueca ja Bernabeu jalgpallistaadioni vahele ei ole see lihtsalt linna suurus.

See on madrileño suhtumine - armastus sotsialiseerumise, kultuurilise põletamise ja rahva soojuse vastu. Igal nurgal, millest sa pöördud, avaneb midagi, mis teile üllatab ja rõõmustab.

Rahvusvaheline keskkond

Madridis on koduks mõned maailma parimad ärikoolid.

Pealinn pakub mitmekülgset ja rahvusvahelist kogukonda, mis annab võimaluse õppida koos õpilastega üle kogu maailma. See on ka üks Euroopa taskukohasemaid linnu.

Käivitage oma karjäär

Hispaania pealinn on tööstuse ja innovatsiooni keskus, mis on üks juhtivaid finantskeskusi Euroopas.

Madrid pakub õpilastele suurepäraseid võimalusi luua professionaalseid kontakte ja saada asjakohast kogemust. ESCP-is püüame sammu pidada majanduse muutuvate nõudmiste ja suundumustega, võttes kasutusele uued tehnoloogiad ja uuendused, mis vastavad nii õpilaste kui ka tulevaste tööandjate vajadustele.

Asukohad

Madrid

Address
ESCP Europe
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

London

Address
London, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited