ESDi - Design School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

school

ESDi

1989. aastal kogunesid Kataloonia tööstuse tugevdamiseks disaini professionaalsuse kaudu mitmed haldusorganid, ettevõtted ja äriringkonnad. Nende jõupingutuste tulemuseks oli disaini ESDi loomine eesmärgiga koolitada konkurentsivõimelisi ja kvalifitseeritud Disaini lõpetanuid.

Sellest ajast peale ühendati kool hariduse valdkonnas pioneerina, mis sisaldas oma ametlikku ülikooli disaini-, magistri- ja magistriõppekogemust ning uuenduslikke õpinguid, nagu arukas disaini bakalaureus ja digitaalse humanitaarteaduse bakalaureus .

Sabadellis (Barcelonas, Hispaanias) asuvas koolis on enam kui 14 000 m2 rajatisi, mis on varustatud tipptehnoloogiaga, näiteks meie lisatöötlemise iselaborid, virtuaalne reaalsus (koostöös HP-ga) ja disaini- ja tootmisprotsesside digiteerimine.

Edetabelid

 • ESDi kõrgkoolide disainer, nr 1 Kataloonia disainikoolide seas kaks aastat järjest BBVA sihtasutuse U-Ranking 2016-2017
 • Ramon Llulli ülikool, nr 6 BBVA Fondi 2017. aasta edetabel
 • Ramon Llulli Ülikool, nr 125 sotsiaalteadustes ja QS World University Rankings juhtimisel teemade kaupa 2017
 • Ramon Llulli Ülikool, ülemaailmne ülemaailmne ülikoolide tööalase positsiooni edetabel 2017. aastal
 • Ramon Llulli ülikool, tippjuhid 151-200 juhid Shanghais järjestuse ülemaailmsel järjestuses akadeemiliste teemade 2017
 • Ramon Llulli ülikool, Hispaania riigi number 6 Hispaania autikaehituse CYD edetabelis 2017

school

Meie õpilaste poolt saadud auhinnad

 • Ane Castro ja Núria Costa (Fashion Design), Samsung EGO Innovatsiooniprojekti võitjad nende kogumiseks CONECT3D, auhind, mis võimaldas neil näidata oma loomingut Mercedes-Benzi Fashion Week Madridis
 • Ane Castro ja Núria Costa (mood disain), Kataloonia maastiku 080 Barcelona Fashion ja platvormi Seed 080 Investorpäeva 2018 võitjad
 • Gerard Arderius (graafiline disain), ADG-FADi Golden Lause (Hispaania) 2018. aasta võitja oma lõpliku kraadi projekti "El soso catalán que hace reír"
 • Mireia Mesalles (toote disain), ADI-FADi Golden ADI-medali (Hispaania) 2018. aasta võitja tema lõpetajaprojekti "Minial"
 • Alba Alaminos (sisekujundus), kolmanda auhinna võitja CODICi auhindade (Hispaania) 2018. aastal, Col·legi Oficial de Dissenyadors d'Interiors i Decoradors de Catalunya, oma lõpliku kraadi projekti "Skyline Flight School"
 • Roger Fonts (graafiline disain), ADG-FADi pronkslause (Hispaania) 2018. aasta võitja oma lõpliku kraadi projekti "Original Apparel Kids"

school

9 põhjused ESDi

 1. Ametlik kraad ja võimalus saada kahekordse kraadi: ametliku kraadi disain bakalaureuse Smart Design. Me oleme ka ainus Hispaania riigi keskus, kus õpetatakse 6 disaini eriala.
 2. Pioneerid Smart Designi uuringutes ja Digital Humanities.
 3. Lai rahvusvaheline võrk. Oleme kohal enam kui 20 riigis.
 4. Sabadelli kesklinnas asuvas ajaloolises hoones paikneb enam kui 14.000m2 rajatisi.
 5. Avangardi tehnoloogiaga varustatud töökojad ja laboratooriumid. Lisaks töökodadele, laboritele, video- ja fotograafiakomplektidele, avatud ruumidele ja tehnoloogilistele klassiruumidele on meil kolmes iseseisva labori ja ühe abivalmis laboratooriumi (täiendav tootmine ja 3D-trükkimine, integreeritav ja holograafiline virtuaalne reaalsus koostöös HP ja digitaalse tekstiili kujundus ja tootmisprotsessid).
 6. Suur tööalane konkurentsivõime ja kiire sisestamine tööturule: 95,5% meie vilistlasest on võimelised tööd tegema aasta jooksul pärast kooli lõpetamist.
 7. University-Businessi võlakiri koos projektide ja koostööga oluliste kaubamärkide ja institutsioonidega: Mango, TV3, Seat, Yerse, Ajuntament de Sabadell, eMobike ja Harley-Davidson. Teadus- ja uuendustegevus klassiruumis ja väljaspool seda.
 8. Pädevad ja motiveeritud töötajad, kes on seotud tööstuse ja selle ettevõtetega. Õpilased ja vilistlased projektidega, mis on tunnustatud valdkonna kõige tähtsamate messide, väljapanekute ja võistluste kaudu.
 9. Stipendiumid ja toetused. Kutsu ja juhti ei tohiks haridussüsteemist välja jätta.

school

Asukohad

Sabadell

Address
Carrer de Marquès de Comillas, 81-83
08202 Sabadell, Kataloonia, Hispaania

Barcelona

Address
Extension classroom in Barcelona
Paseo de Gracia, 114 second floor

08008 Barcelona, Kataloonia, Hispaania