ESEI International Business School Barcelona

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ESEI International Business School Barcelona foto

INNOVATSIOON ÄRIHARIDUSES

Õppimine reaalajas ettevõttes

ESEI pakub rahvusvahelist äriharidust, mis vastab globaalsete ettevõtete vajadustele. Alates 1989. aastal asutatud asutamisest juhtis meid huvi pakkuvate äriprogrammide pakkumine, mis pakuvad asjakohaseid oskusi ja erialast ettevalmistust, et suurendada meie õpilaste karjäärivõimalusi ja valmistada neid edukaks rahvusvahelises töökeskkonnas.

RAHVUSVAHELINE TUNNUSTAMINE

Ühendkuningriigi ja Hispaania akrediteeringud

ESEI on Hispaanias tunnustatud rahvusvaheline kõrgkool. ESEI bakalaureuseõppe programmid on ametlikud kvalifikatsioonid, mille annavad välja Ühendkuningriigi parimad ülikoolid. ESEI magistriprogrammid on eraõiguslikud kraadid, mille annavad otse välja ESEI ja Universidad Catølica de Murcia (UCAM) - üks hinnatumaid ülikooliasutusi Euroopas, millel on suurepärane maine ärihariduses.

ESEI BARCELONA KAMPUS - PARIMA LINNA RAHVUSVAHELISTELE ÕPILASTE ARENDISTELE

Top 5 Euroopa käivituskeskus

ESEI asub Barcelonas Hispaanias, rahvusvahelises äri- ja innovatsioonikeskuses. Sündmused nagu Mobile World Congress, mis meelitab igal aastal üle 100 000 inimese, muudab linna üheks parimaks võrgustikupaigaks Euroopas. Meie potentsiaalsetel lõpetajatel on võimalus võrgustike loomiseks ettevõtjate ja investoritega ning teha elukestvahelisi sidemeid klassikaaslastega, juhendajate ja õppejõududega.

RAHVUSVAHELINE FACTSUS JA ÄRITEGEVUSED

Kogemustega spetsialistide õpe

ESEI rahvusvaheliste teaduskondade teadustöö, inspireerida ja toota teadmisi, mis vastavad meie üliõpilaste vajadustele. Nad pakuvad välja kollektiivse lähenemise keerukatele probleemidele, arendades samal ajal individuaalseid talente akadeemiliselt ja professionaalselt. ESEI õppejõud on kogu maailmast ja pakuvad ESEI üliõpilastele tõeliselt globaalset äriperspektiivi.

ESEI International Business School Barcelona foto

Treenimine tipptasemel

Meie õppejõud tegutsevad professionaalselt: nad on tegevjuhid, ettevõtete omanikud, ettevõtjad, turundusjuhid või muud ettevõtete kõrgema astme töötajad. ESEI on meie õpilaste jaoks hüppelaud soovitud karjäärini ning meie õppejõud on need, kes saavad neid sinna aidata!

ESEI International Business School Barcelona foto

PRAKTILINE ÄRITEGEVUSE METOODIKA

Projektipõhine õpe (PBL)

ESEI-s on meie kõrgeim prioriteet pakkuda oma õpilastele parimat võimalikku õpikogemust. Projektipõhine õpe seob õpilasi reaalse maailmaga. Õpilastele antakse projektide kallal töötamise autonoomia, paindlikkus ja vastutus, milleks võib olla juhtumianalüüs, kirjalik aruanne, video, rollimängud, veebisait jne. Meie õpetajate roll on sisuliselt vahendaja roll. . Nad loovad projektide lühikokkuvõtteid ja jälgivad meeskondade edusamme nädalast nädalas regulaarsete registreerimispunktidega - nagu ka töökohal.

ESEI International Business School Barcelona foto

STUDENT KESKMINE Õppimine

Isikliku tähelepanu väikeklassides

ESEI õpilased saavad kasu meie rahvusvaheliste haridusjuhtimise spetsialistide isikustatud juhendamisest ja nõustamisest. Klasside suurus on väike, et julgustada ja luua ESEI õpilaskogukonna talentide turgutamise ja edendamise kultuur.

ESEI International Business School Barcelona foto

VIBRANTI STUDENTI LIFE

150 üliõpilast pärit enam kui 40 riigist

ESEI pakub tõeliselt ülemaailmset kogemust erinevate taustaga rahvusvaheliste üliõpilastega. ESEI üliõpilaste kogukond koosneb noortest karjäärispetsiifilistest inimestest, kes on kirglikud äritegevusega. Barcelona tagab õpilastele unustamatu kogemuse mõistliku eelarvega, mis on tuntud arhitektuuriliste ehitiste, imeliste liivarandade, hämmastava Vahemere kliima, põneva ööelu, suurepärase köögi ning paljude kultuuri- ja sporditegevustega.

ESEI International Business School Barcelona foto

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

ESEI ühendab Talent Businessiga

ESEI pakub ainulaadset võimalust Barcelona töökogemuste omandamiseks. ESEI üliõpilased saavad Barcelonas asuvatesse riiklikesse ja rahvusvahelistesse ettevõtetesse praktikakohti ja rahvusvahelisel töökogemust.

Asukohad

Barcelona

Address
Carrer de Montevideo, 31
08034 Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega