Loe ametlikku kirjeldust

Meet ESEM

ESEM, see on ärikool koos rahvusvahelise äri programmid. See asutati Madrid aastal 1968, et moodustada akadeemiliselt valdkondades turunduse, juhtimise, haldamise ja juhtimise spetsialistid võimeline vastama praegustele ja tulevastele vajadustele ettevõtte ja turu.

Meil on järgmine haridusprogramm:

  • Master in Sports Management ja Master Sport Coaching
  • MBA in Management, haldamise ja juhtimise (DAGE)
  • Master in Marketing ja kaubanduslik juhtimine (MM)
  • Kõrgem diplom Marketing ja müügijuhtimine
  • Executive MBA in Business Management (EXE)
  • MBA in Management eriala Health Industry and Pharmaceutical (FARMA)

keskus

Alates 1968. aastast, ESEM on edukalt ette spetsialiseeritud juhid asjakohaste karjääri ja noored, kes on alustanud oma tööd koolitust. Rohkem kui 40.000 rahvusvaheliste spetsialistide läbinud meie klassis, kus lisaks oma koolituse on saavutatud vahetada praktilisi teadmisi, täites sellega filosoofia ... "learning by doing"

Eesmärgiks on selliste programmide koolitust kõigis praktilisi vahendeid ja vajaminevatele Commercial Marketing juhtimine, müügi juhtimine, finantsjuhtimine, Human Resource Management ja General Management of rahvusvahelises firmas. Programmid ja nende sisu on ülimalt praktiline.

Sleep ja vaidlustada kõik professionaalsed, siis edukalt lõpule kõik need programmid, sest kui õpilane profiili ja annab nõu, miks valida programmi.

Ärge kartke, ma kutsun kõiki ESEM kursused ja programmid ning nende professionaalsust ja meie koolitus, saame jagada kogemusi koos ja võime kavandada MBA et see sobiks sulle.

Me ootama.

Tule Francisca Aliaga

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ESEM

Programm spetsialistid rahvusvahelisel tasandil. Suunatud inimestele, kes töötavad või on kutsutud hõivata positsioone ja funktsioone Commercial müügijuhid või Sales ... ... [+]

Programm spetsialistid rahvusvahelisel tasandil. Suunatud inimestele, kes töötavad või on kutsutud hõivata positsioone ja funktsioone Commercial turundusjuht või müük

ESEM, 47 aasta tegevuse ja arengu, on Business School spetsialiseerunud tegevusalad Commercial ja turundus, koos tunnustamise riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete.

Meie klassiruumid ja programmid on olnud rohkem kui 20000 õpilased viiel kontinendil.

Kursuse eesmärk

Anda vajalikud vahendid ettevõtluse arendamiseks. Need vahendid aitavad kaheti müügi ja turunduse juhtimine.

Teoreetilise metoodika - ESEM Praktikas õpilane on andnud adptación uutele tehnoloogiatele, nagu vaja, ja palus täna ametikoha müügi, turunduse ja müügijuht.... [-]

Hispaania Madrid
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles