Loe ametlikku kirjeldust

ESIC on Hispaanias asuv juhtiv ärikool, kellel on rohkem kui viiekümneaastane kogemus äri- ja turundusspetsialistidena. Püüame stimuleerida, edendada ja säilitada otsest sidet ärikeskkonnaga, et pakkuda praktilist akadeemilist koolitust, mis keskendub tööturu vajadustele. Pakume väljaõpet väärtushinnangutega, et edukalt kaasata kõrgelt kvalifitseeritud spetsialisti, kellel on suurepärane käitumine ja viimaste suundumuste tundmine.

ESIC oli Hispaanias asutatud esimene ärikool, kus ei olnud vajadust professionaalsete äriringkondade järele turundusalase hariduse omandamiseks. Tänapäeval peetakse ESICi ühe juhtiva ja turunduskoolituskoolina, mis on tuntud nii riigisiseselt kui rahvusvaheliselt kui üheks parimaks selles valdkonnas aset leidnud koolituskooliks. ESIC on üle 50 000 vilistlase ja ettevõtete spetsialistide keskus.


Brasiilias on kümme ülikooli kogu Hispaanias ja kahte teist Brasiiliat, mis annab selle ärikoolile suurima riikliku territoriaalse rakendamise.

ESIC on seotud ka Rey Juan Carlos, Miguel Hernández, San Jorge ja Rovira i Virgili ülikoolidega vastavalt Madriidis, Valencia, Zaragoza ja Tarragona ning Brasiilia haridusministeerium on selle ametlikuks koolituskeskusiks Curitiba Campus.


ESIC keskendub oma tegevustele viies valdkonnas/>

Bakalaureuseõpe
ESIC annab kõrgeltarsti, ametliku kraadi ja kombinatsiooni nii turunduses, ärijuhtimises ja halduses, rahvusvahelises äri-, kommunikatsiooni-, reklaami- ja avalike suhete, ärijuhtimise ja digitaalse äri valdkonnas. Kõik need karjäär on praktilised ja tööhõivepõhised.

Magistriõpe
Koolituspakkumine põhineb magistrikursustel, ülikoolide magistriõppes, erialaspetsialistidel (ettevõtte funktsionaalsetes valdkondades) ja kõrgematel programmidel, mis keskenduvad spetsialistide koolitamisele, et olla võimelised juhtima äriprobleeme.

Executive Education
Executive Education Area raames pakume laia valikut avatud programme ja kohandatud koolitust ettevõtetele.

ESIC keelekool
ESIC keelekool on koolituskeskus ja volitatud Cambridge'i eksamikeskus. See pakub inglise, saksa, prantsuse ja hiina kursuseid kogenud õpetajatega ja annab teile võimaluse need teadmised kinnitada. Tema koolituspakkumine sisaldab avatud gruppe, koole, spetsialiste ja ettevõtteid kõigil oma tasanditel.
Lisaks pakub ta võõrkeeles hispaania keelt: üldine hispaania keele kursus, ametlik katse ettevalmistus, ülikooli sisseastumiseksamid, hispaania keele valdamine, lühikesed programmid ja õppereisid.

ESIC toimetamine
See esindab ESICi projekte kirjastamise maailmas, kus see aitab kaasa teadustööle ja populaarsetele artiklitele majanduse, ettevõtluse, turunduse ja juhtimisoskuste valdkonnas. Meie eesmärk on pakkuda õpilastele ja professionaalidele raamatuid, käsiraamatuid ja väljaandeid mitmest tuntud autorist, kes uurivad põhjalikult kõiki ettevõtteid ja ettevõtteid puudutavaid valdkondi.

RANKING


ESIC on süstemaatiliselt välja kujunenud ärikoolituse kõige tuntumates rahvusvahelistes edetabelites. See annab kooli koolituskvaliteedi viimase 50 aasta jooksul välise ja objektiivse tunnustuse./>
Viimased positsioonid pingereas:

Bloomberg Business Weeki parimad ärikoolid 2017.
ESICi rahvusvaheline MBA (IMBA) on rahvusvaheliste magistriõppes 27ndal kohal.

QS investeeringutasuvus 2015./>
ESIC magistriõppes on selles järjestuses 46 Euroopa MBA programmi; nad on kõrgeimas positsioonis kahes kuuest kategooriast: "tööhõive 3 kuu jooksul pärast lõpetamist" ja "lühim tagasimaksetähtaeg". Need esinevad ka enamikus kategooriates 15-nda koha peal ja kõigepealt Hispaanias kõigis piirkondades, välja arvatud kaks, kus see on teine ​​ja kolmas. Peamised kategooriad on järgmised:

  • Tööle võetud 3 kuu jooksul pärast lõpetamist, positsioon 1,
  • Lühim tagasimakseperiood, positsioon 1
  • 10-aastane investeeringutasuvus, positsioon 8
  • 20-aastane investeeringutasuvus, positsioon 8
  • Ettevõtluse edendamine, seisukoht 11
  • Palgatõus, positsioon 15.

QS Global 250 ärikoolid 2017./>
ESIC on maailma 250 kõige tähtsamas ärikoolis ja veelgi olulisem Euroopas üks seitsmest "tipptasemel tööalase konkurentsivõime" ärikoolist.


QS Global 100 EMBA edetabel 2017.
ESIC EMBA on maailmas 100 populaarseimat EMBAt järjestuses, olles Euroopas 29. kohal.


U-Multirank 2017/18.
ESIC on ülemaailmselt kõrgharidusasutuste 492-s 49. kohal.


Luuletajad
ESIC äri


Noorteühingu globaalne B-klassi edetabel 2017.
ESIC on järjestatud maailma juhtivate 100 magistrikraadiga ja veelgi olulisemate seas top 50 turunduse (Master in Marketing Management, MIM), Finance (Master in Finance, MDF) ja Executive MBA (EMBA).


Ameerika Economia MBA Global 2017.
ESICi magistriõppes on 18. sajandi parimad 49 Ladina-Ameerika üliõpilaste programmid.


Ülemaailmsete rahvusvaheliste MBA programmide CNNi laiendamisjärk 2017.
ESIKi magistriõppes osalevad 77 rahvusvahelises programmis eliidi, kes on selles pingereas 52. positsioonil.


Merco Talent
ESIC-d tunnustatakse Hispaanias asuvas 2. ärikoolis, kellel on suurim suutlikkus meelitada ja säilitada talente, ja 51-nda riigi esimese 100 andekama ettevõtte hulka.
ESIC on 7. kohal kui üks andekamaid Hispaania ettevõtteid, kus on vähem kui 1000 töötajat.


El Mundo 2017. aasta edetabelid.
ESICi meister turunduses, reklaami- ja avalike suhete magister, inimressursside ja organisatsioonilise arengu meister ja rahvusvahelise kaubanduse magister
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ESIC Business & Marketing School

Digitaalse turunduse magister on innovatiivne, akadeemiliselt usaldusväärne, praktilise ja digitaalse turundusega seotud programm, mis peegeldab tänapäeva väljakutseid tu ... [+]

Digitaalse turunduse magister on innovatiivne, akadeemiliselt usaldusväärne, praktilise ja digitaalse turundusega seotud programm, mis peegeldab tänapäeva väljakutseid turul.

MDMi põhieesmärk on aidata ja toetada üliõpilasi üleminekul strateegilisele juhtimisele eelkõige digitaalturunduse valdkonnas. MDM lõpetades saavad osalejad digitaalse turunduse strateegiate hindamiseks, juhtimiseks ja rakendamiseks võtmeoskused ja teadmised, tugevdades samal ajal nende suutlikkust seista silmitsi ja lahendada keerukaid väljakutseid järjest globaliseerunud / digitaliseeritud turustuskeskkonnas.

Selles kontekstis on programm oma õppekavasse kinnitatud selge rahvusvahelise lähenemisviisiga, mis on rikastatud digitaalse turunduse viimaste suundumuste ja arengutega; kaks sammast, mis esindavad homme turundusjuhtide aluseid.... [-]

Hispaania Madrid Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

DRHO on üks kõige täiuslikum programmid saavad praegu leida turu ekspertide väljaõppe Human Resources. ... [+]

DRHO on üks kõige täiuslikum programmid saavad praegu leida turu ekspertide väljaõppe Human Resources.

Range kapten, üle 35 aastane kogemus, mis paneb rõhku inimesed strateegilise varana ettevõtete, sest nad on, kes nad lõppkokkuvõttes ettevõtted edu.

Edu see programm seisneb tihedas vahelisele õpilast suurte ettevõtete ja institutsioonide nagu Ministry of Defense, Cepsa, Punase Risti, Iberdrola, Adecco või Cajamar õpetajatega, spetsialistide inimressursside juhtimine anda teadmisi töökogemusega.

funktsioonidstrateegiline nägemus inimeste juhtimine.globaalne nägemus, mõistmist Human Resources osana, mis mõjutab kõiki valdkondi ettevõtte.praktiline visioon orienteeritud metoodikat äritava.eetilisi nägemus äri.Diferentsiaalid teguridKogemus: rakendada 1980. aastal ja pidevalt ajakohastatud programmi.Paindlikkus: Tundi Ühildub tööd.Metoodika: Põhineb individuaalne töö ja meeskonna kombinatsioon teooriate ja tugevamaks HR tööriistad koos viimaseid trende ja hõlmab seminare, kus tegelike juhtumite analüüsimist.Kloostri: vanad õpetajad pedagoogilise teadmisi ja suurt teadmisi reaalsuse vara juhid ja ettevõtete konsultandid.... [-]
Hispaania Madrid Sevilla Marbella Granada  + 1 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

See Master Kommunikatsioon ja uute tehnoloogiate väljub, et rahuldada kasvavat nõudlust kvalifitseeritud spetsialistid nendes all-uuritakse valdkondades ja pakkuda uusi j ... [+]

See Master Kommunikatsioon ja uute tehnoloogiate väljub, et rahuldada kasvavat nõudlust kvalifitseeritud spetsialistid nendes all - uurida valdkondades ja pakkuda uusi ja põnevaid karjäärivõimalusi.

eesmärgid

Uurimustes ettepanek pealkirja reageerivad vaja tunda ühiskonna ja ettevõtete ning tõlgib kasvav nõudlus spetsialistide valdkondades Side ja uusi tehnoloogiaid.

Ettevõtted ja institutsioonid edasi palju sõnumeid, kas tahtlikult või tahtmatult. Ja see on just seda, kui inimese faktor -unida kus tõeline vahe edu või ebaedu äri suhteid teiste osalejate nende tegevust.

Side Sciences muutunud "Ots" tehnoloogilise innovatsiooni, muutes uute tehnoloogiate muutuvad maailmas ja mõisted meil midagi. Ja digitaalse meedia on toonud kaasa uusi horisonte kunagi varem näinud kommunikatiivne kultuurilises mõttes intellektuaalid, semiootiline ja elu mõjutavate miljoneid inimesi, nii individuaalselt ja ühiskonda tervikuna ja kõikidel tasanditel: personal , sotsiaal- ja äri. Lõppkokkuvõttes ettevõtted ja organisatsioonid, sõltumata suurusest, liikuda üha globaliseeruvas ja omavahel seotud maailmas, ja on sunnitud tegelema rohkem keerulisi olukordi, mis nõuavad praeguse lahendusi. Selles mõttes on programm keskendunud tiitli strateegiline nägemus, et Communications reageeriv ja sobib vajadustele nõudis ettevõtte poolt.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

Marketing Master International Fashion ja Luxury (MM ... [+]

International Master in Marketing ja Fashion House (MM

funktsioonidSuunatud kõigile neile, kes soovivad teha karjääri moetööstus ja luksus rahvusvaheliselt.Masters on õpetanud nädalavahetusel reede pärastlõunal ja laupäeval hommikul oktoobrist juulini.Sisaldab meistriklassi õpetatakse tööstuse eksperdid mood ja luksus.Diferentsiaalid teguridAmetinimetus: Enda pealkiri Rey Juan Carlos Ülikool.Tööalane: Võimalus praktiseerida ettevõtted.Metoodika: kapten sisaldab uusi teemasid, nagu innovatsioon, kogemuslik turundus, digitaalne turundus, tarbijakäitumine, branding, esitades kogusid moeetendused, mood ja õigus jne, õpetanud õpetajad ja õppejõud äri koolides, ülikoolides ja eksperdid tööstuse, abiga juhul meetod. Lisaks võime motiveerida innovatsiooni, loovust, muutustega kohanemise ja kriitilist mõtlemist.kasuspetsialiseerunud Marketing programmi rakendatakse moe-ja luksuskaupade tööstus rahvusvahelise visiooni, mille eesmärk on koolitada tulevasi juhid oskusi ja vahendeid juhtimise strateegiline ja operatiivne turustamise rahvusvaheliselt.Pöörake erilist tähelepanu disain shopping kogemusi ja kriitiline mõtlemine.Ühendab uuenduslike õpetamise vahendid, tüüpiline ärikool on ESIC BusinessMeetod hõlmab tehnilist ja strateegilist juhul simulatsioon.Kloostri valitud professorid ja spetsialistid moetööstus.See sisaldab uusi teemasid, nagu innovatsioon, teadusuuringud turu trendid, tarbijakäitumine, uued materjalid, kogemuslik turundus, lavastus kogud ja rahvusvaheliste moeetendused, luksus e-kaubanduse ja mood ja õiguse, teiste hulgas.See annab juurdepääsu professionaalne võrgustik mood ettevõtted.Hõlbustada koostööd ja nõu peamisi Hispaania mood ettevõtted, eelistades koolitus turunduse spetsialiste sektoris.Tavad ettevõtted. *Külastusi kauplused ja kaupluste viide moetööstus ja luksust.... [-]
Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

Teie ettevõtte ja oma karjääri küsivad samas: digitalizarte vajadust. Kui teie eesmärk on eeldada vastutavatel ametikohtadel ja juhtrolli selles uues digitaalses keskkonn ... [+]

Ta suunab, juhib ja soodustab digiteerimise ettevõte.

Teie ettevõtte ja oma karjääri küsivad samas: digitalizarte vajadust. Kui teie eesmärk on eeldada vastutavatel ametikohtadel ja juhtrolli selles uues digitaalses keskkonnas, muutus algab Master Digital Business ICEMD. Põhjalik koolitus, mis võimaldab teil suurendada digiteerimise protsessi oma firma, või käivitada oma online-äri.

Kuus täielik moodulid, mille jooksul õpid asju nagu kuidas suurendada oma müügimahtu tänu cloud computing, kuidas mõõta tõhusust oma digitaalse reklaami või edu võti e-kaubandus.

Metoodika põhineb praktilist õpet poolt digitaalse eksperdid aktiivne 9 kuu jooksul koolituse õpid rohkem tehnilisi aspekte digitaalsete keskkondade, neile rohkem keskendunud juhtimise, turustamise või müügiga.... [-]

Hispaania Madrid Valencia Marbella Pamplona Bilbao  + 2 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
9 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

Master in Business Management ... [+]

Master in Business Management URJC on kõrgetasemelise programmi, mis valmistab teid võtma juhirolli valdkonnas turundus, äri organisatsioon ja äri.

See aste võimaldab teil ühendada ametnikud kolledži programmi praktilisus, kogemus ja professionaalsus ettevõtte, ärikool rahvusvahelise prestiiži.

Võite saada magistrikraadi Turundus alates ESIC õpib 12 lisaprogrammi või juurdepääsu doktoriõppe programm krediiti.

õpetusliku Õppekava/>

Õppekava Master in Business Management (URJC) on mõeldud võttes arvesse üldpõhimõtted on sätestatud art. 3.5 kuningliku dekreedi ja seada treeningu eesmärgid kujul akadeemilise ja kutsealase pädevuse kus tudeng peab olema koolitatud. Esmane eesmärk aste on pakkuda científicaadecuada koolituse ja kraadiõppe tasandil seoses direktoraat Marketing ja müügijuhtimine, edastades teadmisi ja andes juhtimise oskusi. Koolitus Masters põhineb Kombineerides teadusliku ranguse äritegevuse tegelikkust, integreerides teooria ja praktika, mille metoodika põhineb dialoogil ja kogemuste vahetamist, peegeldus "juhtumid" koolitus äri "simulaatorite" ja alusel, arengu analüüsi ja sünteesi võimsuse ja ülevaate tähenduse ja vastutuse töö ise.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

Digitaalne tehnoloogia on muutunud kõik ja see on aeg, et taastada kontroll oma brändi suhe oma klientidega digitaalses keskkonnas. Avasta Master Digital Marketing võimal ... [+]

Hakka ülemaailmne digitaalse turunduse professionaalne õppe strateegia, meetodid ja tavad digitaalse turunduse ja online-reklaami keskkonnas täna

Digitaalne tehnoloogia on muutunud kõik ja see on aeg, et taastada kontroll oma brändi suhe oma klientidega digitaalses keskkonnas. Avasta Master Digital Marketing võimalusi ICEMD peatamatu revolutsioon, selle sihtimisvõimalustel, kahesuunaline side, mõõtmistulemuste juurdepääsu globaalsel turul.

Kuus täielik moodulid, mis aitavad teil kapten kõige arenenum ja tõhus erialadel turundus-, kommunikatsiooni, Reklaam ja müük Online, käsitsi digitaalne eksperdid aktiivne. Igaüks Digital Marketing ühe kapten, pärast mida on kõik vajalikud teadmised, et digitaalselt suurendada oma äri ja saada uusi Twist oma karjääri.... [-]

Hispaania Madrid Barcelona Valencia Sevilla A Coruña Pamplona  + 3 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
5 - 12 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

Master Financial Management (MDF) ESIC pakub võimaluse saada ekspert ettevõtete rahastamisele. Läbi täielik ja põhjalik ja praktiline koolitus, mis tagab rahalise koolitu ... [+]

Meie majanduse ettevõtted peavad eksperdid täieliku ülevaate rahanduse praeguse Hispaania ettevõte, mis mõista tehnilisi ja rahalisi kriteeriumid ja suudavad edukalt toime tulla uute nõuetega.

Master Financial Management (MDF) ESIC pakub võimaluse saada ekspert ettevõtete rahastamisele. Läbi täielik ja põhjalik ja praktiline koolitus, mis tagab rahalise koolitus ja võimendab juhtimisoskusi.

MDF on teaduskonna koosneb spetsialistid firmalt juhtimise profiili jagavad oma teadmisi ja kogemusi õpilastega läbi praktilise, haridus- meedia ja interaktiivsete koolitust.

funktsioonidJuhtimine hõlmab kehtestatud kriteeriumidele turul, sest see on see, kes määrab edu või ebaedu ettevõtteÜksikasjad funktsioone ja peamised tehnikad, mis muudavad rahastada oma olemuselt ja sisuliselt ühine ühegi organisatsiooni ja et kuigi nad ei saa eirata igal juhul tuleb kohandada loovust ja paindlikkust igas olukorras.Lisab olulisi parameetreid keskkonna, arvestades käimasolevat protsessi finantsalase globaliseerumise mõista kasvav koostoime erinevate turgude vahel ja mitte pelgalt geograafilise mitmekesisuse äritegevust.Ühendab rahaline roll laiemas kontekstis äristrateegia, mis ühendab rahanduse tegevuskulude otsuseid.Diferentsiaalid teguridTööleasumise määr: 92% meie õpilased leida tööd kuue kuu jooksul viimistlus Master.Edetabel: ESIC on valitud Financial Times seas 4 parimad koolid Hispaania õppida magistrikraadi rahanduses.Kogemus: Hispaania on kõige kogenud rahalise master 100 küsimused 1992 ja 2000 kraadiõppurid.Tundi: Ühildub kutsetegevusega. toetada kuus vooru, et täiendada tuum nädalavahetusel toimub tööpäevadel.Kloostri teaduskonna koosneb meeskond, mis ühendab tema professionaalse töö õpetamine, andes programmi tasakaalu teadmisi ja kogemusi vaieldamatu huvi õpilastele.Simulator strateegia ja finantsjuhtimine: Annab suurepärase kogemuse praktiseerida virtuaalne mõttes, töö peab arendama aadress, SME.Võimalik profiiliFinance spetsialistid, kes soovivad täiendada oma teadmisi.Nõustajate ja äri konsultandid, kes soovivad pääseda süstemaatilise ja põhjaliku ülevaate oma finantsjuhtimistLõpetajad, kes soovivad spetsialiseeruda rahandus, raha haldamise, juhtimise kontrolli, raamatupidamise... [-]
Hispaania Madrid Valencia Sevilla Pamplona Bilbao Granada  + 3 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

Master Logistika (locs) näitab kriitilist tähtsust suurepärase juhtimise ahel, alates tarbijale tarnimise osta või toodet tarbima. See hõlmab ka juhtimine toode, kui see ... [+]

Roll direktori Logistika on üks peamisi strateegilisi teljed enamik ettevõtteid.

Master Logistika (locs) näitab kriitilist tähtsust suurepärase juhtimise ahel, alates tarbijale tarnimise osta või toodet tarbima. See hõlmab ka juhtimine toode, kui see on hoiule ettevõtete turustamiseks: strateegilised läbirääkimised ja valik turustajate, kaubandus-turundus, kategooria juhtimine, visuaalne kaubandus.

Locs kapten võtab arvesse uusi tööriistu ja online turgudel, et teha kättesaadavaks tarbekaupade kõrge lisandväärtusega.

Programm hõlmab ka koolituse ja sertifitseerimise moodul hanked SAP ERP osana logistika protsessi ja tarneahela.

funktsioonid

Kapten on struktureeritud arvestades kolm peamist aspekti:... [-]

Hispaania Madrid Valencia
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

See magistrikraad on praegu üks kõige täiuslikum on ekspertide koolitamise Human Resources programmid. Täpne programm, millel on pikk kogemus, mis rõhutab inimeste strate ... [+]

See magistrikraad on praegu üks kõige täiuslikum on ekspertide koolitamise Human Resources programmid. Täpne programm, millel on pikk kogemus, mis rõhutab inimeste strateegilise ettevõtte vara ja tulevaste personalijuhtide kui vaieldamatu juhid selles protsessis.

Master on ametlik programm pakutakse koos University Rey Juan Carlos, metoodika, mille põhjal, mis sisaldab tipptasemel harivad koos suure jõudlusega koolituse personalijuhtimine ja organisatsiooni arengu.

õpetusliku Õppekava

Õppekava Magistriõpe Personalijuhtimine ja organisatsiooni arengu eesmärk on võtta arvesse üldpõhimõtted on sätestatud art. 3.5 kuningliku dekreedi ja määratluse õppe eesmärkidest ka üldisi ja konkreetseid oskusi professionaalse, akadeemilise ja kus tudeng peab olema koolitatud. Esmane eesmärk pealkirjas on piisava ja kraadiõppe tasandil teadusliku väljaõppe seoses personalikulud ja organisatsiooni, edastades teadmisi ja andes juhtimisoskusi, mis on vahetult kohaldatav kutseala lõpetajatele. Koolitus Master põhineb Kombineerides teadusliku ranguse äritegevuse tegelikkust, integreerides teooria ja praktika ning metoodika koolitus, dialoogi ja kogemuste vahetamist, peegeldus "juhtumid" koolituse "simulaatorite "äri ja alusena, arendamise võime analüüsi ja sünteesi ja ülevaade tähenduse ja vastutuse töö ise.... [-]

Hispaania Madrid Sevilla Marbella Granada  + 1 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

Master Turundus ja müügijuhtimine (GESCO) on kapten viide juhirolli valdkonnas turundus, äri organisatsioon ja äri. ... [+]

Master of viide Hispaania valdkonnas turunduse ja äri.

Master Turundus ja müügijuhtimine (GESCO) on kapten viide juhirolli valdkonnas turundus, äri organisatsioon ja äri.

Oma iga-aastase läbivaatamise selle sisu eristamine selle programmi üle teised on selle tase uuemale turu vajadustele ja digitaalse keskenduda ärimaailma tulevikus paljastama.

funktsioonidMaster programm suure äri tunnustamine, mis parandab oluliselt tööalast kes õpib. Sa loetakse üks parimaid koolitatud spetsialistid Turundus suure professionaalse arengu võimalused turul.See on praegune sisu turunduse ja juhtimise arendamise ja juhtimise oskusi.

Diferentsiaalid tegurid

Kogemus: Üle 25 aasta vana 440 väljaanded ja 8500 alumnosUna ülimalt praktiline metoodika "learning by doing", nii klassiruumis kui ka väljaspool seda: "kodus tööd"... [-]

Hispaania Madrid Barcelona Valencia Sevilla Zaragoza Marbella A Coruña Pamplona Bilbao Granada  + 7 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 12 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

MMS on uuenduslik ja ajakohastatud programmi ainus turule, mis ühendab koolituse meetodeid turundusuuringute Business Intelligence koos ülimalt praktiline metoodika, mill ... [+]

MMS on uuenduslik ja ajakohastatud programmi ainus turule, mis ühendab koolituse meetodeid turundusuuringute Business Intelligence koos ülimalt praktiline metoodika, mille eesmärk on luua luure äri otsuste tegemisel.

funktsioonid/>Programm koosneb kahest top programmid: Täpsem programmi Marketing Analytics ja täiustatud programmi Marketing ResearchÕpetajad ärisektor, kus ulatuslik õpetamise kogemus.Kvalifitseerub kohaldamise teadus tehnikaid ja valmistub analüüsida teavet selliste vahendite abil nagu Excel, SPSS ja SAS Enterprise Miner.Kasutatud metoodika lahendada tegelikke probleeme.Diferentsiaalid teguridSee hõlmab elamu nädalal Londonis külastada ja õppida olulisemate rahvusvaheliste ettevõtete ja asutuste spetsialiseerunud Marketing Research and Business Intelligence.Võimalus praktiseerida ALD Automotive, Altadis Imperial Tobacco, Burger King, CAMPOFRIO, DKV Seguros, GFK, Kantar Media Mindshare'i, Nielseni Telefonica, Vodafone.Võimalik profiili... [-]
Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

Master Sport Marketing hõlmab vajadust professionaalsuse turustamisel maailma spordis. See on sektoris tohutuid võimalusi siseriiklike ja rahvusvaheliste arengustrateegia ... [+]

Master of viide Hispaania valdkonnas turustamise ja sport.

Master Sport Marketing hõlmab vajadust professionaalsuse turustamisel maailma spordis. See on sektoris tohutuid võimalusi siseriiklike ja rahvusvaheliste arengustrateegiate ja eeldab, et tulevikus spetsialistid, kes soovivad olla selles sektoris hõivatud peab omandama spetsialiseeritud teadmisi, mis võimaldavad neil täita nõuetekohase haldamise, kasutamise ja kasutamise võimalusi ja väljakutseid, mis tekivad .

funktsioonidSport Business tööstus on valdkond, mis vajab üha spetsialiseeritud spetsialistid võimelised looma väärtust ja lahendusi sport turunduse.Mõju sport Hispaania majandusele nüüd moodustab 2,5% SKTst, ja jätkub eeldatavasti kasvab kiiremini kui teistes sektorites. See on üks kõige kiiremini kasvavaid sektoreid nii majanduslikult ja sotsiaalselt.Diferentsiaalid tegurid400 tunni22 eksperimentaalset juhtudel10 meistriklassi28 tundi juhendab... [-]
Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

MPC hõlbustab vajalikke teadmisi ja oskusi edukalt lahendada probleeme seoses selle uue infoühiskonna kus võim on suuresti tarbija tööriistu. Master Kommunikatsioon ja re ... [+]

Ettevõtetel edasi palju sõnumeid vabatahtlikult ja tahtmatult. Ja see on -unida teatis inimese - tegur seisneb vahe edu ja ebaedu äri suhteid teiste osalejate nende tegevust.

MPC hõlbustab vajalikke teadmisi ja oskusi edukalt lahendada probleeme ning uues infoühiskonnas, kus võim on suuresti käed tarbija tööriistu.

Master Kommunikatsioon ja reklaam, moodustub kaks ülemist kraadiõpet, mis võib iseseisvalt uuritud, mille puhul kraadi saadi: Superior Management Program Communication (ÜJKP) ja täiustatud programmi Reklaam ja digitaalsete keskkondade ( PSDP).

funktsioonidProgramm on spetsialiseerunud kommunikatsiooni valdkonnas ja turustamise mis soodustab spetsialistide Side.Parandab ennetav otsuste tegemisel teatise, in kooskõlas ettevõtte arengut.Arendab seotud ülesannete direktoraat Reklaam tahes asutus, kas tavalise või digitaalse.See annab põhjaliku arusaamise valdkonnas uusi tehnoloogiaid, võttes arvesse selle mõju kultuuri, juhtimise ja äri organisatsioon.Diferentsiaalid tegurid... [-]
Hispaania Madrid Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

MITB eesmärk on anda teile sügav arusaam globaliseerumise juhtidest, rahvusvahelistumisest, kuidas maailmamajandus mõjutab ettevõtete konkurentsivõimet ja kuidas maailm o ... [+]

MITB eesmärk on anda teile sügav arusaam globaliseerumise juhtidest, rahvusvahelistumisest, kuidas maailmamajandus mõjutab ettevõtete konkurentsivõimet ja kuidas maailm on omavahel ühendatud. Selle tulemusena on lõpetajatele valmis tegelema väljakutsetega, mis on seotud ettevõtte laienemisega uutele ülemaailmsetele turgudele koos kultuuride ja kontinentide rühmade juhtimisega.

Täites MITB-d, on teil võimalik välja selgitada välisturgude teenindamise motiivid ja vahendid, lahendada vastuolulisi küsimusi rahvusvahelises kaubanduses

MITB varustab teid teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud ülemaailmses ärikeskkonnas otsuste tegemiseks vajaliku keerukuse juhtimiseks. See lisab ka teie laialdast mõistmist, kuidas globaalsed ettevõtted tegutsevad, valmistub teid äri tegemiseks ülemaailmses kontekstis ning käsitlema tekkivaid probleeme rahvusvahelises kaubanduses ja ettevõtluses.... [-]

Hispaania Madrid Barcelona Valencia
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

Turunduse juhtimise magister (Master of Marketing Management - MiM) on innovatiivne, akadeemiliselt usaldusväärne, praktikapõhine ja turunduspõhine programm, mis peegelda ... [+]

Turunduse juhtimise magister ( Master of Marketing Management - MiM) on innovatiivne, akadeemiliselt usaldusväärne, praktikapõhine ja turunduspõhine programm, mis peegeldab praeguseid turuprobleeme./>

MiM täites saavad osalejad võtmeoskused ja teadmised turundusstrateegiate hindamiseks, juhtimiseks ja rakendamiseks, tugevdades samal ajal nende võimet seista silmitsi ja lahendada üha globaliseeruvas turustuskeskkonnas keerukaid probleeme. Selles kontekstis on programm oma õppekavasse kinnitatud selge rahvusvahelise lähenemisviisiga, mis on rikastatud digitaalse turunduse viimaste suundumuste ja arengutega ; kaks sammast, mis esindavad homme turundusjuhtide aluseid. Kogu õpetamine toimub inglise keeles.... [-]

Hispaania Madrid Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Camino Valdenigriales
28223 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania
Address
C/ Marià Cubí, 124
08021 Barcelona, Kataloonia, Hispaania
Address
Avda. de Blasco Ibáñez, 55
46021 Valencia, Valencia kogukond, Hispaania
Address
Edificio de la Prensa Avda. de Carlos III, s/n Isla de la Cartuja
41092 Sevilla, Andaluusia, Hispaania
Address
Vía Ibérica, 28-34
50012 Zaragoza, Aragon, Hispaania
Address
C/ Severo Ochoa, 49 Parque Tecnológico de Andalucía Campanillas
29590 Marbella, Andaluusia, Hispaania
Address
Ronda de Nelle, 31
15007 A Coruña, Galicia, Hispaania
Address
Avda. de Anaitasuna, 31 Mutilva (Navarra)
31192 Pamplona, Navarra, Hispaania
Address
C/ Alameda Recalde, 50
48008 Bilbao, Baskimaa, Hispaania
Address
C/ Eduardo Molina Fajardo, 38
18014 Granada, Andaluusia, Hispaania
Address
Avenida de Madrid, 60
36204 Vigo, Galicia, Hispaania
Address
Hispaania Online, Hispaania