ESIC Business & Marketing School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ESIC on Hispaanias asuv juhtiv ärikool, kellel on rohkem kui viiekümneaastane kogemus äri- ja turundusspetsialistidena. Püüame stimuleerida, edendada ja säilitada otsest sidet ärikeskkonnaga, et pakkuda praktilist akadeemilist koolitust, mis keskendub tööturu vajadustele. Pakume väljaõpet väärtushinnangutega, et edukalt kaasata kõrgelt kvalifitseeritud spetsialisti, kellel on suurepärane käitumine ja viimaste suundumuste tundmine.

ESIC oli Hispaanias asutatud esimene ärikool, kus ei olnud vajadust professionaalsete äriringkondade järele turundusalase hariduse omandamiseks. Tänapäeval peetakse ESICi ühe juhtiva ja turunduskoolituskoolina, mis on tuntud nii riigisiseselt kui rahvusvaheliselt kui üheks parimaks selles valdkonnas aset leidnud koolituskooliks. ESIC on üle 50 000 vilistlase ja ettevõtete spetsialistide keskus.


Brasiilias on kümme ülikooli kogu Hispaanias ja kahte teist Brasiiliat, mis annab selle ärikoolile suurima riikliku territoriaalse rakendamise.

ESIC on seotud ka Rey Juan Carlos, Miguel Hernández, San Jorge ja Rovira i Virgili ülikoolidega vastavalt Madriidis, Valencia, Zaragoza ja Tarragona ning Brasiilia haridusministeerium on selle ametlikuks koolituskeskusiks Curitiba Campus.


ESIC keskendub oma tegevustele viies valdkonnas

Bakalaureuseõpe
ESIC annab kõrgeltarsti, ametliku kraadi ja kombinatsiooni nii turunduses, ärijuhtimises ja halduses, rahvusvahelises äri-, kommunikatsiooni-, reklaami- ja avalike suhete, ärijuhtimise ja digitaalse äri valdkonnas. Kõik need karjäär on praktilised ja tööhõivepõhised.

Magistriõpe
Koolituspakkumine põhineb magistrikursustel, ülikoolide magistriõppes, erialaspetsialistidel (ettevõtte funktsionaalsetes valdkondades) ja kõrgematel programmidel, mis keskenduvad spetsialistide koolitamisele, et olla võimelised juhtima äriprobleeme.

Executive Education
Executive Education Area raames pakume laia valikut avatud programme ja kohandatud koolitust ettevõtetele.

ESIC keelekool
ESIC keelekool on koolituskeskus ja volitatud Cambridge'i eksamikeskus. See pakub inglise, saksa, prantsuse ja hiina kursuseid kogenud õpetajatega ja annab teile võimaluse need teadmised kinnitada. Tema koolituspakkumine sisaldab avatud gruppe, koole, spetsialiste ja ettevõtteid kõigil oma tasanditel.
Lisaks pakub ta võõrkeeles hispaania keelt: üldine hispaania keele kursus, ametlik katse ettevalmistus, ülikooli sisseastumiseksamid, hispaania keele valdamine, lühikesed programmid ja õppereisid.

ESIC toimetamine
See esindab ESICi projekte kirjastamise maailmas, kus see aitab kaasa teadustööle ja populaarsetele artiklitele majanduse, ettevõtluse, turunduse ja juhtimisoskuste valdkonnas. Meie eesmärk on pakkuda õpilastele ja professionaalidele raamatuid, käsiraamatuid ja väljaandeid mitmest tuntud autorist, kes uurivad põhjalikult kõiki ettevõtteid ja ettevõtteid puudutavaid valdkondi.

RANKING


ESIC on süstemaatiliselt välja kujunenud ärikoolituse kõige tuntumates rahvusvahelistes edetabelites. See annab kooli koolituskvaliteedi viimase 50 aasta jooksul välise ja objektiivse tunnustuse.
Viimased positsioonid pingereas:

Bloomberg Business Weeki parimad ärikoolid 2017.
ESICi rahvusvaheline MBA (IMBA) on rahvusvaheliste magistriõppes 27ndal kohal.

QS investeeringutasuvus 2015.
ESIC magistriõppes on selles järjestuses 46 Euroopa MBA programmi; nad on kõrgeimas positsioonis kahes kuuest kategooriast: "tööhõive 3 kuu jooksul pärast lõpetamist" ja "lühim tagasimaksetähtaeg". Need esinevad ka enamikus kategooriates 15-nda koha peal ja kõigepealt Hispaanias kõigis piirkondades, välja arvatud kaks, kus see on teine ​​ja kolmas. Peamised kategooriad on järgmised:

  • Tööle võetud 3 kuu jooksul pärast lõpetamist, positsioon 1,
  • Lühim tagasimakseperiood, positsioon 1
  • 10-aastane investeeringutasuvus, positsioon 8
  • 20-aastane investeeringutasuvus, positsioon 8
  • Ettevõtluse edendamine, seisukoht 11
  • Palgatõus, positsioon 15.

QS Global 250 ärikoolid 2017.
ESIC on maailma 250 kõige tähtsamas ärikoolis ja veelgi olulisem Euroopas üks seitsmest "tipptasemel tööalase konkurentsivõime" ärikoolist.


QS Global 100 EMBA edetabel 2017.
ESIC EMBA on maailmas 100 populaarseimat EMBAt järjestuses, olles Euroopas 29. kohal.


U-Multirank 2017/18.
ESIC on ülemaailmselt kõrgharidusasutuste 492-s 49. kohal.


Luuletajad ja kogudused 2017.
Ajakiri Poets and Quants on tunnustanud ESICi äri- ja turunduskooli maailma 61. parimaks ärikooliks, mis pakub rahvusvahelisi MBA programme uue rahvusvahelise väljaande edetabelis "Rahvusvahelised MBA programmid 2017". Euroopa ärikoolide seas on ESIC 34. kohal.


Noorteühingu globaalne B-klassi edetabel 2017.
ESIC on järjestatud maailma juhtivate 100 magistrikraadiga ja veelgi olulisemate seas top 50 turunduse (Master in Marketing Management, MIM), Finance (Master in Finance, MDF) ja Executive MBA (EMBA).


Ameerika Economia MBA Global 2017.
ESICi magistriõppes on 18. sajandi parimad 49 Ladina-Ameerika üliõpilaste programmid.


Ülemaailmsete rahvusvaheliste MBA programmide CNNi laiendamisjärk 2017.
ESIKi magistriõppes osalevad 77 rahvusvahelises programmis eliidi, kes on selles pingereas 52. positsioonil.


Merco Talent & Companies 2017. aasta aruanne.
ESIC-d tunnustatakse Hispaanias asuvas 2. ärikoolis, kellel on suurim suutlikkus meelitada ja säilitada talente, ja 51-nda riigi esimese 100 andekama ettevõtte hulka.
ESIC on 7. kohal kui üks andekamaid Hispaania ettevõtteid, kus on vähem kui 1000 töötajat.


El Mundo 2017. aasta edetabelid.
ESICi turunduse, reklaami ja avalike suhete magistri, inimressursside ja organisatsiooni arendamise magistri ning rahvusvahelise kaubanduse ja ettevõtluse magistri kategooria on El Mundo alates 2012. aastast oma kategooriate kõrgeimal kohal.

Asukohad

Madrid

Address
Camino Valdenigriales
28223 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

Barcelona

Address
C/ Marià Cubí, 124
08021 Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Valencia

Address
Avda. de Blasco Ibáñez, 55
46021 Valencia, Valencia kogukond, Hispaania

Sevilla

Address
Edificio de la Prensa
Avda. de Carlos III, s/n
Isla de la Cartuja

41092 Sevilla, Andaluusia, Hispaania

Zaragoza

Address
Vía Ibérica, 28-34
50012 Zaragoza, Aragon, Hispaania

Málaga

Address
C/ Severo Ochoa, 49
Parque Tecnológico de Andalucía
Campanillas

Málaga, Andaluusia, Hispaania

A Coruña

Address
Ronda de Nelle, 31
15007 A Coruña, Galicia, Hispaania

Pamplona

Address
Avda. de Anaitasuna, 31
Mutilva (Navarra)

31192 Pamplona, Navarra, Hispaania

Bilbao

Address
C/ Alameda Recalde, 50
48008 Bilbao, Baskimaa, Hispaania

Granada

Address
C/ Eduardo Molina Fajardo, 38
18014 Granada, Andaluusia, Hispaania

Vigo

Address
Avenida de Madrid, 60
Vigo, Galicia, Hispaania

Hispaania Online

Address
Hispaania Online, Hispaania