Loe ametlikku kirjeldust

ESNECA sündinud esimene ärikool koos 100% online-sisu.

Oleme ärikool rahvusvaheliselt, õpetajate ja haridusasutuste konsultandid üle maailma, liidripositsioon ja võrdlusalus uuenduslikke programme, mille eesmärk deconseguir parim ja juhtidele.

See on ESNECA .

ESNECA on innovatsiooni

ESNECA talent

ESNECA on paindlikkus

ESNECA Business School on kaks süsteemi Uuring:

ON LINE

Meetod uuringus 100% -line tutorizado kohta ESNECA on järgmine:

Alguses tegevust, osalejad saavad sõnumi kõigi suunised algust klassi, näiteks e-posti aadress virtuaalne klassiruum, kus on avaldatud teemasid laval võtta (tervitusmeilis), kasutajanimi ja parooli, nime meililisti; teiste hulgas.

Virtual Campus leiate teavet, mis on seotud programmide, ajakava tegevuste korraldajate, juhendaja / õpetaja abimaterjalide, osalejate nimekiri, hindamine tehtavate toimingute ja muu teave olenevalt etapist.

Katsed tüüpi teste ja online lõpus iga moodulid, kus õpilane on registreerunud. See on sama õpilane, toel juhendaja, kes märgistavad oma eksami kuupäevad.

Sul on võimalik õppida kodus või töökohal kõikjal maailmas.

KAUGUS

Uuringut meetodit 100% tutored kaugus ESNECA on järgmine:

Alguses tegevust, osalejad saavad kulleriga, tagasi saamise taotluse, koolituse pakett (mis hõlmab juhendite, sülearvuti ja uurimine koos DVD, kui juhul, mille hinnanguline 7-8 päeva liitumise päevast.

24 tunni jooksul ühendust juhendaja juhendada, nõustada ja kättesaadav, mida õpilane peab otstarbekaks alguses ja vältel.

Testid on kauge. See on sama õpilane, toel juhendaja, kes märgistavad oma eksami kuupäevad.

Sul on võimalik õppida kodus või töökohal kõikjal maailmas.

Programmide õpetamise keel:
Hispaania