University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Hotellide juhtimise ja kultuuri kunstide ülikooli kolledž StPOL

Alates selle loomisest on StPOLil alati olnud väga selge idee: ideaalne hotellitreeningu keskkond on University Hotel-Schooli idee, mis on Euroopas selle suundumuse algus. Seetõttu loodi 1966. aastal koolitusprogramm, mille moodustas hotellikool koos restorani, kus ülikooli külalislahkuse üliõpilased saaksid tegutseda viivitamata reaalsete klientidega professionaalsete õppejõudude järelevalve ja otsese hindamise kaudu.

Seega koostati üks meie motoatest: "õppimine tehes", mis tõenäoliselt vastab kõige paremini hotelli-kooli filosoofiale ja kontseptsioonile, kus midagi ei loeta enesestmõistetavaks, kuni see on praktiseeritud reaalses töökeskkonnas nii mitu korda kui vaja ja kinnitatud professionaalse kriteeriumi järgi.

EUHT StPOL oli ka Hispaanias esimene kool, kus loodi külalislahkuse juhtimise teooria-praktika programm ja spetsiaalne õppemetoodika ajal, mil Hispaanias väljaõppeplaanid turismispiirkonnas halvasti külalislahked.

Siis, nagu praegu, oli see esirinnas mitte ainult vormis, vaid ka baasil ning paljude põlvkondade juhtide ja hotellide juhtidega, Michelini tähtedega kokad, sommelierid, teeninduse juhid ... jne, kellel on hotelli- Escuela de Sant Pol de Mar oma õppekavades, mis võimaldab EUHT StPOLil jätkuvalt uuendada ja avada uusi võimalusi koolituse valdkonnas.

Missioon
EUHT StPOL missiooniks on koolitada tulevaste hotellide ja restoranide asutuste juhte ja peakorraldusi tipptasemel, olenemata nende asukohast. EHT StPOL nägemus on jätkuvalt Euroopa teedrajav kool ja jätkuvalt sektori põhieesmärk koos tervikliku kvaliteedikoolituse mudeliga kus teooria, praktika ja teadustöö täiendavad üksteist hotelli-kooli valemiga:


"Ta ütles talle ja ta unustas;
ta nägi seda ja uskus;
ta tegi seda ja mõistis "

Konfutsius, 554-479 bc.

EUHT StPOLi strateegiline tegevus põhineb selle identifitseerivatel väärtustel, tegevusjuhistes ja iseloomulikes veendumustes. Selle identsuse väärtuste seerias on eelkõige teenuse kvaliteet, personaalset tähelepanu läbi juhendamise ja õpetamise metoodika, mis motiveerib õpilasi oma isiklikke suutlikkust suurendama.

Sektori sügavad teadmised ja kogemused on kehtestanud EUHT StPOL-i kui võrdlusaluse üliõpilastele, spetsialistidele ja ettevõtetele üle 45 aasta. Kõik see ei oleks olnud võimalik, kui kool ei oleks jäetud rangelt usaldusväärseks oma põhimõtetele, mille kohaselt jätkatakse investeeringuid uuringute, analüüside ja juhtumite uurimisse ning uutest tendentsidest, mis on suunatud spetsialistide programmidele, mis sobivad kõige paremini õpilaste ja turunõuetega .Asukohad

Barcelona

Address
Carretera N-II s/n Km 664
Sant Pol de Mar

08395 Barcelona, Kataloonia, Hispaania