Loe ametlikku kirjeldust

Kes me oleme

Pood spetsialiseerunud pood juhtiv õpilaste koolitatud ekspertide pood ja digitaalne turundus. Rohkem kui 190 õpetajaga, kes on koolitanud rohkem kui 1100 õpilast poodimise ja digitaalse turunduse alal.

Oleme esimene Hispaanias sündinud e-kaubanduse kool

2010. aastal toimus Fabián Lópezi (@faloco) ja Gerardo Salvadori (@gerardsalva) kohtumine, kus nad rääkisid raskustest tööturul, et saaks palgata hea e-kaubanduse juht digitaalse turunduse strateegia juhtimiseks. ettevõtte paremaks muutmiseks ja müügitulemuste parandamiseks. Mõlemad jõudsid selle vestluse käigus järeldusele, et kuigi suhtlusvõrgustikega oli häid koolitusi, ei keskendunud ükski neist elektroonilisele kaubandusele. See andis võimaluse luua ecommaster School, mis sai alguse 2011. aastal Elche e-kaubanduse ja digitaalturunduse magistrina.

Täna õpetatakse seda Elche'is ja Madridis isiklikult ja veebis enam kui 20 riigis.

Üks diferentsiaalsetest väärtustest on olnud kihla panustamine nende ettevõtete professoritele, kes pakuvad klassiruumile praktilisi teadmisi, selle asemel, et teha seda akadeemilisest maailmast, mis on vähe seotud ärireaalsusega.

Mis oli algne idee?

Esialgne idee oli luua õppekava ja õppejõud, mis võimaldaks tihedamat koolitust väikeses kuni 20-liikmelises rühmas ja milles õpetajad aitaksid õpilasel oma ettevõtte tulemusi Internetis parandada, või arendada klassiruumis nullist äriidee, mis hakkab müüki koguma juba enne magistriõppe lõppu.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

metoodika

Alates asutamisest 2011. aastal on Ecommaster.es välja töötanud oma metoodika, mis tagab mitte ainult teadmiste edastamise, vaid ka põhiliste ettevõtlusoskuste omandamise igat tüüpi ettevõtetele, projektidele või töökeskkondadele.

Kõik Ecommasteri õppekava tegevused on suunatud sellele eesmärgile ning nii õpetajatunnid kui ka meie platvormil saadaolev lisamaterjal on suure praktilise sisuga, mille eesmärk on viia akadeemikute professionaalne maailm võimalikult lähedale.

Nii leiate magistri lisamaterjalist rohkesti õnnestumise (ja ebaõnnestumiste) juhtumeid, millest peategelased rääkisid esmakordselt, igapäevasele praktikale keskendunud tööriistade juhendeid ning muidugi ka strateegiaid, tehnikaid ja tööriistu, mida tutvustatakse näost näkku tundides või videokonverentsidel.

Akadeemiline direktoraat ja õppealajuhataja

Nad on Ecommasteri meeskonna liikmed, kes jälgivad tähelepanelikult meistri tegevuse arengut. Kolmest inimesest koosnev meeskond, mis on õpilastele kättesaadav ja korraldab iganädalaselt tööd, koordineerib kalendreid ning elavdab õpetaja ja õpilase suhteid. Lisaks suudavad nad ükskõik millise projekti või oma karjääri alustamisel lahendada tehnilisi küsimusi ja anda nõu, kuidas õpilaste andeid paremini tõsta.

Ecommasteri õpetajad

Ecommasteri õpetaja tüüpprofiil on professionaal, kellel on aastatepikkune kogemus elektroonilise kaubanduse või digitaalse turunduse alal, kas oma projektide väljatöötamine või suurte mängijate töötamine, näiteks Amazon, eBay, PayPal, Inditex, PC Components ... ning ka idufirmadele, kes on ajalehtede tehnoloogiasektsiooni juhtinud mitu korda.

Need on suurepärased spetsialistid, kes kaitsevad oma tööd üha nõudlikumas valdkonnas ja lisaks hoiavad elus soovi lisada uutele üliõpilaste tutvustustele väärtust ja teadmisi. Hõivatud päevakavadega on paljudel juhtudel privileeg neid õpetada Ecommasteris ja see on töö, mida me armastame teha õppeosakonnas, kinnitades kuupäevad kaks kuud ette kõigi meelerahu saavutamiseks. Viimasel aastal oleme pidanud ainult kaks tundi samal nädalal edasi lükkama ... ühe gripi ja teise tõttu, sest õpetaja pidi olema isa.

Õppimine tehes

Digitaalne turundus on pidevalt muutuv distsipliin, milles ilmnevad jätkuvalt uued suundumused, mis toovad uusi kontseptsioone ja strateegiaid. See nõuab spetsialistidelt võimet hallata suuri teabemahtusid ja kriitilist mõistmist, et eraldada moe tegelikest häiretest, mis ilmnevad sellises dünaamilises sektoris.

Selleks, peale juba väga praktilise sisu, pakume oma õpilastele ette äriprojekti rakendamist, mille abil klassides õpitu vahetult rakendada.

Ecommasteri õppekava sisaldab magistriõppe lõpuprojekti, mis koosneb äriplaanist, mis koosneb järgmistest dokumentidest: Turu-uuring või konkurentsianalüüs, turundusplaan, poodiplatvormi analüüs ja majandusliku teostatavuse uuring.

Kehtiv nii olemasolevate ettevõtete kui ka väljamõeldud projektide jaoks, on Ecommaster ideaalne keskkond nende projektide kiirendamiseks. Tavaliselt on need projektid tegeliku arveldusega ettevõtted, need kantakse kõrgema mahu eest kui magistriõpe või halvimal juhul üliõpilaste õppekavaga kaasas olev väga hea esitluskiri.

Klapitud klassiruum

See on üks viimaseid haridusuuendusi, mis jõuab klassiruumidesse kogu maailmas. Lühidalt - see seisneb traditsioonilise õppeviisi ümberpööramises nii, et õpilane uurib eelnevalt teoreetilist sisu ja jätab klassile aega õpetajaga nõu pidamiseks konkreetsete tema õpivajadustega seotud küsimuste osas.

See on parim viis kohandada meie kursusi vajadustega, mis võivad olla erinevatel kutsealadel. Programmis Ecommaster oleme selle rakendanud enamikul kursustel, mis on osa Ecommaster PRO programmist, ja vähehaaval lisame selle metoodika üksikasjad ülejäänud kaptenitesse.

Väliskülastused, vilistlaste kogukond ja võrgustikutöö

Alates hetkest, kui nad Ecommasteri vastuvõtule võetakse, kutsutakse meie õpilasi osalema vilistlaste kogukonnas, erarühmas, kus nad võtavad ühendust kõigi teiste väljaannete õpetajate ja õpilastega. Teavet jagatakse, soovitatakse spetsialiste ja leitakse ärivõimalusi.

Lisaks korraldatakse kogu kalendri jooksul visiidid Madridi ja Alicante veebipoodide ja turundusagentuuride ruumidesse, kus taas kord saab professionaalsest maailmast teada ja kus värbamisalgatustele on kerge juurde pääseda. andekus, mis kristalliseerub praktikates, stipendiumides ja lepingutes.

Samuti on meie õpilased kohal üritustel, konverentsidel ja esitlustel, mida korraldame kogu riigi territooriumil, olles sageli esimene samm, mille nad palkavad professoriteks teistesse ärikoolidesse.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Ecommaster.es

Alicante magistrantide digitaalturunduse ja -poodide näo-nägu on loodud praktilisest vaatepunktist, meie õppekava on üks meie erinevusi. ... [+]

Alicante magistrantide digitaalturunduse ja -poodide näo-nägu on loodud praktilisest vaatepunktist , meie õppekava on üks meie erinevusi.

Interneti-müügi tõhusaks juhtimiseks on oluline elektroonilise kaubanduse ja digitaalturunduse koolitus. Ecommasteris on meil võtmed, et saada autentseks poodide halduriks, ja õpetame teile kõiki vajalikke strateegiaid veebis edu saavutamiseks . Ettevõtte olevik ja tulevik on Internetis. Spetsialiseeruge!

Uurime vajadusi, mis meil on olnud, ja jätkame õpetajate ja majandusärimeeste kasutamist meie igapäevases töös. Oleme seda kohandanud pärast e-kaubanduse magistrikraadi 8 väljaannet Alicantes , viit näost näkku väljaannet Madridis ja 13 väljaannet veebirežiimis.... [-]

Hispaania Elche
November 2019
Hispaania
Päevane õpe
6 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Calle Juan de la Cierva,43
03203 Elche, Valencia kogukond, Hispaania