Loe ametlikku kirjeldust

Euroopa kooli TERVIS Ja innovatiivsemaks ASUTUS

Kõik kraadiõppe programmid pakutakse on kohandatud turu nõuetele nii avaliku National Health System era- ja koolitada meie õpilastele praktilise kohaldamise uusimate erinevate erialade spetsialistide koolitamist kõrge taseme kvalifikatsiooni erinevad tehnilised ja juhtimisülesanded pakutud ettevõtete ja institutsioonide, täiendades õpetamise aladel kõikehõlmavad ja personaalsed ettevalmistus tööotsimise ja karjääri arengut.

Center, mis tegeleb ainult kraadiõpe spetsialistid, kes püüdlema tipptaseme. Lai programmid on kavandatud vastama professionaalne ja praeguste ja tulevaste turu nõudmistele. Metoodika vajadustele kohandatud spetsialistide kus iga isiklik olukord erineb kõigist teistest. Õppejõud kõrgeimal teaduslik-tehnilise ja kinnitas prestiiži tõestatud õpetamise kogemust. Kõrge kvaliteet ja nõudlus antud programmid koos ülimalt praktilisi juhiseid programmid, enamus on tunnustust pälvinud vastavate valdkondade, mida kinnitas prestiiži Euroopa School of Health tudengite poolt eelmise tutvustusi , kes liitus juhtivaid ettevõtteid tööstus. Raamatu materjali pdf-formaadis ja kõrval sülearvuti või Ipad mini valik. Haridussüsteemi aluseks on pidev hinnangut üliõpilase poolt juhendajad koos kõrge spetsialiseerumise. Garantii töö avaldamise kapten pärast avaldamist lepingu kohaselt Copyright Act ja kohandatud teadusliku meetodi ja Standards Vancouver. Selle autor / s on broneerida ISBN Haridus-, kultuuri- ja spordiminister RCA Group Editor või ajakirja formaat ISSN.

Statistika korrigeerimine Euroopa School of Health on toetus ja koostöö erinevate institutsioonide, erialaliitude ja korporatsioonid, integreeritakse tema akadeemiline nõukogu, tagada antava hariduse kvaliteedi ja koostööd läbi erinevate pakutavate kursuste.

Valmistada ette töökohta OTSI Õpilased Euroopa School of Health sai alalt isikliku turustamise, mis on õpetanud kõik kraadiõppe programmid, tahke ja põhjaliku koolituse, et täita üha rohkem keerulisi protsesse värbajad, kes järgivad ettevõtted ja institutsioonid riiklike ja rahvusvaheliste. Töötajad ja juhtimise areng. Jooksul haridusfilosoofia Euroopa School of Health oluline koht käsitledes koolituse terviklikku seisukohast, töö tõhustamine juhtimisoskusi õpilased mõelda neid spetsialiste, võttes erilist huvi valdkondades nii oluline, kuna läbirääkimised, suhtlemisoskus jne

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Escuela Europea de Salud

Koolitus toimub täielikult kaugus režiimis andes üliõpilaste avaldatud materjali raamatu formaadis (IFBN Kultuuriministeerium, personaliseeritud paperback) ja PDF-vorming ... [+]

Master in jooks

Koolitus toimub täielikult kaugus režiimis andes üliõpilaste avaldatud materjali raamatu formaadis (IFBN Kultuuriministeerium, personaliseeritud paperback) ja PDF-vormingus pendrive tahvelarvuti või sülearvuti (valik) ja hindamist võimaldatakse platvormi kajastada mõju vastastikmõju õppejõud-üliõpilane /, mis kajastuvad hinnangute klassid, lõputöö, aeg-ühenduvus ja üldised küsimused, mis võivad tekkida koos koolitusel, pakkudes pidev juurdepääs UEMC.

Väljatöötamise ajal muidugi õpilased on kokku puutunud juhendaja või kursuse juhendajad pidevalt kasutades vahendeid kättesaadavaks teha ajakava.

Mis kaugusel metoodika lubame eesmärgi saavutamiseks koolituse jõuab kõigi osalejate töövaldkonnaga, kaugus, perelepitusteenus või muude küsimuste välista kättesaadavus aega ja / või organisatsiooni.... [-]

Hispaania Madrid
September 2020
Inglise
Osakoormus
4 - 12 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles