Escuela Europea de Salud

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Euroopa kooli TERVIS Ja innovatiivsemaks ASUTUS

Kõik kraadiõppe programmid pakutakse on kohandatud turu nõuetele nii avaliku National Health System era- ja koolitada meie õpilastele praktilise kohaldamise uusimate erinevate erialade spetsialistide koolitamist kõrge taseme kvalifikatsiooni erinevad tehnilised ja juhtimisülesanded pakutud ettevõtete ja institutsioonide, täiendades õpetamise aladel kõikehõlmavad ja personaalsed ettevalmistus tööotsimise ja karjääri arengut.

Center, mis tegeleb ainult kraadiõpe spetsialistid, kes püüdlema tipptaseme. Lai programmid on kavandatud vastama professionaalne ja praeguste ja tulevaste turu nõudmistele. Metoodika vajadustele kohandatud spetsialistide kus iga isiklik olukord erineb kõigist teistest. Õppejõud kõrgeimal teaduslik-tehnilise ja kinnitas prestiiži tõestatud õpetamise kogemust. Kõrge kvaliteet ja nõudlus antud programmid koos ülimalt praktilisi juhiseid programmid, enamus on tunnustust pälvinud vastavate valdkondade, mida kinnitas prestiiži Euroopa School of Health tudengite poolt eelmise tutvustusi , kes liitus juhtivaid ettevõtteid tööstus. Raamatu materjali pdf-formaadis ja kõrval sülearvuti või Ipad mini valik. Haridussüsteemi aluseks on pidev hinnangut üliõpilase poolt juhendajad koos kõrge spetsialiseerumise. Garantii töö avaldamise kapten pärast avaldamist lepingu kohaselt Copyright Act ja kohandatud teadusliku meetodi ja Standards Vancouver. Selle autor / s on broneerida ISBN Haridus-, kultuuri- ja spordiminister RCA Group Editor või ajakirja formaat ISSN.

Statistika korrigeerimine Euroopa School of Health on toetus ja koostöö erinevate institutsioonide, erialaliitude ja korporatsioonid, integreeritakse tema akadeemiline nõukogu, tagada antava hariduse kvaliteedi ja koostööd läbi erinevate pakutavate kursuste.

Valmistada ette töökohta OTSI Õpilased Euroopa School of Health sai alalt isikliku turustamise, mis on õpetanud kõik kraadiõppe programmid, tahke ja põhjaliku koolituse, et täita üha rohkem keerulisi protsesse värbajad, kes järgivad ettevõtted ja institutsioonid riiklike ja rahvusvaheliste. Töötajad ja juhtimise areng. Jooksul haridusfilosoofia Euroopa School of Health oluline koht käsitledes koolituse terviklikku seisukohast, töö tõhustamine juhtimisoskusi õpilased mõelda neid spetsialiste, võttes erilist huvi valdkondades nii oluline, kuna läbirääkimised, suhtlemisoskus jne

Asukohad

Madrid

Address
Centro Empresarial El Coloso
28013 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania