Loe ametlikku kirjeldust

International School of protokolli See on üks esimesi keskusi Hispaanias et tema plaanid koolitust pakub ülikooliõpinguid nii bakalaureuse- ja magistriõppe ja spetsialiseerumise kursustel korraldav organisatsioon, protokolli ja institutsiooniliste suhete. Sellist dokumenti toetab Euroopa Ülikooli Madrid.

Aga kooli pole lihtsalt koolituskeskus. See on eraõiguslik üksus, mida juhib grupp tuntud eksperdid protokolli on:

Research Center.
Data Center.
Publishing Service.
erialaraamatukogu.
Advisory Service avaliku ja erasektori asutused.
Läbi spetsialiseerunud sektori kommunikatsiooni protokoll ja sündmused.

Samuti on korraldaja oluliste rahvusvaheliste ürituste protokolli:

Rahvusvaheline kongress protokolli
Protokoll rahvusvahelise preemia

Rahvusvaheline Kool protokolli, mis koosneb kontoritevõrguga Madrid, Barcelona, ​​Valencia, Granada, Astuuria, La Coruna, Buenos Aires ja Paraguay on ennast tõestanud kui maailma keskpunkt spetsialiseerunud koolitus protokolli, institutsiooniliste suhete ja Ürituste korraldamine. Rohkem kui 15.000 õpilased on läbinud oma klassiruumid. Neist 60% nüüd hõivata positsioone osakondade protokolli. Väga oluline protsent, mis toob esile kasvav aktiivsus selles valdkonnas, professionaalset drive teil on kasvav äri ja institutsionaalse nõudluse ja nii huvitav tulevikus pakub.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Escuela Internacional de Protocolo

Kapten protokollis, disain, loomisele ning ettevõtete ja ühiskondlikku üritust, rahvusvaheline kool protokoll on väga konkurentsivõimeline programm, mis valmistab ja prof ... [+]

Kui me räägime sündmustest, räägitakse tegude sotsiaalseid suhteid, mis on organiseeritud sõnumite edastamiseks sihtrühmale, mille eesmärk on saavutada tulemus selle publik.

Selleks, et arendada sündmus korralikult peame ühendama paljude distsipliinide, loovus, lavastus, tootmise, protokoll, teadus meie avalikud, turundus, muidugi korporatiivse kommunikatsiooni institutsiooni ja nii edasi.

Meister PROTOKOLL, disain, loomisele ning firmaüritusteks JA INSTITUTSIONAALNEThe International School of protokolli See on väga konkurentsivõimeline programm, mis valmistab ja võimaldab üliõpilasel professionaalse arengu Loomine, juhtimine ja Disain Sündmused ja institutsiooniliste suhete.... [-]

Hispaania Madrid Barcelona A Coruña Oviedo Valencia  + 2 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
1 nädal
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Anuncio EIP