Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meet School of Design Barcelona

Me koolitada spetsialiste omakorda neid mootor muutus, mis võimaldab neile keskkonna kujundamiseks ja uute ruumide, arendada loovust ja innovatsiooni.

Miks õppida ESdesign?

Kõrgem Design Barcelona (ESdesign) on asutus, mis on loodud eesmärgiga vastates koolitusvajaduse disaini spetsialistid, kes suudavad prognoosida suundumusi, analüüsida olukordi ja areneva sotsiaalsetele vajadustele, pakkudes kõige uuenduslikke lahendusi .

vaade

Olles koolis Internetis rahvusvahelise viide disain, mis pakub parima kvaliteediga esirinnas disain ja online koolitust.

missioon

Rong spetsialistid, muutes need muutused mootor, mis võimaldab neil keskkonna kujundamiseks ning luues uusi ruume, loovuse arendamine, innovatsioon, ettevõtlus ja disain kvaliteet.

meie väärtused

Barcelona

Cradle disain, Barcelona bränd on maailma juhtiv disaini ja innovatsiooni toetades rahvusvahelistumist ja meelitades talent ja investeeringuid. Sellest on saanud üks mootoreid teadmistepõhise majanduse ja innovatsiooni.

Metoodika 100% -line ja paindlik

See haridus- ettepanek on tingitud kombinatsioon töö õpilast nii praktilisi ja teoreetilisi tasandil, mis põhineb sotsiaalse õppe ja aktiivse osalemise õpilased oma arvamusi ja varasemate kogemuste erinevatel teemadel.

Õppekavad eesmärk on võimaldada õpilastel arendada oma oskusi, teadmisi ja võimeid iga eriprogrammi.

Õppimise kogemus võimalik vastata sellele muutuvas maailmas ja turunõudlusele ja praegune äri vaatenurgast innovatsiooni ja pidevat täiustamist.

Me kohandada sisu peaaegu reaalajas

Kõik, mis juhtub mõjutab suunas, kus asjad liikuma. Peaaegu ei ole aega või avaldada see raamat. Kõik mõjutab kõike, nii sisu täna kahtlemata erinevad ühe aasta jooksul.

silmaga kogemus

Õpetajad erinevate moodulite on põhitegijad muutus, mitte pelgalt pealtvaatajad. Osa sellest laiendada piire, avastada uusi viise ja suhteid looma kaubamärkide ja tarbijate järjekindlalt ja vastupidav aja jooksul.

Õpetajad 100% aktiivne

Mitte ainult annab meile asjakohasust sisu moodulid, ka see võimaldab meil elada ja jagada nendega pidurid ja võimalused pidevalt turule ilmunud.

Väärtus mitmekesisuse ja rahvusvahelistumise

Maailmas nagu loovus, on erinevad vaated sama küsimus on mitte ainult vajalikud, vaid ka rikastades. Jagame kogemusi erinevatest riikidest pärit inimeste, kultuuride ja tegelikkus, mis tugevdab nii kunagi tulemusi.

Live tunne peapööritus

Midagi sa peaksid õppima elama päevast alates. muutuvas keskkonnas, uued tehnoloogiad, sotsiaalne revolutsioon; midagi on püsiv ja sa pead õppima niimoodi töötavad.

kutsenõustamine

Kõik programmid on üks eesmärke, et parandada professionaalse staatuse juba töötavad ja tööhõive edendamiseks nende õpilased. Edendada selle aspekti, lisaks õpetamine meeskond, mis aitab giid õpilasi praeguses reaalsus tööturul, materjal, mis võimaldab neil luua digitaalse portfelli, et aidata neil seisundi tekkimise.

Õhutama ettevõtlikkusele ja pakkuda ärijuhtimise oskusi

projekteerimise protsess ja suhtlemist ettevõtete seisukohast juhtimise, põhimõttelisi ja praktilisi tasandil, mida tuleb käsitleda. Kuna kontakti firma väljumiseks toode turule, õpilane läbi erinevate etappide, õigusliku nüansse ja majanduslikud tingimused juhatatakse. Olles teadlikud sammud projekti, õpilased on võime juhtida aega ja ressursse.

inspiratsioon

vabaduse antakse õpilastele leida oma identiteeti maailmas disain. Me õpetame sulle vaadata keskkonda erinevalt, analüüsida, leida inspiratsiooni kõikjal (kõikjal, kuid ilmselt sama maailma disaini). Me motiveerida teil vaadata maailma kunsti, looduse, kõige igapäevase liigutusi ... saada inspiratsiooni ja uusi ideid.

Lähedust ja jätkuvat toetust

Õpilane tunnevad kaasas kogu aeg, nii õpetajate lahendada küsimusi, mis tekivad moodulid, nagu direktor Program, mis tagab selle kvaliteeti. Nad on ka näitaja programmijuht, et põhjalikult jälgida täielikult ära programmid.

tehnoloogia

Iga programm sisaldab spetsialiseeritud tarkvara, mis on anda õpilastele koos oskusi ja võimeid, mida on vaja nii programmi tavasid ning nende töökeskkonda. Me kihla arenevate tarkvarasse valmistada neid tulevikus.

kaks kraadi

Muidugi School of Design Barcelona ja väga pealkiri Valencia International University, kes krediteeritakse neid spetsialiste õpitud eriala.

Metoodika 100% -line ja paindlik

Magistrikursuseid ESdesign välja paistma nagu oleks 100% -line ja täiesti paindlik, lisaks võttes selge rahvusvahelise kutsumus. See metoodika põhineb konstruktivistlik õppimine kui mudel ja koostööl õpetamist õpetamise kaudu reaalne - aeg videokonverentside ja kommunikatsioon ruumid hilinenud.

In ESdesign on õppimise kogemus kohandatud turu nõudmistele ja praegune firma, sest programmid on kavandatud ekspertrühm valdkonnas disain, teades praegustele ja tulevastele vajadustele keskkonna ja konkreetselt ettevõtete ja organisatsioonidega.

Allpool kokkuvõte Eeliseid õppimise meiega:

Ühendage ajal ja igal pool

Virtuaalne ülikooli on teie käsutuses 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas, 365 päeva aastas. Toob sulle kõik ressursid, mida vaja jälgida teemasid: käsiraamatutest, erialastest tarkvara, artikleid, tavad, mudelid ja prototüübid, video ja sotsiaalseid võrgustikke.

In Lisaks on teil juurdepääs nende materjalide ja vahendite kui soovite ja kus te soovite: tänu Blackboard tehnoloogia, mis sisaldab meie virtuaalne campus saate ühendada mis tahes seadmest, kõrvaldades geograafiliste ja ajaliste piirangute oma õppimist.

personaliseeritud järelevalve

Igal ainel on kaks olulist arvud parandada ja rikastada kõige kohta oma õppimise kogemus: programm direktor ja professor, mis annab kõik juhised tegevus on pidev hindamine ja vastu parandused ja kommentaarid. Ja sa võid minna oma õpetaja täita kõik oma akadeemilise küsimusi.

Sul on ka näitaja programmijuht, kes on tagada nõuetekohane areng iga väljaanded programmi. Lisaks programmijuht on kaasas te, toetada ja lahendada oma kahtlused üldiselt, nii et saate jätkata oma haridust kvaliteeti.

Lai valik praktilisi tegevusi

Lisaks märgib ja õppematerjalid, mis annab teile virtuaalne campus kõik meistrid on erinevaid tegevusi, et sa minna ja afiances rakendamise sisu omandanud kogu programmi.

  • uurimistöö
  • mõiste kaardid
  • ajurünnak
  • projekti arendamine
  • Case analüüs
  • disainmõtlemisest
  • prototüübid
  • ettekanded
Kaks telge täiendava hindamise
  • Pidev hindamine. Peamiselt põhineb perioodiliste tarne tavasid vältel.
  • Lõpliku hinnangu. Presentation lõpliku projekti, mis kontrollib tase teadmiste omandamist ja oskuste sätestatud programmi.
spetsialiseeritud tarkvara

Tugevdamine praktilisi õpetamise ESdesign, me pakkuda meie õpilastele koos spetsialiseeritud tarkvara. See tööriist võimaldab teil arendada praktikas ning vastavalt praegustele vajadustele, pädevusi programmi.

Õppimine jooksul välja kujunenud Master oma tulevikku areng soodustab nii konkreetse tarkvara, mida koolis nagu iga teine, kellel on sarnased omadused, mis eksisteerib turul.

Asukohad

Barcelona

Address
Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Programmid