Loe ametlikku kirjeldust

Aastal ERAM University, saate õppida ametliku kraadi audiovisuaalsete ja multimeedia, lavakunst ja meie Masters in loomingulise fotograafia.

Anname rohkem

University School ERAM mõelda oma vajadustele, me hoolitseme, et tunneksite end kodus. Me töötame, et muuta oma kogemust täiuslik.

ÜLIKOOLI ERAM

University School ERAM on lisatud Ülikooli Girona pühendatud disaini valdkonnas, multimeedia, audiovisuaalsete keskus, fotograafia ja lavakunsti.

Beyond, millel on hea infrastruktuur, ERAM paistab silma oma inimressursside, oma õpilastele, õpetajatele ja spetsialistid, kes jagavad kirge teadmiste edasiandmise, rahulolu õppimise pidevalt ja ennekõike pühendumist nii arengu isikliku ja tööalase iga isik, säilitades suur austus eetika ja sotsiaalseid väärtusi.

COMA CROS KULTUURI FACTORIA

Kool asub endises tekstiili tehas, "tehases Coma Cros" Salt (Girona). Koht on taastatud ja varustatud kaasaegse infrastruktuuri ja kõik vajalikud vahendid akadeemilise tava ja säilinud võlu üheksateistkümnenda sajandi modernistliku hoone.

Õppimine Girona

Asub privilegeeritud asukoht, nestled vahel Vahemere ja mägedes Püreneed, leiame linna Girona. See on pealinna provintsis ja on hästi ühendatud sümboolikaga linna Barcelona, ​​ainult üks tund ära selle autoga ja 38 minutit rongiga. Samuti on väga lähedal Prantsuse piiril linnades nagu Perpignan (Prantsusmaa) Girona linn, mida ümbritsevad neli jõed, on ilus linn ja keskne asukoht paljude kultuuriürituste aastaringselt. Kombinatsioon haljasalad, ehitus Saja kivi ja kallis peidetud aiad, anna erilist iseloomu iidse linna Girona.

Tänavatel Girona on olnud lavale Troonide mäng seerias. Linna on eriti tuntud oma kokakunsti, kus on rohkem kui kolmteist restoranid kokku 17 Michelini tärniga, mis peegeldab tema peen kombinatsioon kulinaarse traditsioon ja loova vaimu.

Girona kultuurilisi kogemusi

Kõik nädalavahetustel on erinevad kultuurilised ja muusikafestivalidel ja muid üritusi nagu etenduskunstid, kultuurilised vaatamisväärsused Järk-järgult on saamas võrdlusalus kogu maailmas.

Girona ühendab ööelu oma kunstilist ja muusikalist festivalidel.

Üks omadus need sündmused on selle mitmekesisuses, mis ühendab väga erinevaid stiile nagu Black Music Festival, International Music Festival Castell de Peralada on Vinomi Festival, Girona Capella, Girona Jazz Festival, Rahvusvaheline Festival Porta Ferrada, Acoustic festival, kontsert või sündmuse Ibercamara lavakunst Kõrghooajal Girona.

Student Services

University School ERAM koos University of Girona pakub kõiki tegevusi, vajalike teenuste arendamine õpilast, nii akadeemiliselt ja isiklikult. Nagu näiteks spetsialiseerunud spordi teenust, kaasaegne õppida peamisi maailma keelte spetsiaalseid teenuseid rahvusvahelistele üliõpilastele ja paljudes teistes keeltes.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania
  • Katalaani

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Escuela Universitaria ERAM

Õpi fotograafiat, et ehitada lugu, reisida sees, jagada oma kaasreisijatega autentset seiklust: rääkida delikaatsete lugudega valgust. ... [+]

Õpi fotograafiat, et ehitada lugu, reisida sees, jagada oma kaasreisijatega autentset seiklust: rääkida delikaatsete lugudega valgust.

õppekava

loovus

Loovus on inimese olemusest lahutamatu. See on areng, mida inimkond on alates selle loomisest kannatanud ja tähistab oma tulevikku. Loomingulisuse määratlemiseks on erinevaid viise, kuid kõik need muutuvad loomingulise protsessi oluliseks osaks originaalsete ja innovaatiliste ideede põlvkonna ümber.

sisu

Loominguline protsess (püügipäevik)

Loomeprotsessi oluline vahend on püügipäevik. Analoogia tegemine logiraamatus, fotograaf märkab või paneb märkmikusse kõik need sündmused, ideed, kontseptsioonid, kärped, olukorrad jne Ühesõnaga, kõik, mis teie tähelepanu juhatab ja mis on teie huvi teema. Pügipäevik muutub loomeprotsessi meetodiks, mis võib teenida fotograafi originaalsete ideede genereerimiseks, mille kaudu ta töötab.... [-]

Hispaania Sool
Võta kooliga ühendust
Hispaania,Katalaani
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Ambaixadors de l'ERAM

Girona emociona ;)