Loe ametlikku kirjeldust

Missioon School of Business Training on kohustus koolitusvajaduse meie ettevõtjad, mille eesmärk on parandada ettevõtete konkurentsivõimet, loodame suurepärased spetsialistid, kes annavad edasi meie õpilastele kogu oma äri kogemusi ja teadmisi.

Seetõttu eeldame, väärtuste kogum, mis määravad meie identiteeti, mis vastavad tegelikele vajadustele äri ja töökeskkond, mis kujutavad koolitus viide.

Väärtused:

  • Talent. - Metoodika. - Õpetamine. - Tööalane. - Institutsionaalne toetus.

Talent

Me kavatseme edendada arengut annete meie õpilased läbi koolitust, mis võimaldab omandada oskusi ja isiklikke oskusi, et kaasata arengusse oma ametijuhendi ja ettevõtlust.

Metoodika

Pakkuda koolitust koos ülimalt praktiline struktuur, edendades kogu aeg osalejate panust, julgustades meeskonnatöö ja juhtimisoskused.

Õpetamine

Meil on osalemine tuntud eksperdid silmapaistva töökogemuse kõrval akadeemilist prestiiži, iga erialadel, kasutades oma kogemusi ja pakkuda koolitust kvalifikatsiooni vastavalt tööturu olukorrale.

Tööalane

Lisaks professionaalne paranemine, prioriteet on parandada tööalast meie õpilastele, mille me pakkuda sama teenust orientatsioon tööotsimise ja arendada profiili ja marsruuti personaliseeritud sisestamist.

Institutsionaalne toetus

Pidevas kontaktis ärimaailma võimaldab meie koolitust pakutakse sobib vajadustele ettevõtted kõigist tootmissektori lisaks teenuste ja toetuste kohta organisatsioon, mis muu hulgas aitab edendada majandustegevuse maakond läbi koolituse.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Escuela de Negocio Empresarial Cámara de Comercio Málaga

EXCLUSIVE MASTER MIB sisaldab funktsioone, mis eristavad teda traditsiooniline Masters of International Business, nagu avatus teenindusettevõtted (turism, ehitus-, insene ... [+]

EXCLUSIVE MASTER MIB sisaldab funktsioone, mis eristavad teda traditsiooniline Masters of International Business, nagu avatus teenindusettevõtted (turism, ehitus-, inseneri-, tervishoid jne), inkorporeerimise tehnoloogilisi vahendeid, sotsiaalsete võrgustike kasutamine, rakendamine konkurentsivõimelise Intelligence tehnikaid ja rahvusvahelistumise juhtimiskoolitus tütarettevõtete ja esindused välismaal.

See annab teadmisi ja oskusi, mida saab rakendada igat liiki ettevõtte, kõikjal maailmas.

Aktuaalset

Laienda oma nägemus ärimaailma ja tugevdada oma võimet avastada võimalusi, on võimalik müüa kõikjal maailmas. Kui õpilane lõpetab selle Master ta saab rakendada ekspordi ja impordi tegevust, arendada tulevikus välismaale laienemine projekte ja teha strateegilisi otsuseid rahvusvahelisel tasandil.... [-]

Hispaania Marbella
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles