Loe ametlikku kirjeldust

School of Turism EUROAULA See on asutus asutati aastal 1987 ja on spetsialiseerunud turismi koolitust. Alates 1997. aastast EUROAULA on kinnitatud Universitat de Girona, Õpetamine kraadi Turism, Double Degree in International Turism ja Hotel Management, Masters ja magistrandi. Seetõttu ülikooli turismi uuringud on täiesti ametlik ja tunnustatud.

Samamoodi Euroaula on keskus tunnustatud D'Ensenyament Department of Generalitat de CatalunyaLevitada kõrgem kutseõpe koos kvalifikatsiooni ametlikult kinnitatud DOGC ENS / 2116/2002 / 8. juuli.

Oleme õppeasutus spetsialiseerunud turismi kutsumus pedagoogiline innovatsioon. in EUROAULA me koolitada tulevasi spetsialiste turismisektoris kasutamise teoreetilisi teadmisi ja reaalse juhtumiuuringuid. meie suurepärasele õpetamise kogemus kvalifitseerub meid juhid kutseõppesse, kättesaadavaks tegemine meie õpilastele vahendeid, et omandada vajalikud teadmised koolituse ja isikliku arengu, valmistades neid ette konkurentsivõimeline tööturul ja pidevalt.

Lisaks oleme osa Association Européenne des Escoles d'Hotellerie et de TourismeRahvusvaheline organisatsioon, mille eesmärk on edendada hotellide ja turismi Euroopa koolides.

UNE-EN ISO 9001 on rahvusvaheline standard, mis määratleb nõuded juhtimissüsteemi kvaliteedi koolituse School of Turism Euroaula. Peamine eesmärk on pidev paranemine õpetamise kvaliteeti planeerida meie koolitusprogramme.

Seega, meie programmid on sertifitseeritud alates 2007. aastast ja edukalt ületada aastas vaadata, läbi Bureau Veritas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Euroaula Barcelona

See äriõppe ja ürituste juhtimise magistrikraad on suunatud spetsialistide vajaliku koolituse korraldamisele ürituste, kohtumiste ja kongresside korraldamisel ja haldamis ... [+]

Selle Masteri eesmärk on pakkuda spetsialistidele vajalikku koolitust ürituste, koosolekute ja kongresside korraldamisel ja haldamisel, keskendudes eelkõige äriturismi ja MICE sektorile (koosolekud, stiimulid, konverentsid ja näitused).

Selle magistriõppe eesmärk on

Spetsialistid, kes soovivad siseneda MICE sektorisse ja ettevõtete ürituste tööstusse.Lõpetajad ja diplomiomanikud, kes soovivad laiendada oma teadmisi äriturismi ja ürituste korraldamise alal.Spetsialistid, kes soovivad oma sündmuste ettevõtteid luua ja hallata.

Programmi kestus

1 õppeaasta (9 kuud)

Alguskuupäev

18. veebruar 2019

Programmi funktsioonidSündmused Omandada teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud ürituste, näituste ja konverentside planeerimiseks, korraldamiseks ja juhtimiseks.100% praktiline koolitus Rakenda sündmuste ja äriturismi valdkonnas omandatud teadmisi.Trendid Tutvuge äriturismi viimaste suundumustega ning oskate neid juhtida ja rakendada.Globaalne visioon Arendada juhtimis- ja juhtimisoskusi, mis on vajalikud mis tahes kutseürituse korraldamiseks.ÕppeplaanMetoodika... [-]
Hispaania Barcelona
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Euroaula Barcelona

Selle magistrikraadi eesmärk on arendada üliõpilaste karjääri direktorite, piirkondlike juhtide või ettevõtjatena, võimaldades neil omandada turismimajutusvaldkonnas otsu ... [+]

See Master eesmärk on arendada üliõpilaste karjääri direktorite, piirkondlike juhtide või ettevõtjatena, võimaldades neil omandada turismi majutusvaldkonnas otsuste tegemiseks vajalikud teadmised ja oskused. Turismi- ja toitlustussektoris on olulised hotelli planeerimise ja juhtimise alased teadmised.

Selle magistriõppe eesmärk on

Spetsialistid, kes soovivad siseneda turismitalude rahvusvahelisele hotellijuhtimisele ja haldamisele.Lõpetajad ja diplomiomanikud, kes soovivad oma karjääri hotelli äritegevuse ja turismitalu haldamise suunas suunata.Spetsialistid, kes soovivad luua oma ettevõtte käivitamise (hotellid, hostelid, voodi ja hommikusöök jne).

Programmi kestus... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Euroaula Barcelona

Selleks, et potentsiaalsed reisijad muutuksid reaalseteks klientideks, on vaja luua kvaliteetset sisu ja tooteid eri kanalites, kus kliendid on. See sisu põhineb mitmel k ... [+]

Programm dikteeritakse hispaania keeles

Üldteave

Selleks, et potentsiaalsed reisijad muutuksid reaalseteks klientideks, on vaja luua kvaliteetset sisu ja tooteid eri kanalites, kus kliendid on. See sisu põhineb mitmel korral lugude räägimisel, kasutades turismitoote või sihtkoha peamisi atribuute ja omadusi.

See Master keskendub spetsialistide koolitamisele, kes on kursis turismisektori viimaste suundumuste ja heade rahvusvaheliste tavadega, et parandada sihtkohtade, toodete ja turismiteenuste kommunikatsiooni, edendamise ja avalike suhete juhtimist.

Kvalifikatsioon: Girona Ülikooli poolt antud kraad on Girona Ülikooli poolt täielikult tunnustatud enda pealkiri. (* Kuni ootab UdG heakskiitu)Programmi kestus: 1 õppeaasta (9 kuud)Algus: oktoober 2019Programmi omadusedPraktiline rakendamine: tutvuge erinevate tööriistadega ja rakendage taktikaid ja strateegiaid, mis aitavad parandada turismisihtkohtade, toodete ja teenuste edendamise juhtimist.Reaalne äritegevuse perspektiiv: tänu meie õppejõududele, mis koosnevad turismisektori ekspertidest, omandab üliõpilane reaalse ja praeguse nägemuse turismisektori kõige olulisemate rahvusvaheliste ettevõtete avalike suhete ja kommunikatsiooni osakondadest.Suundumused: tean kõiki uusi suundumusi ja tehnoloogilisi uuendusi turismikommunikatsiooni valdkonnas ning arendama kõiki vajalikke oskusi ja oskusi, mida suhtlus- ja avalike suhete ekspert peaks olema.Spetsiifilised teadmised: omandada konkreetseid teadmisi, et viia läbi kommunikatsiooniprojekt iga ettevõtte jaoks, kes kasutab parimaid turundusvahendeid ja mis katab iga kliendi vajadused.Lõplik magistritöö: Kujundage ja arendage lõplikku magistriprojekti, kus üliõpilane kajastab kogu programmi jooksul omandatud teadmisi ning selle rakendamist ja praktilist rakendamist.õppekavaSissejuhatus turismisektorisseSuhtlemine äristrateegiasSissejuhatus turismiturundusseSotsiaalsete võrgustike haldamine turismikeskkonnassuhtekorraldusAvalike suhete rakendusedJuhtimis- ja ärialgatusTeabevahetus ja turismi edendamise meetodidTurismisihtkohtade strateegiline turundusSihtkohad ja turismiressursidTurismiinnovatsioonInimressursid ja juhtimineLõplik magistritööJuurdepääsu nõudedAmetlik ülikooli kraadKopeeri passi / DNI / NIECurriculum Vitae fotograafiagaMotivatsioonikirikarjäärivõimalusedTurismile spetsialiseerunud kommunikatsioonibüroodAmetiasutuste suhtlusosakondTurismifirmade kommunikatsioonijuhtProvintside turismiametidTurismibüroodAvalike suhete ja protokollide osakonnadEttevõtjad kommunikatsiooni ja turunduse valdkonnasKonsultant / turisminõustajaRahvusvaheliste / institutsiooniliste suhete juhttootejuhtSisuhaldurTöö sisestamine ja praktika... [-]
Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Euroaula Barcelona

Meie riik on äriturismis rahvusvaheline viide, mida suuresti mõjutab selliste linnade nagu Barcelona, Madridi, Malaga ja Sevilla atraktiivsus. Tehtud uuringute kohaselt o ... [+]

Programm dikteeritakse hispaania keeles

Üldteave

Meie riik on äriturismis rahvusvaheline viide, mida suuresti mõjutab selliste linnade nagu Barcelona, Madridi, Malaga ja Sevilla atraktiivsus. Tehtud uuringute kohaselt on äri- ja üritusturism oluline rahvusvahelise avatuse dünaamilisuse ja taseme näitaja ning eeldatakse, et aastaks 2020 jõuavad globaalsed ärikulud 1,6 triljoni euroni.

See sektor on üks turismi- ja hotellisektori suurima prognoosimise valdkondi, mis nõuab spetsialiseeritud ja koolitatud spetsialiste.

See Master keskendub pakkuda õpilasele spetsiifilisi teadmisi turismi valdkonnas, mis võimaldab professionaalselt läbi viia mis tahes liiki sündmusi, mis on avalikud või era-, suured või väikesed.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Video for profile page

Location address
EUROAULA
Carrer d'Aragó, 208 - 210

Barcelona, Kataloonia, 08011 ES