EU Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

EU Business School

1973. aastal asutatud EU Business School (EL) on rahvusvaheline, ametialaselt akrediteeritud kõrge ärikool, mille ülikoolilinnakud asuvad Barcelonas, Genfis, Montreuxis ja Münchenis. Pakume väikesi, dünaamilisi inglise keele tunde, mis koosnevad parimatest nii Põhja-Ameerika kui ka Euroopa akadeemilistest õppekavadest. Meie praktiline lähenemisviis äriharidusele valmistab õpilasi ette karjääriks tänapäeva kiiresti arenevas ja globaliseerunud ärimaailmas.

116204_Capture2.PNG

EL pakub sihtasutuse, bakalaureuse-, magistri-, MBA ja doktoriõppe programme nii ülikoolilinnas kui ka veebipõhiselt ärijuhtimise, kommunikatsiooni, turismihalduse, rahvusvaheliste suhete, spordikorralduse, digitaalse meedia juhtimise, rahvusvahelise äri, turunduse, rahanduse, ettevõtluse ja personalijuhtimisega, teiste hulgas.

  • EL-i online-MBA on ajakirja CEO ajakirja ülemaailmses edetabelis esikohal
  • Ajakiri China Economic Review on kantud 20 parima ärikoolina
  • Ajakirja Capital andmetel on naisüliõpilaste jaoks parim kuues koht
  • Ajakiri CEO on ajakohastatud ülemaailmsete ja Euroopa MBA programmide tipptasemel
  • QS MBA juhendi investeeringutasuvuse aruande viiendal kohal on palgatõus Euroopas

Meie akadeemiliste partnerite ülemaailmse võrgustiku kaudu saavad tudengid teenida riiklikult tunnustatud kraade EL-i ülikoolilinnakutes Roehamptoni ülikoolis Londonis, Derby ülikoolis Suurbritannias ja Universidad Católica de Murcia (UCAM) Hispaanias. Partnerlus New Yorgi Pace ülikooli, California ülikooli Riverside'i, Fisheri kolledžiga Bostonis ja Shinawatra ülikooliga Bangkokis pakub tudengitele võimaluse omandada teine kvalifikatsioon, õppides samal ajal mitmekesises ja rikastavas keskkonnas. EL grupi programmid on akrediteerinud ärikoolide ja -programmide akrediteerimisnõukogu (ACBSP) ja kõrghariduse akrediteerimise nõukogu (CHEA) tunnustatud rahvusvaheline ettevõtlusõppe assamblee (IACBE). Samuti korraldame Kesk- ja Ida-Euroopa Juhtimise Arendamise Assotsiatsiooni (CEEMAN) poolt välja antud rahvusvahelise kvaliteediakrediteerimise (IQA). EL-i rühm on akrediteeritud ka EduQua poolt - Šveitsi esimeseks kvaliteedimärgiks, mis on suunatud täiskasvanute täiendõppele.

ELi ülikoolilinnakud asuvad Vahemere rannikul , Šveitsi Alpide seas ja Saksamaa majanduspealinnas, pakkudes õpilastele võimalust elada neljas erinevas ja rikastavas keskkonnas. Õpilased saavad ülikoolilinnakute vahel liikuda ja uurida Barcelona, Genfi, Montreuxi ja Müncheni mitmekesisust. See pakub suurepärast vabandust keele õppimiseks ja paljude inimestega kohtumiseks, kogedes samal ajal uusi ettevõtlusele suunatud võimalusi. Lisaks saavad õpilased osaleda muu hulgas vahetustes meie partnerriikide institutsioonides USA-s, Hiinas, Suurbritannias, Hispaanias, Tais, Malaisias, Taiwanis, Mehhikos, Brasiilias, Kasahstanis, Kanadas ja Venemaal.

116213_Capture4.PNG

Asukohad

Barcelona

EU Business School

Telefon
+34 932 01 81 71

Genf

EU Business School

Address
Rue Kléberg 6
1201 Genf, Genf, Šveits
Telefon
+41 22 779 26 71

Montreux

EU Business School

Address
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 Montreux, Vaud, Šveits
Telefon
+41 21 964 84 64

München

EU Business School

Address
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 München, Baieri, Saksamaa
Telefon
+49 89 55029595

Šveits Online

Address
Šveits Online, Šveits