EU Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

EU Business School

Aastal 1973 asutatud EU Business School (EL) on rahvusvaheline, professionaalselt akrediteeritud, kõrgetasemeline ärikool, kus on ülikoolilinnakud Barcelonas, Genfis, Montreux'is ja Münchenis. Pakume väikesed, dünaamilised klassid inglise keeles, parimaid nii Põhja-Ameerika kui ka Euroopa akadeemilisi õppekavasid. Meie pragmaatiline lähenemine äriharidusele valmistab õpilasi ette karjääri tänapäeva kiiresti arenevas ja globaliseeruvas ärimaailmas.

138233_emailbanner_15july3.png

EL pakub sihtasutusi, bakalaureuse-, magistri-, magistri- ja doktoriõppe programme nii ülikoolilinnakus kui ka internetis ärijuhtimise, kommunikatsiooni, turismi juhtimise, rahvusvaheliste suhete, spordihalduse, digitaalse meedia juhtimise, rahvusvahelise äri, turunduse, rahanduse, ettevõtluse ja inimressursside juhtimise alal teiste hulgas.

  • ELi Online MBA on tippjuhina tegevjuht Magazine'i veebipõhises globaalses pingereas
  • Hiina majandusaruande ajakirjas on loetletud top 20 ärikoolina
  • Capital-ajakirja järgi on kuuendaks parimaks naisõpilaste ärikooliks
  • Ülemaailmsete ja Euroopa MBA programmide edetabelis on tegevjuht Magazine
  • Kümnes kohal QS MBA juhendis Investeeringute aruanne investeeringute tasuvuse kohta Euroopas

Läbi meie ülemaailmse võrgustiku akadeemiliste partnerite, õpilased saavad teenida riigi tunnustatud kraadi ELi ülikoolilinnakud koos University of Roehampton Londonis, University of Derby Suurbritannias ja Universidad Católica de Murcia (UCAM) Hispaanias. Partnerlus New Yorgi Pace Ülikooliga, California Ülikool Riverside'is, Fisheri kolledž Bostonis ja Shinawatra ülikool Bangkokis pakuvad õpilastele võimalust omandada teine kvalifikatsioon mitmekesistes ja rikastavates keskkondades õppides. ELi rühma programmid on akrediteeritud ärikoolide ja -programmide akrediteerimisnõukogu (ACBSP) ja rahvusvahelise kollegiaalse ärihariduse assamblee (IACBE) poolt, mida tunnustab kõrghariduse akrediteerimise nõukogu (CHEA). Meil on ka Rahvusvahelise Kvaliteedi Akrediteerimine (IQA), mille annab välja Kesk-ja Ida-Euroopa Juhtimise Arendamise Assotsiatsioon (CEEMAN). ELi rühma on akrediteeritud ka EduQua, esimene Šveitsi kvaliteedimärk, mis on suunatud täiskasvanute täiendõppele.

ELi ülikoolilinnakud asuvad Vahemere rannikul, Šveitsi Alpide ja Saksamaa majanduse pealinnas, pakkudes õpilastele võimalust elada neljas erinevas ja rikastavas keskkonnas. Õpilased saavad ülikoolilinnakute vahel üle kanda ja uurida Barcelona, Genfi, Montreux'i ja Müncheni mitmekesisust. See annab suurepärase ettekäänte keele õppimiseks ja erinevate inimestega kohtumiseks, samas kogedes uusi ettevõtlusele orienteeritud võimalusi. Lisaks saavad üliõpilased osaleda vahetuskursustel meie partnerasutustega USAs, Hiinas, Ühendkuningriigis, Hispaanias, Tais, Malaisias, Taiwanis, Mehhikos, Brasiilias, Kasahstanis, Kanadas ja Venemaal.

116213_Capture4.PNG

Asukohad

Barcelona

EU Business School

Telefon
+34 932 01 81 71

Genf

EU Business School

Address
Rue Kléberg 6
1201 Genf, Genf, Šveits
Telefon
+41 22 779 26 71

Montreux

EU Business School

Address
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 Montreux, Vaud, Šveits
Telefon
+41 21 964 84 64

München

EU Business School

Address
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 München, Baieri, Saksamaa
Telefon
+49 89 55029595

Šveits Online

Address
Šveits Online, Šveits

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega