Loe ametlikku kirjeldust

LCI Barcelona, disainikõrgkooli ametlik kool on LCI haridusvõrgustiku Euroopa ülikoolilinnak. LCI Barcelona päritolu on 2013. aasta oktoobris LCI hariduse ja moe Felicidad Duce'i kõrghariduskooli vaheline ühendus. LCI Barcelona koolitab disaini spetsialiste, kes on tunnustatud nende tipptaseme ja ülemaailmse nägemuse järgi.

MEIE HERITAGE "FASHION SINCE 1928" Alates 1928. aastast on Escola Superior de Disseny Felicidad Duce uhkust kandnud igal aastal uue põlvkonna spetsialistide koolituse, kasutades uuenduslikku, loomingulist ja avangardi meetodit tänu meie inimestele mõeldud õpetajatele, kes on eksperdid turul, nii viimaseid suundumusi kui ka viimaseid tehnoloogilisi edusamme.

Meie akadeemilise programmi pakkumine:

 • Graafilise disaini, sisekujunduse, tootearenduse ja moedisaini kõrghariduse kraadid
 • Magistrikraad
 • Kraadiõppe / spetsialiseerumise programmid
 • Täiendkoolituskursused: professionaalsuse kursused, suvekursused, mustrite tegemise kursused (ülikoolilinnakus ja internetis) ja ettevõtte koolitus.

Meie akadeemilise projekti 10 põhiprintsiipi

FDModa - LCI Barcelona pakub FDModa - LCI Barcelona haridust kaasavas keskkonnas, mis võimaldab õpilastel saada soovitud diplomit ning omandada ja arendada järgmist:

 • Võimalus juhtida uut tööstusharu seotud infotehnoloogiat.
 • Pädevused, mis hõlbustavad kutsealast liikuvust.
 • Juhtimisoskused, mida kohaldatakse praeguses turgude globaliseerumise ja kiirsuhtluse kontekstis.
 • Võime töötada multidistsiplinaarse meeskonnaga.
 • Juhtimine ja ettevõtlus.
 • Suhtumine, mis kajastab vastutavat kodanikku, austust teiste vastu ja rangust kõigis olukordades.
 • Täiendõppe sisemine väärtus.
 • Teadlikkus vastutustundlikest harjumustest, mis edendavad head enesetunnet ja teisi.
 • Loomulik impulss keskkonna kaitsmiseks ja säästva arengu toetamiseks.

Escola Superior de Disseny Felicidad Duce - LCI Barcelona on Generalitat de Catalunya departemangu (kood 08058398) volitatud keskus, kus pakutakse ametlikku kõrghariduse disainiharidust, mis on kohandatud Euroopa kõrgharidusruumile .

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Magister

FDModa - LCI Barcelona

Peamine eesmärk Master in loomine ja arendamine digitaalse projekte on pakkuda täiendõpet ja spetsiifilist laadi, mis valmistab õpilasi konkurentsivõimeliste pakkuda uuen ... [+]

Master Digital loomine ja arendusprojektid

Peamine eesmärk Master in loomine ja arendamine digitaalse projekte on pakkuda täiendõpet ja spetsiifilist laadi, mis valmistab õpilasi konkurentsivõimeliste pakkuda uuenduslikke lahendusi ja uusi väärtusi ettepanekuid, et turul, et tehnoloogilisest seisukohast See on hüppeliselt aktiivne ja õitseb.

Digitaalse disainer on nüüd keskmes erinevate perekondade ja professionaalne valdkondades nagu audiovisuaalse kommunikatsiooni, Graphic creation Graphic Arts Reklaam avalike suhete ja vastastikuse mõju disain sektorites, näidates suurendada koostoimet Sageli hõlmatud tööstus nõuab kogemusi ja üha enam seotud digitaalse meedia ja juhtida erinevate valdkondlike uuringute ning kohalike ja riigi aruanded.... [-]

Hispaania Barcelona
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
FDModa - LCI Barcelona

Meistrikunsti, reklaami ja audiovisuaalse meedia meister püüab koolitada professionaalid moe-stiilis, pöörates erilist rõhku oma rollile kunstijuhina ajakirjade, reklaami ... [+]

Eesmärk meister, reklaam ja audiovisuaalsed meedia stiilid on koolitada spetsialiste moe stiil, pöörates erilist rõhku kunsti suunas moe toimetused, reklaam, catwalks ja müügisaalides. Samuti on nad võimelised vastutama kostüümide ja tegelaste iseloomustamise eest audiovisuaalse tootmise (kino, televisioon, näitused jne) valdkonnas.

EESMÄRGID

• Treenige stiilitööstuse spetsialiste, kes on võimelised pakkuma atraktiivseid ja sidusaid ettepanekuid vastavalt sõnumile, mida soovite edastada.

• Anda ajalooline pagas ja suundumused, mis on vajalikud iga projekti jaoks sobivate stiilide tegemiseks.

• Tea, kuidas fotot tulistada.

• Uurida moe-, äri- ja sõltumatuid ajakirju ning reklaamikampaaniaid.... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Päevane õpe
2 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
FDModa - LCI Barcelona

Õppekava hõlmab kogu loomise protsessi kogumise, mis põhineb loomingulise kontseptsiooni arendamist äriplaan, mis toetab elujõulisust ta. ... [+]

Õppekeel: Hispaania

Võitlus turu laienemist suur tootemarki, mis määratleb ettevõtete vajadust pakkuda ja laiendada oma tootevalikut ja teenuseid uus rida rõivad ja aksessuaarid.

Ins on muutunud majanduse selgroog mood. Te ei ole aksessuaar, nad on elemendid, mis määravad välimus ja isiksus kaugemale riietus. Fashion Accessories on toode, mis kõige suhtleb stiili ja on ka üks peamisi vahendeid, et kõige paremini määratleb kontseptuaalset identsust ja brändi esteetikast.

Nii näitaja spetsialiseerunud rõivad ja aksessuaarid disain professionaalne teadmised ja kohtuotsuse kohta viisil, ja võimsus on oluline kasutada traditsioonilisi tööriistu ja uue loomine disain toode, mis tuleb konkureerida üha enam suurendamise ja keerulisemaks. ... [-]

Hispaania Barcelona
September 2019
Päevane õpe
2 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
FDModa - LCI Barcelona

Master of Management ja ärijuhtimise Fashion on heaks kiitnud suur õpetamise kogemus moe valdkonnas, mis on Escola Superior de Disseny Felicidad Duce - LCI Barcelona, ja ... [+]

Selle magistrikraadi toetuseks on LCI Barcelona moekooli Felicidad Duce'i suur õppetöö ja Barcelona Ülikooli majandusteaduskonna ja ärikõrgkooli rahvusvaheline tase, millega ta on tihedalt töötanud programm, mis tagab struktureeritud õppeplaani ja ekspertide õpetajad nii toote- kui ka finants- ja ärijuhtimisega seotud erialade sisus. Seetõttu pakub kapten kahekordset kraadi .

Samuti väärib märkimist MODACC - Clúster Català de la Moda osalemine, mille koostöö on võimaldanud välja töötada kutseõppekava, mis on kohandatud tekstiilitööstussektori vajadustele ja toimimisele. Selle akadeemilise programmi kaudu töötatakse välja terviklik koolitus, mis on suunatud erinevatele sektoritele ja ametikohtadele moetööstuse eri osakondades.... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Päevane õpe
1 semester
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Discover LCI Education network

"EmancyPet (Your virtual kangaroo)" - Júlia Vázquez

"Follow The White Rabbit" - Students of the Master of Styling

Location address
C/ Balmes, 209
Barcelona, Catalonia, 08006 ES
Social Media