Loe ametlikku kirjeldust

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) on pühendatud kaugus ja kohalolek haridus.

Fundación Universitaria Iberoamericana (Ladina-Ameerika Ülikooli Sihtasutuse - FUNIBER) kasutab oma raames kahe maailma ülikoolide ja koolitus.


FUNIBER eesmärgiks on edastada ja jagada hispaania teadmisi Ladina-Ameerika inimesed. Alates selle loomisest 1997. aastal Barcelonas, Hispaanias, FUNIBER pidevalt kasvanud saada akadeemilise ja professionaalse võrgustiku üle Kakskümmend viis riiki.

FUNIBER on ja uurivaid ülikooli institutsioon, mis seob professionaalne ülikoolid pakkuda Global Education, mis arvestab kohalikku identiteeti. FUNIBER kolme peamise operatiivne teljed on:

- Loomise edendamiseks ülikoolidevahelise programmid (ülikoolide vahel). FUNIBER soodustab programme, mis võimaldavad juurdepääsu kahe nimega akadeemilise kraadi. Uuringud on magistriõppe, kuid on post-kraadi programmid integreeritud seas. Ühelt poolt, diplomid, erialade ja pikendamine Kursused muuhulgas, et on lühem. Teiselt poolt klassiruumis põhinev uuringud doktorikraad.


- Toetada ja tegevust rahvusvahelistes koostööprojektides. FUNIBER soodustab koostööd ja majanduslik areng, mis on põhjus, miks see toimib koolituse valdkonnas ning osaleb koostöö ja arendustegevus koos hulga institutsioonide kes töötavad projektide arendamise ja / või rahvusvaheline koostöö.


- Lahendused eritellimusel valmistatud haridust ja teadmisi juhtimise ettevõtetele ja asutustele. Ühelt poolt, FUNIBER areneb ja töötab ettevõtetele, ettevõtete ja äriinimesed nõuandev roll orienteeritud põlvkonna eritellimusel valmistatud haridusprogramme. Teiselt poolt FUNIBER nõustab teadmiste juhtimise protsesse, aidates kaasa uuendusi ja lahendusi, mis lähevad strateegilise teadmiste juhtimise mudeleid, mis põhinevad TIC Teadmiste Korporatiivne portaalid.

Kasvav ja ülemaailmne kohalolek FUNIBER on tingitud õpetamise mudel, mis soodustab koostööd ja koostööd rahvaste vahel rikastavad inimeste teket. See mudel on tingitud rohkem kui kaheksa aastane kogemus FUNIBER õpetamise lõpetanud kaugus pooleldi käivad ja mitte käivad virtuaalse rahvusvahelistes projektides koostööd ja moodustumise ettevõte. See garanteerib mudel, mis varustavad tõhusaid tulemusi seoses õpetamise investeeringute eeldada versus tagastamise teadmiste teket ning isikliku ja organisatsiooni õppimine. Kõik see, sest FUNIBER on hariv mudel tagab kõrge kvaliteediga globaalse teket.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Sellepärast Master Project Development arhitektuuri ja planeerimise seda korraldatakse innovatiivseid koolituskava ala, sest mitte ainult läheb ... ... [+]

Master of Architecture and Urban Projektid

&nbsp

Projekti ala on nüüd võtnud suur roll professionaalse arengu juhid kõige erinevamate elukutsete kõigi asjaosaliste jaoks, millel on erinevad rolli arengu ja rakendamise projekti. Ala arhitektuuri ja urbanismi tervikuna pole kahtlust, et edasist arengut ja rakendamist ajalooliselt olnud sest juba selle kontseptsiooni, nii vajadust arendada programm, mis vastab praeguse professionaalide nõudmistele, mis on spetsialiseerunud linna-ja arhitektuuriline projekte.

&nbsp

Sellepärast Master Project Development arhitektuuri ja planeerimise seda korraldatakse innovatiivseid koolituskava ala, sest mitte ainult jookseb paralleelselt kolme klassikalise maailma piirkondades projektide, näiteks: projekteerimine, juhtimine ja haldus kuid muudab ka ristselt viiele asjaomasele teemavaldkonnas: ... [-]

Hispaania Barcelona
September 2019
Osakoormus
21 - 2 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Just siin, kus Master of Töötervishoiu ja tööohutuse muutub ideaalne vahend arendada ohutusalase koolituse ... ... [+]

Meister Töötervishoiu ja tööohutuse

&nbsp

Kahtlemata tahes töö käigus tähendab oht töötajatele. See reaalsus on loonud uue äri vaja, mis nõuab vastavust nimetatud erikohustuste järjest karmimaid tööandjad. Sellised kohustused põhinevad määrused ja konkreetsed eeskirjad, mis väljuvad keha kõrgeimal tasemel ning on järk-järgult inkorporeerida igas riigis järk-järgult kohaneda kohalikul tasandil.

&nbsp

Kui see on koos üha suurenev sotsiaalset nõudlust, mis nõuab reguleerimist ja järelevalvet ohutuse ja tervishoiu, me mõistame huvides organisatsioonid, olenemata nende suurusest, saavutada julgeolekut ja korraldust töötervishoiu võimaldab neil kontrollida oma riske ning järgima seadust. ... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Master programmi kehalise aktiivsuse edendamine: koolitus ja Sports Management on mõeldud kõigile spetsialistidele, kes soovivad süvendada oma teadmisi praktikas ja ... ... [+]

Meister kehalise aktiivsuse ja Sports Management Training

&nbsp

Füüsiline aktiivsus on oluline tegur, et säilitada elukvaliteeti ja inimeste tervist erinevatel eluetappidel. Pealegi kui arvestada, et võib olla nii ennetuse ja ravi seotud tegevusetusele.

Sest kehaline aktiivsus on tõesti kasulik, tuleb arvestada suure puudujäägi erikoolituse spordi treenerid ja spordi juhtimine, et saavutada käegakatsutavaid muutusi treenerid, institutsioonid ja asutused, mis pakuvad seda teenust ning saavutada seeläbi kadedus tervislikule seisundile ja heaolu professionaalne selles valdkonnas.

&nbsp

Master programmi kehalise aktiivsuse edendamine: koolitus ja Sports Management on mõeldud kõigile spetsialistidele, kes soovivad süvendada oma teadmisi praktikas ja suuna füüsilise ettevalmistuse ja kõikide aspektide juhtimise spordirajatised. ... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Inglise
Osakoormus
6 - 24 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles

¿Por qué estudiar en FUNIBER?

Opiniones sobre esperiencia FUNIBER:

Opiniones de alumnos FUNIBER-Colombia:

FUNIBER
Address
FUNIBER Barcelona Paseo García Faria 29
08005 Barcelona, Catalonia, Hispaania
Koduleht
Telefon
+34 902 11 47 99