Loe ametlikku kirjeldust

Formato Educativo töötatud kahe tegevuse kõrghariduse valdkonnas: Masters õpetab Juhid ja arendab e-õppe lahendused


sisu:/>


1.Contenido fikseeritud kõigile õpilastele: Eriala materjalid ja Transversal ja integreeritud juhtimise koolitus/>

2. Muutuja Sisu õpilase kohta sõltuvalt liini valida:

 • Teaduslik ja tehniline Ladina-Ameerika mõelnud ja selle mõju sotsiaalsele tegelikkusele ja sotsiaalseid mudeleid (Salamanca piiskoplik ülikool). See sisaldab järgmisi sisu:
  • Key Identity Iberoamericana.
  • Teadus, tehnoloogia ja kultuur maailmas Collaboration.
  • Uus kommunikatsioonitehnoloogia, Globaliseerumine ja turu Ladina-Ameerikas.
 • Management Systems (University Cádizi). See sisaldab järgmisi sisu:
  • Quality Management Systems.
  • Eeskujusid.
  • Keskkonnakorraldus.
  • Integratsioon.


kalender:/>

 • Kodu Kaugõpe: novembris.
 • Alustage klassiruumis koolituse: veebruaris.


tunnustamine:/>


ÜHINE kõigile õpilastele/>

a. Akrediteerimine hoolikalt laval esinemine. See akrediteerimise on eranditult tulijatele klassiruumis etapi programmi Gadex.

b. Diplom Master Executive (MBA intensiivne), mille annavad Formato Educativo ja Association of Professorid Hispaania Line, kui edukalt läbinud kursuse lõpuks Project.


Oleneb VALI igale õpilasele/>

c. Diplom on välja andnud Institute of Ladina-Ameerika Thought, Paavstliku Salamanca ülikool, kui edukalt läbinud kursuse lõpuks Project.

d. Diplom on välja andnud University of Cádiz, kui edukalt lõpetatud End Course Project:


Formato Educativo jätab endale õiguse teha muudatusi või muudatusi sisu välise tiitrimisgraafiku või programm, mis on vajalik, soovitav või vääramatu jõu tehnilistel põhjustel akadeemilise, lepinguliste või turul. Kuid ta püüab alati kinni kõik tingimused seatud täpselt, mis on püsinud muutumatuna täielikult kõik varasemad väljaanded./>

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Formato Educativo

See on kapten spetsiaalselt professionaalse ja isikliku arengu, mille eesmärk on keskenduda vormi erinevates valdkondades ärijuhtimist ning piisavad teadmised uusi meetod ... [+]

See on kapten spetsiaalselt professionaalse ja isikliku arengu, mille eesmärk on keskenduda vormi erinevates valdkondades ärijuhtimist ning piisavad teadmised uusi meetodeid ja -juhtimise saavutamiseks ning anda olulise tõuke õpilase karjääri juhina.

See programm on mõeldud nii, et õpilased leida vastuseid oma kutsealaseid huve. Teadus ja tehnoloogia arendamiseks väga kiiresti, nii et me aegunud iga päev ja seetõttu peame värskendada oma teadmisi, süvendada neid, kes juba on või õppida uusi asju.

Õpetaja professionaalne prestiiži tagab õpilast rikastav kogemus, nii isiklikult ja professionaalselt.

Lühijuhend />

metoodika Configuration/>

Master Executive Gadex (kaks kraadi) on intensiivne programm juhtimise oskused ja tehnikad.Programm kestab kolmteist kuud, ekvivalendiga 20 tundi nädalas tasuta.Klassid toimuvad kaugusel, läbi virtuaalse platvormi, mis sisaldab õppematerjale ja töö foorumites.Teoreetiline ja praktiline arengu täiendavad internatuuri 8 päeva Hispaanias pärast viimistlus virtuaalne faasi. See internatuuri on väga soovitatav ja sisaldub registreerimistasu.Programm sisaldab läbiviimise projekti poolt välja töötatud rühma eri riikidest pärit osalejate ja toidud.Master on kaks ametlikku tunnustust Master, kus osalevad ülikooli Cádizi, Formato Educativo and Business University Ülikooli Sihtasutus Cádizi:MASTER EXECUTIVE Ülikool (UCA)MASTER Gadex vastab eriala poolt välja töötatud üliõpilasteMaksumus registreerimise Master Executive (kaks kraadi) on 3850 $ See hind sisaldab kaugus klasside juhendamine International Project maksumus majutus ja toitlustus viibimise ajal Hispaanias, ekskursioone spetsialistid faasi Presencial ja ohutu õnnetus Hispaanias. Vajuta siia , et näha majanduslikud tingimused Master.Maksmine õppemaksu saab toimuda määratletud kas täielikult tegemisel esialgset ettetellimist (sissemakse) perioode. Realiseerimine kiire makse on oluline majandusliku, akadeemilise või isikliku kasu saab konsulteerida koordineerimine Gadex.Seal on rohkem kui 26 erialade Master Executive Gadex, kusjuures kuni asuda kuni kahe eriala korraga.... [-]
Hispaania Madrid Hispaania Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
13 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

FORMATO EDUCATIVO PROGRAMA GADEX 2015