Loe ametlikku kirjeldust

Kool rahvuslikus 10-s

"Saate jõuda 50-aastase kaubamärgini ainult siis, kui olete 50 aastat edukalt elanud."

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

Fundesemi päritolu läheb tagasi 1965. aastal, kui kool loodi, et rahuldada nõudlust uue põlvkonna spetsialistide järele. Alates sellest hetkest kuni praeguseni on me kaitsnud jõupingutuste väärtust ja nõudlust tipptaseme järele, mis on põhipunktid käegakatsutavate tulemuste saavutamisele.

Olles valmistanud üle 63 000 spetsialisti juhtivatel ametikohtadel, on meie pidev innovatsiooni- ja täiustamisvõime paigutanud meid riiklikesse ärikoolide nimekirja kümnesse kategooriasse.

Ühest küljest teenistuse ümberlükkamatu kutse

Meie ärikool - FBS - on osa mittetulunduslikust sihtasutust, mis hõlmab rohkem kui 260 ettevõtet, kes töötavad tööhõive saavutamise hea tava nimel ja toetavad seda.

Me oleme partneriks tööhõivealase koolituse ja võrgustike loomisega, et parandada igal aastal rohkem kui 1200 osaleja tööhõive väljavaateid.

Samuti korraldame ja sponsorime erinevaid sporditegevusi, nagu naiste võidusõit ja Fundesemi korvkool, kellel on tasuta koolitus ja meeskondade osalemine meie linna sotsiaalselt piiratud aladel.

Väga pühendunud sport ja lapsed

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Spanish (Spain)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Fundesem Business School

Master of Business Tax Advice (MAFE) pakub tehnilisi teadmisi ja oskusi, mis on olulised äriõiguse või maksunõustaja kutsealal tegutsemiseks. ... [+]

Kvalifikatsioon, mis põhineb nõudmisel, rangusel ja praktikal

Master of Business Tax Advice (MAFE) pakub tehnilisi teadmisi ja oskusi, mis on olulised äriõiguse või maksunõustaja kutsealal tegutsemiseks.

Magistrikraadi lõpetamisel on üliõpilane täielikult koolitatud, et arendada oma professionaalset tööd suurte ja keskmise suurusega ettevõtete nõustamisel, äri- ja maksualade spetsialiseerunud ettevõtetes või konsultatsiooni- või auditeerimisfirmades.

MAFE on kaasaegne ja ajakohastatud meister kõigis, mis on seotud uute eelarveprobleemidega, mis on suunatud näiteks digitaalses maailmas.

metoodika

Õiguskooli õpetamismetoodika vastab vajadusele pakkuda praktilist koolitust ja rakendada üliõpilasi, kes otsivad magistrikraadi ranges seaduses, nõudes ja kohandades ettevõtte või kohtu tegelikkust.... [-]

Hispaania Alicante
Oktoober 2019
Hispaania
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Fundesem Business School

Turunduse ja digitaalse kommunikatsioonistrateegia magister (MMDI) on üks selle eriala esimene meistrid, kes on olnud Hispaanias. Meie klassiruumis on läbinud üle 600 üli ... [+]

Üks prestiižikamaid kaptenid Hispaanias

Master in Marketing ja digitaalse kommunikatsiooni strateegia (MMDI) on üks esimesi Masters selle eriala, mis on olnud Hispaanias. Läbi meie klassiruumid on läbinud rohkem kui 600 üliõpilast, kes nüüd hõivavad vastutustunde ettevõtetes.

Mis teeb Fundesemi MMDI erinevaks muudest sarnastest programmidest, on järgmine:

Õppekavade pidev ajakohastamine ja õppejõudude klooster. See kapten nõuab rohkem kui ükski teine, et ta peab kontakti pidevalt ettevõtete tegelikkusega.Väga kõrge tööalase konkurentsivõime. Peaaegu 100% MMDI üliõpilastest leiab tööd pärast lõpetamist. Sellised müügiedendused on saavutanud selle tööprogrammi turul 100% -lise töövõime saavutamise.Kõrge asjatundjate arv. Masteri ja kursuse vahe on just see, et on võimalik analüüsida põhjalikult kõiki tööriistu ja teemasid.Pidev koolitus In Fundesem oleme teadlikud, et see teadmiste valdkond pidevalt areneb, seega anname MMDI vilistlastele kättesaadavaks pideva koolituse (mida me nimetame post-master), et uuendada ja ringlusse uusi trende, mis tekivad selles valdkonnas. Need klassid on MMDI õpilastele tasuta ja eksklusiivsed.Paljud tegevused väljaspool klassiruumi. See võimaldab teemasid paremini mõista.Ja nägemus ettevõttest tervikuna. Mis teeb Fundesemi MMDI üliõpilased mitte ainult digitaalse keskkonnaekspertide, vaid nad suudavad kogu ettevõtet näha.... [-]
Hispaania Alicante
Oktoober 2019
Hispaania
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Fundesem Business School

Advokaatide õigusteaduse magistrikraad (MJA) valmistab ette ja rongib, et saada professionaalse asjatundjaks juristide kutsealal. Professionaalsete ekspertide abiga ja ju ... [+]

Magistrikraad, mis on mõeldud juristidele, kes soovivad olla parimad advokaadid. Piisab mitte ainult seaduste tundmine.

Advokaatide õigusteaduse magistrikraad (MJA) valmistab ette ja rongib, et saada professionaalse asjatundjaks juristide kutsealal. Professionaalsete ekspertide abiga ja juhtumi metoodika kaudu omandatakse õigusvaldkonna praktiseerimiseks vajalikud teadmised, oskused ja võimed.

Magistrikraad koosneb professoritest, kellel on laialdased kogemused elukutse praktikas ja on osa parimatest ettevõtetest ja advokaadibüroodest.

Koolitus on suunatud eelkõige uutele liikmetele või neile, kes on mõne aja jooksul kollegiaalsed. Lisaks võimaldab kutsealal tegutsemise teadmised ja tehnikad arendada vajalikke erialaseid oskusi ja nõuda suurtel ettevõtetel õigusvaldkonnas.... [-]

Hispaania Alicante
Oktoober 2019
Hispaania
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Experiencia FBS Episodio 1_Primer día de clase, buen viaje a todos

Open Day en Fundesem - InformaciónTV | FBS