Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast GBS-ile!

Genfi Ärikool on juhtiv asutus, mis pakub tipptasemel Šveitsi kvaliteedikoolitust. Meie programme õpetatakse eranditult inglise keeles ja meie ülikoolilinnakud asuvad suuremates Euroopa linnades nagu Genf ja Barcelona.

Meie uuenduslik metoodika tähendab, et õpilasi õpetatakse väikestes ja keskklassides, kus on hoolikalt valitud õppejõud, kes kõik on tipptasemel spetsialistid, kes on pühendunud nende juhtimisele tulevikus juhtivatele ettevõtjatele.

Genfi Ärikool pakub erinevaid bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programme Genfi, Barcelona ja Madridi ülikoolilinnakutes.

Õpilased saavad spetsialiseeruda ühele paljudest peamistest ettevõtetest, näiteks rahvusvaheliste suhete, spordikorralduse, digitaalse turunduse, ettevõtluse ja rahvusvahelise rahanduse valdkonnas.


Genfi ärikooli ülikoolilinnakud asuvad strateegiliselt kõige multikultuursemates ja dünaamilisemates linnades Euroopas.
Meie Barcelona ülikoolilinnak asub ühes mainekaimas linnaosas otse linna südames. Campus on ühendatud klassikaline Barcelona arhitektuur kaasaegsete võimalustega. Sealhulgas Barcelona pakub igavese päikesepaiste nautimiseks elegantset terrassi.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Geneva Business School Barcelona Campus

Magistrikraad Finance (MScF), mille magistriõppe rahvusvahelise rahanduse eesmärk on väljakutse ja arendada oma arusaama ülemaailmse rahastamise kaudu range koolitus kaas ... [+]

Magistrikraad Finance (MScF), mille magistriõppe rahvusvahelise rahanduse eesmärk on väljakutse ja arendada oma arusaama ülemaailmse rahastamise kaudu range koolitus kaasaegse rahvusvahelise rahanduse ja investeeringute kontseptuaalse, analüütilise ja empiirilise keerukusega. Õpilased mõistavad makromajanduslikke jõude, mis kujundavad tänapäeva maailma, kuidas hinnata riske ja reageerida tekkivatele rahandus- ja investeerimisprobleemidele.

Õppeaine käigus õpilased:Omandada teadmised rahvusvahelisest maksustamisest ja kinnisvara planeerimisest.Õpi riskijuhtimist ja omandama põhjalikud teadmised kindlustusseltsidest. Oskab teha tehnilist analüüsi. Olge teadlikud riskifondide analüüsist ja juhtimisest. Tutvuge juhtide finantsaruannete analüüsiga.FaktidKestus: 18 kuudKrediit: 90 ECTSKeel: inglise keelTarbimine: veebruar ja septemberKraad omistatakse: magistrikraad magistrikraad rahvusvahelises rahanduses.Üleviimisvõimalused: pakume õpilastele võimaluse üle anda semestril meie Genfi ja Barcelona ülikoolilinnakud.Praktika: Me pakume internatuuri võimalusi rahvusvahelistes ettevõtetes ja organisatsioonides.Programm... [-]
Hispaania Barcelona
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Rethinking Education

Let our students tell you!

Life at our Barcelona Campus

We love supporting our students!

Student Life

Location address
Geneva Business School Barcelona Campus,
Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl.

Barcelona, Kataloonia, 08007 ES
Social Media