Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast GBS-ile!

Genfi Business School (GBS) on juhtiv asutus, mis pakub tipptasemel Šveitsi kvaliteediharidust. Meie programme õpetatakse eranditult inglise keeles ja meie ülikoolilinnakud asuvad suuremates Euroopa linnades nagu Genf ja Barcelona.

Meie uuenduslik metoodika tähendab, et õpilasi õpetatakse väikestes ja keskklassides, kus on hoolikalt valitud õppejõud, kes kõik on tipptasemel spetsialistid, kes on pühendunud nende juhtimisele tulevikus juhtivatele ettevõtjatele.

GBS pakub erinevaid bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppekavasid Genfi, Barcelona ja Madridi ülikoolilinnakutes.

Õpilased võivad valida spetsialiseeruda ühele paljudest peamistest ettevõtetest, nagu näiteks rahvusvahelised suhted, spordi juhtimine, digitaalturundus, ettevõtlus ja rahvusvaheline rahandus.


GBS ülikoolilinnakud on strateegiliselt paigutatud kõige mitmekultuurilisemate ja dünaamilisemate linnade Euroopas.
Meie Barcelona ülikoolilinnak asub ühes linna mainekamaid linnaosasid. Campus ühendab klassikalise Barcelona arhitektuuri kaasaegsete mugavustega. Sealhulgas elegantne terrass, et nautida igavest päikest Barcelonas.
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Geneva Business School Barcelona Campus

Magistrikraad Finance (MScF), mille magistriõppe rahvusvahelise rahanduse eesmärk on väljakutse ja arendada oma arusaama ülemaailmse rahastamise kaudu range koolitus kaas ... [+]

Magistrikraad Finance (MScF), mille magistriõppe rahvusvahelise rahanduse eesmärk on väljakutse ja arendada oma arusaama ülemaailmse rahastamise kaudu range koolitus kaasaegse rahvusvahelise rahanduse ja investeeringute kontseptuaalse, analüütilise ja empiirilise keerukusega. Õpilased mõistavad makromajanduslikke jõude, mis kujundavad tänapäeva maailma, kuidas hinnata riske ja reageerida tekkivatele rahandus- ja investeerimisprobleemidele.

Õppeaine käigus õpilased:Omandada teadmised rahvusvahelisest maksustamisest ja kinnisvara planeerimisest.Õpi riskijuhtimist ja omandama põhjalikud teadmised kindlustusseltsidest. Oskab teha tehnilist analüüsi. Olge teadlikud riskifondide analüüsist ja juhtimisest. Tutvuge juhtide finantsaruannete analüüsiga.FaktidKestus: 18 kuudKrediit: 90 ECTSKeel: inglise keelTarbimine: veebruar ja septemberKraadiõppekavad: Magistrikraad Rahvusvahelise Rahanduse MagistrikraadÜleviimisvõimalused: pakume õpilastele võimaluse üle anda semestril meie Genfi ja Barcelona ülikoolilinnakudPraktika: Me pakume internatuuri võimalusi rahvusvahelistes ettevõtetes ja organisatsioonidesProgramm... [-]
Hispaania Barcelona
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Rethinking Education

Let our students tell you!

Life at our Barcelona Campus

We love supporting our students!

Student Life

Location address
Geneva Business School Barcelona Campus,
Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl.

Barcelona, Catalonia, 08007 ES
Social Media