GBSB Global Business School - International

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks just GBSB globaalne ärikool?

Tänapäeva globaliseerumise, tiheda konkurentsi ja vahetu suhtluse maailmas on muutused pidevad. Inimesed liiguvad ühest riigist teise, siseturud avanevad välisinvesteeringute jaoks, uuenduslikul kommunikatsioonil, näiteks sotsiaalvõrgustikel, on sügav mõju globaalsele ühiskonnale ja ettevõtted otsivad võimalusi maailmaturul. Meie rahvusvahelises ärikoolis, mille ülikoolilinnakud asuvad Barcelonas ja Madridis (Hispaania), tegeleme nende väljakutsetega, pakkudes õpilastele praktilist haridust, mida toetavad pidevad haridusuuendused ja uusimad õpetamismetoodikad. Tulevaste ärijuhtide jaoks erakordsete väljakutsete maailmas edu saavutamiseks on vaja uut tüüpi juhtimisoskusi ja -võimalusi.

GBSB globaalses ärikoolis oleme pühendunud pakkuma oma õpilastele rohkem kokkupuudet globaalsete suundumuste ja kultuuridevahelise vilumusega, arendades suutlikkust suhelda erineva taustaga inimestega ja oskust tunda end koduselt kõikjal maailmas.

Esimene ülikool Hispaanias, mille keskmes on maailm

GBSB Global Business School on täielikult akrediteeritud erakorraldusülikool ülikoolilinnadega Barcelonas ja Madridis, Hispaanias, mis õpetab äri inglise keeles ja on pühendatud õpilaste ettevalmistamisele globaalse majanduse karjääriks. Meie kraad ettevõtluse, rahvusvahelise juhtimise, rahanduse, turunduse, ettevõtluse ja operatsioonide juhtimise alal valmistab üliõpilasi ette töötama hõlpsalt piiriüleselt ja kultuuriliselt - keskkonnas, mis annab auhinnalist mitmekesisust ja võimet tuua rahvusvahelise äri uurimisele kogu maailmas perspektiiv. . GBSB globaalne ärikool on suurepärane koht õpilastele, kes otsivad Vahemere trendikas linna- ja kosmopoliitilises keskkonnas uuenduslikke ettevõtluskraade Euroopas. Ärikooli eristajad on:

 • Globaalne fookus - õpilaste koolitamine globaalseteks kodanikeks, kes mõtlevad kohapeal tegutsedes globaalselt
 • Ärieetika ja jätkusuutlikkus - lahendades tänapäeva globaalseid väljakutseid, koolitades homseid eetilisi ja vastutustundlikke ärijuhte
 • Tööalane konkurentsivõime - õpilaste toetamine oma tulevase karjääri kindlustamisel, pakkudes neile rakendatavaid praktilisi ja kaasaegseid äriteadmisi
 • Kaasaegne ülikoolistiil - uuenduslike õppekavade, rahvusvaheliste õppejõudude ja Ameerika ärikoolide populaarsemate õppemeetodite pakkumine, kasutades juhtumianalüüse, rühmatreeninguid ja esitlusi
 • Individuaalne lähenemisviis - õpilaskeskse aktiivse õppe lähenemise edendamine väikestes klassides

Oleme esimene Barcelona ülikool, mis on tõeliselt maailmale keskendunud

Alates unikaalsest sissejuhatavast kursusest ärijuhtimise bakalaureuse programmis kuni MBA programmi edasijõudnute kursuseni, on GBSB Global Business Schooli kogemus põhjalikult rahvusvaheline ja orienteeritud globaalse teadvuse arendamisele. Selline lähenemisviis äriharidusele teeb meist ühe kõige uuenduslikuma ülikooli, mis õpetab ettevõtlust inglise keeles Hispaanias.

Asukoht

GBSB Global Business School, mis asub looduskaunis Vahemere linnas Barcelonas ja muljetavaldavas pealinnas Madridis, pakub ainulaadset haridusalast kogemust. See ühendab endas naudingu maailmatasemel linnas mere ääres elades koos inglise keeles õppimisega rahvusvahelises ülikoolis, mis tagab ranged bakalaureuse- ja magistriõppe programmid ettevõtluses ning suurepärased kraadiõppurite töövõimalused Hispaanias, Euroopas ja kogu maailmas.

Meie õpilased

Rahvusvahelisus on meie eetose tuum. Meie õpilased on pärit Euroopast, Põhja- ja Lõuna-Ameerikast, Aafrikast ja Aasiast. See ülimalt kosmopoliitne, mitmekeelne, mitmekultuuriline tudengigrupp loob dünaamilise keskkonna meie akadeemilise õppekava kujundamiseks ja läbiviimiseks. GBSB globaalses ärikoolis oleme pühendunud põhimõtte kinnistamisele oma kraadiõppekavade akadeemilisse sisusse rahvusvahelistumise ärakasutamine ja tudengite keelelise, kultuurilise ja haridusliku tausta rikkuse ja mitmekesisuse ärakasutamine. Usume kindlalt, et 21. sajandi üleilmastunud majanduse tulevaste ärijuhtide küpset ja vastutustundlikku väljavaadet soodustavad kõige tõhusamalt ametlikud ja mitteametlikud suhtlused erinevatest maailma riikidest pärit erinevatest riikidest pärit õpilaste vahel. GBSB Global Business School on üks rahvusvahelisi ülikoole, mis Hispaanias õpetab inglise keeles, ja see on sild, mis ühendab inimesi erinevatest rahvustest rahvusvahelisel äriareenil.

Meie lähenemisviis äriharidusele

Ettevõtlusviisi muutmiseks peame muutma ka seda, kuidas ülikoolid ettevõtlust õpetavad. GBSB Global Business Schoolis oleme selle protsessi alustanud tagades, et meie õpilased mõistavad, et rahvusvaheline maastik on muutunud. Ettevõtlus ei ole enam ainult Wall Streeti või USA Main Streeti küsimus, vaid iga kõrvaltee kogu maailmas, nii väikestes kui ka suurtes kogukondades. Õpetame oma ülikoolis nüüdisaegse teooria, sukeldame üliõpilasi rahvusvahelistesse kogemustesse ja ühendame nad ettevõtluse parimate tavadega. Meie arendatavad omadused esindavad:

 • Intellektuaalne paindlikkus
 • Kultuuriline kirjaoskus, kindlad teadmised kogu maailma ühiskondade tavadest ja ajaloost kohtades, mis muutuvad maailmaturu osaks
 • Tugev alus eetikas
 • Võimalus suhelda ideedega hästi ja rääkida võõrkeeli
 • Optimism, loovus, koostöövaated, valmisolek juhtida

Roheline haridus Muutes GBSB globaalse ärikooli üheks jätkusuutlikumaks ülikooliks Barcelonas ja Euroopas

GBSB globaalses ärikoolis tunnustame kõigi inimeste püüdlusi ja oma habras planeedi eest hoolitsemise pakilisust. Õpetame õpilasi kujundama jätkusuutlikule visioonile vastavaid ärimeetodeid, tehes nii ühiskonnale head, kui ka ettevõtte heaks head, teenides teistele kasumit. Uurimis-, juhtimis- ja propageerimisvõimalused aitavad GBSB Global Business Schooli õpilastel ühendada oma äriharidus reaalmaailma probleemidega. Meie ülikool pakub tudengitele mitmeid võimalusi jätkusuutlikkuse tundmaõppimiseks ja praktiseerimiseks. Siin on vaid mõned näited:

 • Uuenduslikud kursused, näiteks ülemaailmne keskkonnateadus ja rahvusvahelise äri eetilised mõõtmed
 • Mentorlus bioloogide, Hispaania ja Euroopa keskkonnaaktivistide ning kohalike juhtidega
 • Kaasõppevõimalused, näiteks ülikoolilinnaku jätkusuutlikkuse teemapõrand, ringlussevõtuga seotud tegevused ja taastuvenergia konverentsid

Meie missioon

GBSB GLOBALmission

GBSB globaalne ärikool toetab ja edendab meie ärikooli õppekava, teenuse ja teavitustegevuse rahvusvahelisust. Püüame olla globaalselt konkurentsivõimelised ja globaalselt asjakohased ning koolitada oma õpilasi saama globaalseteks kodanikeks, kes mõtlevad kogu maailmas, tegutsedes samal ajal kohapeal. Usume, et GBSB globaalne ärikool mängib olulist rolli tulevases äriringkondades ja tänapäeva kõige olulisemate globaalsete väljakutsete lahendamisel, sealhulgas eetiliste ja vastutustundlike ärijuhtide koolitus, keskkonnasäästlikkus, globaalne soojenemine ning eri riikide finants- ja majanduslik stabiilsus. maailm. Meie ärikooli õppekavas olevate globaalsete regioonide uuringute eesmärk on aidata tõsta õpilaste teadlikkust maailma suurenevast vastastikusest sõltuvusest ja edendada õpilastes austust maailma üldsuse mitmekesisuse vastu.

GBSB Global Business School väärtustab teadlikkust rahvaste ja inimeste vastastikuse sõltuvuse kohta ning pühendumust võrdsusele, mis eeldab mitmekesisust ja õiglust kõigi inimeste, rühmade ja ideede vahel. Ärikoolituse tippkeskusena edendab GBSB Global Business School ärijuhtimise, halduse, turvalisuse ja keskkonnakaitse kõrgeimaid standardeid ning pakub mehhanismi teadmiste rahvusvaheliseks vahetamiseks ja edasiandmiseks. Eelkõige meie ärikool:

 • Valmistab õpilasi ette juhtimiseks mitmesugustel ettevõtlusega seotud kutsealadel
 • Pakub bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastele keskkonda, mis keskendub õppimise kõigile mõõtmetele - teadmistele, mõistmisele, oskustele, käitumisele, väärtustele ja hoiakutele
 • Nõustub meie ees seisvate väljakutsete ja võimalustega ning mõistab, et GBSB globaalne ärikool peab pidevalt muutuma, kohanema ja kasvama kiiresti areneva globaalse ettevõtte vajaduste rahuldamiseks

137151_137144_logo.jpg

GBSB globaalne ärikool andis ACBSP-le ülemaailmse ettevõtluse akrediteerimise

Meil on hea meel teiega jagada, et 28. mail 2020 andis ärikoolide ja -programmide akrediteerimise nõukogu (ACBSP) ettevõttele GBSB Global oma äriprogrammide ülemaailmse akrediteerimise. GBSB globaalsel ärikoolil on au ja uhke kuuluda asutuste kogukonda, mis pakuvad juhtivat äriharidust kogu maailmas.

ACBSP on juhtiv ettevõtlusõppe akrediteerimise ühing ja üks tuntumaid nimesid ettevõtluskõrghariduses kogu maailmas - ta akrediteerib praegu äriprogramme 63 riigis peaaegu 1200 ülikoolilinnas ja on tuntud oma kõrgeimate akrediteerimisnõuete osas.

ACBSP akrediteerimine hindab juhtimise aspekte, strateegilist planeerimist, suhteid sidusrühmadega, akadeemiliste programmide kvaliteeti, teaduskondade volitusi ja haridustuge. ACBSP akrediteering tõendab, et GBSB Global Business Schooli pakutavate äriprogrammide õppe- ja õppimisprotsessid vastavad ACBSP kehtestatud haridusstandarditele.

ACBSP akrediteerimise eelised tulevastele üliõpilastele

ACBSP-st saadud akrediteering on testament kõigile potentsiaalsetele üliõpilastele, kes soovivad kandideerida GBSB Global Business Schooli õppima. Selle abil saavad kõik tulevased GBSB globaalsed õpilased olla kindlad, et kooli ennast ja kõiki selle haridusprogramme on erinevates kategooriates hoolikalt kaalutud ja hinnatud.

GBSB Globalile on tunnustatud, et see pakub oma üliõpilastele kõrge kvalifikatsiooniga õppejõude , tugevat akadeemilist õppekava ja mitmesuguseid hariduspartnerlusi teiste asutustega. GBSB Globaalset on hinnatud ka tugeva haridussüsteemi jaoks kogu äriõppe ajal ja pärast kooli lõpetamist.

ACBSP akrediteerimise eelised GBSB ülemaailmsetele üliõpilastele ja vilistlastele

 • Lihtsam ainepunktide ülekandmine: ACBSP akrediteerimine hõlbustab teenitud kraadi ainepunktide ülekandmist. Kuna teised õppeasutused aktsepteerivad neid ainepunkte sagedamini, on GBSB globaalsetel üliõpilastel ja vilistlastel lihtsam omandada kõrgharidust või muid kursusi, et neid hiljem üle kanda.
 • Töövõimalused: ACBSP akrediteerimisstandardid on tööandjate, litsentse väljastavate asutuste ja reguleerivate asutuste seas väga väärtuslikud. GBSB Globalis õppimine avab uudiste uksed ja kutsevõimalused kogu maailmas. ACBSP poolt heaks kiidetud asutuse lõpetamine ja ettevõtluskraadi omandamine lihtsustab õpingute lõppedes töö leidmist.
 • Liikmelisus ja ühendus: ACBSP-ga tunnustatud ärikoolid on osa ülemaailmsest haridusvõrgustikust. See võrk võimaldab GBSB globaalsetel tudengitel ja vilistlastel juurdepääsu mitmesugustele teadus- ja vahetusprogrammidele ning kultuurilise rikastamise võimalusi.

Asukohad

Barcelona

Address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179

08011 Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Madrid

Address
Madrid, Madridi kogukond, Hispaania