Loe ametlikku kirjeldust

Miks GBSB Global Business School?

Tänapäeva globaliseeruvas maailmas, tihe konkurents ja vahetu side, muutus on püsiv. Inimesed liiguvad ühest riigist teise, koduturgudel avavad välisinvesteeringutele, innovatiivne side, nagu sotsiaalsed võrgustikud, on suur mõju globaalses ühiskonnas ja ettevõtted otsivad võimalusi jooksul maailmaturul. Meie rahvusvaheline ärikool ülikoolilinnakud Barcelona ja Madridi (Hispaania) tegeleme nende probleemidega, pakkudes üliõpilastele praktilise hariduse toetavad pidevat haridusalase uuendustegevuse ja hiljemalt õpetamise metoodikat.

Tulevikus ärijuhte õnnestub selles maailmas erakordne väljakutsed nõuavad uut tüüpi juhtimisoskusi ja võimeid. Juures GBSB Global Business School oleme pühendunud pakkuma oma õpilastele rohkem kokkupuudet globaalseid trende ja kultuuridevaheliste oskuse, et arendades võimet suhelda inimestega erineva taustaga, ja võime tunda end nagu kodus kõikjal maailmas.

Esimene ülikooli Hispaania keskendudes maailma

GBSB Global Business School on täielikult akrediteeritud erasektori juhtimise ülikooli ülikoolilinnakud Barcelona ja Madrid, Hispaania, et õpetab äri inglise ja on pühendatud valmistades õpilasi karjääri maailmamajanduses. Meie kraadi sellistes valdkondades nagu äri, rahvusvahelise juhtimise, rahanduse, turunduse, ettevõtluse ja Operations Management valmistab õpilasi töötama kergust üle piiride ja kultuurid - keskkond, mis auhindu mitmekesisus ja võime tuua ülemaailmse perspektiivi uuring rahvusvaheline äri . GBSB Global Business School on suurepärane koht õpilastele, kes otsivad uuenduslikke äri kraadi Euroopas trendikas linna- ja kosmopoliitne keskkond Vahemerele.

Äri kooli eristajat on:

Global Focus - Hariv õpilasi saada maailma kodanikud, kes mõelda globaalselt, tegutsedes lokaalselt

Ärieetika & Jätkusuutlikkus - lahendamisel ülemaailmsed väljakutsed täna harides eetilise ja vastutustundliku ärijuhte homme

Tööalane - toetavad õpilaste tagada nende tulevast karjääri andes neile kohaldatavad praktiline ja kaasaegne äri teadmisi

Modern University Style - pakkudes uuenduslikke õppekava, rahvusvaheline ja tippspetsialistide Ameerika ärikooli õppemeetodite abil uuringuid, grupi harjutusi ja ettekanded

Individuaalne lähenemine - edendades opilasekeskne aktiivõppe lähenemisviisi väikesed klassid

Me oleme esimene ülikooli Barcelona, ​​mis on tõeliselt keskendunud maailma

Alates unikaalne sissejuhatav kursus Bachelor of Business Administration programmi täiustatud muidugi MBA programmi kogemus GBSB Global Business School on põhjalikult rahvusvahelisi ja on orienteeritud arendada globaalse teadvuse. See lähenemine ärile haridus teeb meist ühe kõige innovaatilisemate ülikoolide, mis õpetavad äri inglise Hispaanias.

Asukoht

Asub kaunis Vahemere linna Barcelona ja muljetavaldav pealinn Madrid, GBSB Global Business School pakub ainulaadse õpetlik kogemus. See ühendab naudingut elu poolt mere ääres maailmatasemel linna õpib inglise keelt rahvusvaheline ülikool, mis tagab range bakalaureuse ja kraadiõppe programme äri ja suurepärane koolilõpetaja tööhõive väljavaateid Hispaania, Euroopas ja kogu maailmas.

meie õpilased

Internatsionalismi on tuum meie filosoofiasse. Meie õpilased on pärit Euroopas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Aafrikas ja Aasias. See väga kosmopoliitne, mitmekeelne mitmekultuurilises üliõpilased loob dünaamilise keskkonna kujundamisel ja elluviimisel, meie akadeemilise õppekava. At GBSB Global Business School oleme pühendunud põhimõttele kinnistades internatsionalismi akadeemilise sisu meie kraadi programmid ja ära rikkust ja erinevaid keelelisi, kultuurilisi ja haridusliku taustaga meie õpilastele. Me usume, et täiskasvanud, kes vastutavad tulevikuperspektiivi ärijuhte globaliseerunud majanduses 21. sajandi kõige efektiivsemalt edendada formaalse ja informaalse suhtlust üliõpilaste pärit erinevaid riike paljudest erinevatest maailma osades. Olles üks rahvusvaheliste ülikoolide, et õpetada inglise Hispaanias, GBSB Global Business School on sild, mis ühendab inimesi erinevatest rahvustest rahvusvahelise äri areenil.

Meie lähenemine ärile haridus

Et muuta seda, kuidas me teeme äri, me peame ka tuua muutusi, kuidas ülikoolid õpetavad äri. At GBSB Global Business School oleme hakanud selles protsessis, tagades, et meie õpilased saavad aru, et rahvusvaheline maastik on muutunud. Äri ei ole enam pelgalt küsimus Wall Street või Main Street USA, kuid iga Sivutie iga kogukond, suured ja väikesed, maailmas.

Meie ülikoolis õpetame nüüdisaegse teooria, torka õpilaste rahvusvahelist kogemust, ja ühendada need heade tavade äri. Omadusi meil arendada esindavad:

 • Intellektuaalne paindlikkus;
 • Kultuuri kirjaoskus, tahke teadmisi tolli ja ajalugu ühiskondades üle kogu maailma, on kohti, mis on muutumas osa maailmaturul;
 • Tugev madalikule eetika;
 • Võime suhelda ideid hästi ja räägivad võõrkeeli;
 • Optimism, loovus, koostööl väljavaated, tahe elada;

Roheline haridus

Making GBSB Global Business School üks säästva ülikoolide Barcelona ja Euroopas

At GBSB Global Business School me mõistame püüdlusi kõik inimesed ja tungiva hoolitsevad meie habras planeedil. Me õpetada õpilasi käsitöö äri meetodeid, mis vastavad säästva nägemine tehes hea ühiskonna jaoks, samas läheb hästi ettevõttele, saades kasu teised samal ajal keerates kasumit.

Võimalused teadus-, juhtimise ja propageerimise abi õpilased GBSB Global Business School ühendada oma äri hariduse reaalse maailma probleeme. Meie University pakub üliõpilastele paljuski õppida ja praktikas jätkusuutlikkust. Siin on vaid mõned näited:

 • Uudsed kursused nagu Global Environmental Science and Ethical mõõtmed International Business;
 • Mentorlus on bioloogid, keskkonna aktivistid Hispaania ja Euroopas ning kohalikud juhid;
 • Co-õppekavade võimalusi, nagu Campus jätkusuutlikkuse teema korrus, ümbertöödeldud ja taastuvenergia konverentsidel;

Meie missioon

GBSB GLOBALmission

GBSB Global Business School toetab ja soodustab internatsionalismi meie äri kooli õppekava, teenuste ja haardega. Me tahame olla maailmas konkurentsivõimeline ja globaalselt oluline ja harida meie õpilastel saada maailma kodanikud, kes mõelda globaalselt, tegutsedes lokaalselt.

Usume GBSB Global Business School mängivad olulist rolli tuleviku äriringkondade ja lahendamisel kõige olulisem ülemaailmsed väljakutsed täna sealhulgas hariduse eetilise ja vastutustundliku ärijuhte, keskkonnasäästlikkus, globaalne soojenemine, ja finants- ja majandusliku stabiilsuse erinevate riikide maailm.

Eesmärgid globaalse piirkonna uuringud meie äri kooli õppekavas on aidata tõsta õpilaste teadlikkust üha suurenev vastastikune sõltuvus maailmas ning edendada õpilaste austust mitmekesisuse maailma üldsus. GBSB Global Business School väärtustab teadlikkust vastastikust sõltuvust riikide ja rahvaste, samuti pühendumist võrdõiguslikkuse mis nõuab mitmekesisust ja õigluse vahel kõik inimesed, grupid ja ideid.

Kuna tippkeskust äri haridus, GBSB Global Business School soodustab kõrgeimatele standarditele äri juhtimise, halduse, turvalisuse ja keskkonnakaitse, ja näeb ette mehhanismi rahvusvahelise vahetamise ja teadmiste edasiandmist. Eelkõige meie ärikool:

 • Valmistab õpilasi juhtpositsiooni mitmesuguseid ettevõtlusega seotud elukutsete
 • Annab bakalaureuse ja magistriõppe üliõpilasi keskkond, mis keskendub kõik mõõtmed õppimine - teadmised, oskused, hoiakud, väärtused ja hoiakud
 • Aktsepteerib väljakutsed ja võimalused meil ees ja mõistab, et GBSB Global Business School tuleb pidevalt muuta, kohandada ja kasvada, et rahuldada kiiresti muutuva globaalse äri
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

GBSB Global Business School -International

Magistriõpe Digitaaltööst Madridis on üks kõige uuenduslikumaid magistriprogramme. ... [+]

[-]
Hispaania Barcelona Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GBSB Global Business School -International

... [+]

INBOND MARKETING

[-]
Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GBSB Global Business School -International

... [+]

Mobiilne internet aitab uute makseviiside, uute maksete struktuuride, rahvaloenduse platvormide ja vastastikuste laenuteenuste kasutamisel juhtida. [-]
Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Welcome Week October 2016: Global Business School Barcelona

GBSB Global Encouraging Opportunities

GBSB Global Embracing Innovation

GBSB Global Embodying Diversity

Companies that Employ GBSB Global Students

Orientation October 2016 Welcome Drink Celebrations

GBSB Global Graduation Ceremony 2017

GBSB Global: An Official ACCA Partner & The First Exam Center in Barcelona

Microsoft School and the Innovative Classroom at GBSB Global

Location address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179

Barcelona, Kataloonia, 08011 ES
Social Media
Location address
Madrid, Madridi kogukond, ES