Loe ametlikku kirjeldust

Äri, turism ja külalislahkus on kõrgeimad tööhõivegeneraatorid, kuid nad vajavad ka kvaliteetset tööjõudu. Seda silmas pidades pakub HTL International School of Hospitality, Tourism, and Languages ​​mitmekesiseid äri-, turismi- ja külalislahkustööstuse õppekavu.

Kooli eesmärkide hulka kuuluvad:

  • Kvaliteetsete uuringute toomine, rõhutades nii ühiskondlikke kui ka tööstusvajadusi.
  • Arendada ja pakkuda kraadiõppe-, bakalaureuse-, diplomi- ja tunnistusteprogramme iseseisvalt ja koostöös riiklike ja rahvusvaheliste institutsioonide / organisatsioonide / tööstusega.
  • Pakkuda suutlikkuse suurendamise koolitusprogramme, töökohal läbiviidavaid koolitusprogramme, ettevõtlusarenguprogramme ja eri tasandi juhtimisarenduskavasid, iseseisvalt ja koostöös riiklike ja rahvusvaheliste institutsioonide / organisatsioonide / tööstusega.

Kõik nende programmid töötati välja koostöös turismimajanduse, tööstusliitude ja akadeemikutega. Kõik kooli õppejõud on täielikult kvalifitseeritud ja kogenud mitmes ettevõttes, turunduses ja turismiga seotud valdkondades nagu ärijuhtimine, digitaalturundus, hotellide haldamine, F

HTL eesmärk on luua ideaalne segu teadmistest, praktilisest kogemusest ja asjakohasusest, et anda õpilastele kindlustunnet ja oskusi, mida neil on vaja töömaailmas edasi liikuda. Mitte ainult tööalase suutlikkuse oskused, mis on igasse kurssi sisse pandud, vaid sektoripõhine "tulevane" karjäär ja tööalase konkurentsivõime teenus pakub abi ja nõuandeid, kursusi ja töökogemuse võimalusi, et aidata õpilastel CV-d pakist välja tunda.

VAHENDID

Koolil on kaks ülikooli: üks neist asub Barcelona kesklinnas, teine Valencia kesklinnas.

AKKREDITATSIOONID / PARTNERLUS

HTL International Hospitality, Tourism and Languages ​​School on Barcelonas ja Lloret de Mari linnavolikogu akrediteeritud erakoolitusasutus. Nad teevad tihedat koostööd Girona ülikooliga, Miguel de Cervantes'i Euroopa ülikooliga, Artesis Plantijn Antwerpeni kooliga. Nad on koostööl põhinev õppeasutus koos Lille'i de Mari, Guantanamo, Tossa hotelli gildidega.

Kool on akrediteeritud Instituto Cervantes'i poolt, mis on Hispaania keele riigiasutus välismaalastele kui eksamikeskused SIELE eksamitele. Nende uuringukavad sisaldavad DELE keele ettevalmistamise moodulit SIEL-i eksamit mis tahes viiest pakutud tasemest A1-lt C1-le.

ÕPETAJAD

HTLi õpetajad, juhendajad, spetsialistid ja assistendid järgivad oma asutuste põhiväärtusi.

Õppimine: nad toetavad üliõpilaste edu, juurdepääsu haridusele, tehnoloogiate asjakohast kasutamist, kirjaoskuse arendamist, suhtlemist ja ideede vahetamist eri valdkondade ja kohtade vahel, uute mõtte uurimist ja rakendamist ning elukestva õppe läbiviimist.

Discovery: tasuta uurimise abil edendavad nad püsivat õpikogukonda.

Kaasamine: nad hindavad pidevat koostööd oma hariduspartneritega, nende piirkondade kogukondadega ja kolleegidega kogu maailmas.

Saavutused: nad usuvad oma õppurite potentsiaali ning on pühendunud oma õpilaste, õppejõudude, personali ja vilistlaste tipptaseme ja edu edendamisele.

Mitmekesisus: nad hindavad inimeste mitmekesisust kõigis oma mõõtmetes ja on pühendunud õiglase, mitmekülgse ja kõikehõlmava õppe- ja töökeskkonna säilitamisele.

Pidu: nad tähistavad oma õpilaste, õppejõudude, personali, vilistlaste ja nende kogukondade saavutusi.

Jätkusuutlikkus: nad toetavad tervislikku ja jätkusuutlikku keskkonda järkjärguliste tegevustavade kaudu ja edendavad keskkonnateadlikkust.

BARCELONA KOOLIHALDUS

Barcelona linn on väljapaistva stiiliga ja see on ideaalne koht õppimiseks. Vaikse ranniku ja lumikate mägede privilegeeritud asukoht ning turismi-, spordi- ja vaba aja veetmise võimalused on vähe ime, et nii paljud õpilased on otsustanud Barcelonas liikuda. Kesklinnas paiknev asukoht on võimaldanud HTL-i rahvusvahelisel koolil pakkuda laias valikus suurepäraseid võimalusi, et luua personaliseeritud kutseõppega seotud haridusprotsess.

HTL International Schoolis on neil kaks suurt ülikooli: Barcelona ja Valencia. Koolis saavad õpilased nautida ülikoolilinnakuid, tasuta internetiühendust, veebipõhiseid õppevahendeid, eksamitööde arvutiprogramme, raamatukogusid ja suhtlemisoskusruumi. Lisaks ümbritsevad Barcelona kooli suur hulk vaatamisväärsusi, restorane, spordirajatisi, transpordivõrku, linna randu, muuseume, teatrit ja ostutänavaid.


VALENCIA KOOLIVÕIMALUSED

Valencia on väärt elada mitte ainult paellase pärast. See on Hispaania suuruselt kolmas linn ja kultuuri- ja vaba aja turismi peamine sihtkoht. Meie ülikoolilinnak asub tavalises kesklinnas, nii et saate oma õpingutega ühendada kõik turismi tüübid.

HTL International Schoolis on meil kaks suurt ülikooli: Barcelona ja Valencia. Koolis saavad üliõpilased nautida meie suuri klassiruume, tasuta internetiühendust, online-õppevahendeid, eksamite jaoks arvutikeskusi, raamatukogusid ja suhtlemisoskusruumi. Tänu oma asukohale pakub Valencia ülikool teile palju võimalusi. Kultuurilistest vaatamisväärsustest kuni laiskade päevani rannas, mis on saadaval koolist otse bussiga.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

See üks õppeaasta intensiivne kutsekoolitusprogramm on mõeldud digitaalturunduse spetsialistide tootmiseks. See programm on tõenäoliselt eriti kasulik õpilastele, kes õpi ... [+]

Kampaania versioon

See 1 õppeaasta intensiivne kutseõppeprogramm on mõeldud digitaalse turunduse valdkonna spetsialistide tootmiseks. See programm on tõenäoliselt eriti kasulik üliõpilastele, kes õpivad külalislahkuse, turismi, reklaami, äri, massimeedia, turunduse, kommunikatsiooni, avalike suhete ja nendega seotud teemade kursusi, kus hinnatakse e-kaubandust, e-turundust, e-reklaami, sotsiaalmeedia on vajalik.

Digitaalne turundus on professionaalne tegevusala, mis nõuab tugevat suulist ja kirjalikku suhtlemisoskust, täpsust ja tähelepanu detailidele, suurepäraseid meeskonnatöö oskusi ja samal ajal võimet töötada iseseisvalt, võimet teostada samaaegselt mitmeid projekte, loovaid oskusi uuenduslike ideede pakkumiseks, võime töötada surve all ja tähtaegadest kinni pidada, head teadmised võrgustike loomisest ja analüütilistest oskustest.... [-]

Hispaania Barcelona Valencia Madrid
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

See 1 õppeaasta programm on mõeldud professionaalide tootmiseks hotelli- ja turismijuhtimise valdkonnas. ... [+]

Kampaania versioon

See 1 õppeaasta programm on mõeldud professionaalide tootmiseks hotelli- ja turismijuhtimise valdkonnas. Peamine õppekeel on inglise keel . Õppekava sisaldab intensiivset võõrkeeleõppemoodulit, mis võimaldab valida hispaania keelt välismaalastele, prantsuse või vene keelele. Pärast teoreetiliste moodulite lõpuleviimist või samaaegset läbimist peavad kõik üliõpilased läbima praktika perioodi ühes sektori ettevõtetes Hispaanias või välismaal.

See programm annab teile teoreetilisi, keelelisi ja praktilisi oskusi.

Koolitus toimub loengute, seminaride, õpikodade, videokonverentsiklasside, juhtumite ja individuaalsete ülesannete vormis. Eksam on kirjalike eksamite, individuaalsete ja rühmatööde ning töökoja harjutuste vormis.... [-]

Hispaania Barcelona Valencia Madrid
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

See 1 õppeaasta intensiivne koolitusprogramm on mõeldud professionaalide loomiseks ürituste korraldamise valdkonnas. ... [+]

Kampaania versioon

See 1 õppeaasta intensiivne koolitusprogramm on mõeldud professionaalide loomiseks ürituste korraldamise valdkonnas. See programm on tõenäoliselt eriti kasulik üliõpilastele, kes õpivad külalislahkuse, turismi, projektijuhtimise ja nendega seotud teemade kursusi, kus on vaja hinnata ürituste korraldamist, planeerimist, strateegiat ja projektiorganisatsiooni. Need, kes õpivad ürituste korraldamist, tekivad koos kõrgeima töökorraldusega äri- ja projektijuhtimise oskustega, mis on valmis vastu võtma mis tahes ärilisi väljakutseid.

Ürituste korraldamine on professionaalne tegevusvaldkond, mis nõuab keerukaid oskusi strateegilise planeerimise ja analüüsi, riskihindamise, turunduse, eelarve koostamise, rahavoogude planeerimise, sündmuste ettepaneku arendamise ja paljude teiste teemade osas. Sündmuste haldamise valdkond on tugev projektikeskkond. Sündmuste juhtimise uuringu käigus omandatud oskusi ja teadmisi saab kasutada mitmesugustes kontekstides ning need võivad hõlmata selliseid huvitavaid valdkondi nagu äri, sport ja kunst. Ürituste turismimõju tõmbab üha enam huvi riikide valitsuste vastu, kes soovivad maksimeerida sisemaiseid ja rahvusvahelisi turismitulusid. Kõik need töötavad koos, et arendada ürituste haldamist professionaalse valdkonnana ja aidata kaasa sündmuste haldamisele, mis on üks põnevamaid keskkondi, kus töötada.... [-]

Hispaania Barcelona Valencia Madrid
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Turismitööstuse luksus- / VIP-juhtimise magistrikraad pakub teile vajalikke teadmisi ja kogemusi luksusteenuste sektorisse sisenemiseks akadeemiliste sammaste ja erialase ... [+]

Kampaania versioon

Luksuslik turismitööstus on rikkalik tööstusharu, mis hõlmab paljusid valdkondi: majutus, toit

Turismitööstuse luksus- / VIP-juhtimise magistrikraad pakub teile vajalikke teadmisi ja kogemusi luksusteenuste sektorisse sisenemiseks akadeemiliste sammaste ja erialase praktilise kogemuse seguga.

Peamine õppekeel on inglise keel . Õppekava sisaldab intensiivset võõrkeeleõppemoodulit, mis võimaldab valida hispaania keelt välismaalastele, prantsuse või vene keelele. Pärast teoreetiliste moodulite lõpuleviimist või samaaegset läbimist peavad kõik üliõpilased läbima praktikaperioodi ühes sektoris Hispaanias või välismaal.

See programm annab teile teoreetilisi, keelelisi ja praktilisi oskusi.... [-]

Hispaania Barcelona Valencia Madrid
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles