Loe ametlikku kirjeldust

Miks peaksite HTSI valima?

Turismi- ja külalislahkuse juhtkond Sant Ignasi on Ramon Llulli ülikooli ülikoolikeskus, mis on integreeritud Era Xavieri Sihtasutusse, mille asutas Jeesuse Selts ja esindas ESADE ja IQS juhatustes.

Meie eesmärk on koolitada lõpetajaid terviklikkuse ja teadlikkuse suurendamise eest nende vastutusel Aidata kaasa humaniseeritud arengule Turismi ja külalislahkuse sektorist Kultuuridevaheline dialoog. Turismi- ja külalislahkuse juhtkonna Sant Ignasi pakub järgmist: Rangelt akadeemiline koolitus JA täielik Selged praktilised juhised Hõlbustada sektori ülikoolilõpetajate kiiret töölevõtmist:

  • Inimese terviklik koolitus, ühendades akadeemilised teadmised eetiliste väärtuste panusega.
  • Prestiižne rahvusvaheline teaduskond kõrgemal tasemel.
  • Õppetöö metoodika õppe juhtimine, rõhutades juhtumiuuringuid.
  • Pidev kokkupuude turismi- ja külalislahkuse spetsialistidega külastuste, külalisteloengute ja konverentside kaudu.
  • Kohustuslikud ja valikulised praktikakohad , et õpilased saaksid õppetöös omandatud teadmisi tõelises töökeskkonnas rakendada.
  • Tööalase suutlikkuse arendamine kõigis ülikooliprogrammides, et hõlbustada üliõpilaste tööhõivet.
  • Üliõpilaste rahvusvahelistumine , võimalusel akadeemiline ja erialane vahetus välismaal.
  • Isikupärastatud teenindus ja õpilaste toetus.

Missioon

Turismi- ja külalislahkuse juht Sant Ignasi On rahvusvaheline ülikool, kelle missiooniks on Edendada õpetamist, teadustööd ja teadmiste levitamist Külalislahkuse ja turismiettevõtete juhtimise ja juhtimise alal. Selle eesmärk on aidata kaasa professionaalselt pädevate inimeste teaduslikule, sotsiaalsele ja inimkoolitusele Teadlik oma vastutusest Teha koostööd turismi arendamisel Globaalse nähtuse humaniseerimine Ja üksikisikute ja ühiskondade eriline tegevus. Inspiratsioon on Kristlik humanism, Mis on tehtud kontekstis Kultuuridevaheline dialoog.

Nägemine

Turismi- ja külalislahkuse kool - Sant Ignasi loob ise oma ülikooli jaoks tunnustatud ülikooli Intellektuaalne rangus, Selle kriitiline mõtlemine ja akadeemilise tipptaseme saavutamine ning lähitulevikus rahvusvahelise kooliga tegeleva ülikoolide ja koolituskeskuste rühma moodustamine koolituse kvaliteedi ja väärtusega ning nende koolituse tähtsus Panus teadmistesse ja dialoogi Turismi ja külalislahkuse valdkonnas ning edusammud nende põhiväärtuste täitmisel, mis inspireerivad tema missiooni ja identiteedi.

HTSI soovib pakkuda igakülgset koolitust, mida iseloomustab terviklik lähenemine inimeste arengule Suurepärased spetsialistid ja vastutustundlikud kodanikud. Õppimisviis peab keskenduma uue Euroopa kõrghariduse ruumi pakutava kogu potentsiaali õppimisele ja arendamisele. Uuringutes aitab HTSI asjakohaste teadmiste loomist professionaalselt ja sotsiaalselt, nii et seda saab laialdaselt rakendada ja levitada. Ülemaailmses maailmas, kus on suured majanduslikud ja sotsiaalsed väljakutsed ning sotsiaalse ja usulise pluralismi kontekstis, on HTSI konsolideeritud Iseseisev ruum Kus keegi võib väljendada ja arutada olulisi probleeme Turism XXI sajandil. HTSI on seotud vilistlaste rühmitusega ja jätkab oma suhteid äri - ja erialase maailmaga Edendada teadmiste koolitust riiklikes ja rahvusvahelistes ettevõtetes Ja organisatsioonid, kes soovivad oma teadmisi ja oskusi täiustada. HTSI teeb ka koostööd, et tugevdada sidemeid jesuiitide ja teiste prestiižikate ülikoolide võrgustikega ning jätkata ka koostööd arengumaade institutsioonidega.

Et see oleks võimalik, peaks HTSI olema atraktiivne õppejõududele ja mitte-õppejõududele, kus Igaüks saab arendada oma akadeemilist ja professionaalset karjääri. Samuti peab HTSI suutma mobiliseerima oma mõjualas asuvaid institutsioone ja ettevõtteid, et saada kasvu ja arenguks vajalikke ressursse, eriti õppetoetuste programmide ja uurimisprojektide jaoks.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi

Executive Master in Event and Business Turism * teaduskond Turism ja Hotel Management Sant Ignasi annab teile põhjalikke teadmisi sündmuste sektori laiendab oma teadmisi ... [+]

Ürituste korraldamine ja äriturism on üks valdkondi, kõige rohkem eenduv turismi- ja hotelli sektoris. Miljonid reisijaid iga päev reisides osaleda messid, konverentsid, konventsioonide ja muude ettevõtlusega seotud sündmused. Executive Master in Business Sündmused ja Turism Matemaatika Turism ja Hotel Management Sant Ignasi annab teile põhjalikke teadmisi sündmuste sektori laiendab oma teadmisi strateegilise juhtimise ja turunduse ja tugevdab oma juhtimise oskusi, et olete saanud üks juhte turismisektoris ja sündmused rahvusvaheliselt.

Sektori nõuab spetsialiseeritud spetsialistide juhtimise ja ürituste korraldamineSuurepärase akadeemilise taustaga ja teavad äri turismisektoris sügavus, nii on neid lihtne kohaneda pidevalt muutuvas tööstuses.... [-]

Hispaania Barcelona
September 2020
Hispaania
Osakoormus
8 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi

Executive Master in Hotel Business School of Turism ja Hospitality Management on kapten enda kraadi University Ramon Llull edendab ja tugevdab oma kirg hotellinduse valdk ... [+]

Turism ja hotellindus on üks valdkondi suurim majanduskasv rahvusvaheliselt ja nõudluse spetsialiseerunud erialaspetsialistid suurepärase akadeemilise taustaga, et kergesti kohaneda pidevalt muutuvas tööstuses. Executive Master in Business Hotel Matemaatika Turism ja Hospitality Management on magistrikraadi Ülikooli enda Ramon Llull edendab ja tugevdab oma kirg külalislahkus eesmärgiga sa saada üks juhte rahvusvahelise hotellinduse valdkonnas.

Programm pakub:

Ülemaailmne ja valdkonnaülesed nägemus hotelli äri: kontseptsioonist, määratlemise, rakendamise hotelli projekti käivitamine ja käivitada, rakendamise ja haldamise hotelli firma, pöörates erilist rõhku strateegiliste ja finantsalased teadmised. Praktiline juhised: tugevdada ametliku teadmisi ja pakkuda osalejatele meetodeid ja vahendeid, et tugevdada edu oma töö ja isikliku probleemidega. Oskuste arendamine ja haldamine oskusi, mõista praegust keskkonda, suundumusi, riskide, ohtude ja võimaluste, õppida ära ja nii nende endi huvides ja firma. Keda see võiks huvitada? ... [-]
Hispaania Barcelona
September 2020
Hispaania
Osakoormus
8 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi

Ülikooli magistrikraadi Hotel Management, kohandatud Euroopa kõrgharidusruumi, on täistööajaga programmi (90 EAP), mille eesmärk on hiljuti kooli lõpetanud huvitatud hote ... [+]

Euroopa kõrgharidusruumis kohandatud hotellihalduse ülikooli magistrikraad on täistööajaga programm (90 ECTS ainepunkti), mille eesmärgiks on hiljuti lõpetatud hotellide juhtimine. See asetab erilist rõhku finants- ja juhtimise rahvusvaheline külalislahkuse tööstus. Programmi eesmärk on koolitada resolutiivosa juhid. See keskendub tegevusele ja on osalus ja tulemustele orienteeritud . Selle eesmärk on koolitada spetsialiste, kes on spetsialiseerunud hotellindusettevõtete üldisele ja operatiivjuhtimisele . Lõpetamisel on lõpetajal põhjalikud teadmised juhtimise kohta, mida neil on vaja, et nad saaksid juhtida kõiki tüüpi hotelliprojekte rahvusvahelisel tasandil , ning omandanud oskused, mis on vajalikud hotelliettevõtte kõrge vastutusvaldkonna jaoks. Kõik see on jätkusuutlikkuse, sotsiaalse vastutuse ja eetika raames. ... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Grado en Gestión Turística y Hotelera - Bilingüe o 100% en inglés

Location address
HTSI-Facultad de Turismo y Dirección Hotelera Sant Ignasi
C/ Marqués de Mulhacén 40-42. Campus ESADE. Edificio 2.

Barcelona, Kataloonia, 08034 ES
Social Media