Loe ametlikku kirjeldust

ICADE Business SchoolNagu lahutamatu osa Majandusteaduskond ärijuhtimise Universidad Pontificia Comillase on soodustatud ja pärija pikk traditsioon ja kogemus koolituse äri spetsialistid. Rohkem kui 50 aastat ajalugu tagada meie kvaliteedi ja maine osutamise korral praeguste programmide ja arenev vajadustega ühiskonna ja majanduse. Me oleme uhked oma tulemusi kui üks institutsioon kõige staaži Hispaania ülikooli stseen, kellel on tõestatud edu õpetamisel äri spetsialistid. Seetõttu on meie tüvega tipptasemel selgelt juurdunud ja tugevdada.

ICADE Business School Seega on strateegiline investeering tulevikku, kombineerides parimat viimase innovatsiooni õpetamise, teadustöö ja teadmiste edasiandmise äri piirkonnas.

meie identiteet

  • INTERNATIONAL: Oleme spetsialiseerunud koolitus spetsialistid rahvusvahelises kontekstis. Selle tõenduseks on meie strateegiline liit ARISTOS CAMPUS Mundus (koos ülikoolid Deusto, Ramón Llull, Georgetown, Boston College, ja Fordham) ja võimalusi pakume õpilast rahvusvahelises suhtluses maineka ülikooli.
INNOVATSIOON: Oleme loominguline ja julge ärikoolituse visiooni. Me ühendada tehnoloogia ja sektori teadmisi, mida teised keskused Comillase (ICAI School of Engineering, toolid Majandus- ja ärieetika, rahvusvahelistumine Business, mitmekesisus ja professionaalne areng, Bankia finants- ja eelarvekriis Uuringud, Ladina-Ameerika või BP Energia- ja jätkusuutlikkus).

INTEGRAL Koolitus: Me oleme spetsialistid pühendunud hea ühiskonna ja süsteemi eetilisi väärtusi, mures langevad ettevõtte jätkusuutlikkuse sotsiaalsete ja keskkonnasäästlikkuse ja otsustanud aktiivselt ettevõtete sotsiaalse vastutuse. Koostöösuhted: Me võtma võrk ettevõtte suhteid juhtivaid ettevõtteid, mis hõlbustab tööalast meie õpilastele, millega aluse edukat karjääri (sponsorlus, praktikume, töövõimalusi, Comillase Tööhõive Foorum, ...) . ETTEVÕTLIK LÄHENEMINE: via "Comillase Emprende" julgustada ja kaasa ettevõtlusalaseid algatusi (võistlused, koolitus, mentorlus võrgu platvormi ettevõtjad Comillase Open Future jne). Karjääriteenuste: Aitame jälgida professionaalse ja isikliku karjääri tänu süsteemi personaliseeritud juhendamist. Tavad ja tööhõivesse: Meil on koostöölepingud rohkem kui 5000 ettevõtet; Saime keskmiselt 20 pakub iganädalane tavasid; ja 94,6% meie õpilased töötavad 6 kuud pärast (välja arvatud need, kes otsustavad laiendada oma õpinguid).

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ICADE Business School

See ametlik programm pakub spetsialistide väljaõpet, et edukalt juhtida karjääri turunduse, müügi ja turu-uuringute valdkonnas. Programmi õpetatakse peaaegu täielikult in ... [+]

Ametlikku magistrikraadi turunduses (MSc turunduses) pakub Comillase paavstliku ülikooli majandusteaduskond läbi ICADE Business School .

See ametlik programm pakub spetsialistide väljaõpet, et edukalt juhtida karjääri turunduse, müügi ja turu-uuringute valdkonnas.

Programmi õpetatakse peaaegu täielikult inglise keeles, arvestades, et täielik keeleoskus on tööturule sisenemise ja karjääri kujundamise oluline tingimus. Mõned seminarid, loengud või materjalid võib olla hispaania keeles.

Suur tööalane konkurentsivõime. 100% üliõpilastest võetakse tööle 2 aasta jooksul pärast magistrikraadi omandamist, 85% 6 kuu jooksul.

Programm on praegu oma eriala magistrikraadidest 41. kohal vastavalt universaalse parima magistriõppe edetabelile ja Hispaanias El Mundo Postgrado edetabeli 4. kohale. Võimalus rahvusvahelisteks vahetusteks teiste mainekate ärikoolidega Euroopas ja USA-s. Ettevõtluspraktika võimalus.... [-]

Hispaania Madrid
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
11 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICADE Business School

See magistrikraad annab oskusi ja võimeid personalijuhtimiseks, seda nii personali hindamise ja valiku, koolituse, arengu ja karjäärijuhtimise valdkonnas kui ka töösuhete ... [+]

Milline on ametlik magistrikraad inimressursside alal?

Ametlikku magistrikraadi inimressursside alal pakuvad majanduse ja ärijuhtimise teaduskonnad ning humanitaar- ja ühiskonnateaduste teaduskond Comillase paavstlikus ülikoolis (ICADE) ICADE Business School kaudu.

Magistriprogramm vastab arvukate organisatsioonide ja ettevõtete kasvavale nõudlusele, kes peavad oma inimkapitali kõige väärtuslikumaks ja sageli asendamatuks varaks. Inimeste juhtimisest saab seega strateegiline ja ülioluline küsimus, mis on otseselt seotud äritulemustega.

Ametialase karjääri arendamine ja juhtimine algusest lõpuni

See magistrikraad annab oskusi ja võimeid personalijuhtimiseks, seda nii personali hindamise ja valiku, koolituse, arengu ja karjäärijuhtimise valdkonnas kui ka töösuhete kõrgeimas õigusvaldkonnas.... [-]

Hispaania Madrid
Oktoober 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICADE Business School

Ametlikku magistrikraadi finantsaruannete auditeerimise ja arenenud raamatupidamise alal pakub ICADE Business School Comillase paavstlikus ülikoolis. Selle peamine eesmär ... [+]

Milline on ametlik magistrikraad finantsaruannete auditeerimise ja keerukama raamatupidamise alal?

Ametlikku magistrikraadi finantsaruannete auditeerimise ja arenenud raamatupidamise alal pakub ICADE Business School Comillase paavstlikus ülikoolis. Selle peamine eesmärk on pakkuda erialast erialast koolitust auditeerimise ja raamatupidamise alal. See on ühendatud magistriõpe, mis kestab täisajaga ühe aasta või osalise tööajaga kaks või kolm aastat.

See magistrikraad on seotud oluliste audiitorfirmadega, mis tähendab suurepäraseid erialaseid praktikaid sektoris, võimaldades üliõpilastel selle sisu vahetult mõista.

Tööpraktika oluliste audiitorfirmadega... [-]
Hispaania Madrid
Oktoober 2020
Hispaania
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICADE Business School

See aste on eriti kohandatud majanduse, ärijuhtimise või õpingute lõpetanutele, mis hõlbustavad kindlat kvantitatiivset koolitust. ... [+]

Milline on ametlik magistrikraad finantsriskide juhtimises?

Ametlikku magistrikraadi finantsriskide juhtimises pakub Comillase Pontifikaalse Ülikooli (ICADE) majandusteaduskond läbi ICADE Business School .

Selle peamine eesmärk on pakkuda spetsialiseerunud väljaõpet, mis on suunatud professionaalsetele rollidele riskide valdkonnas.

See magistriprogrammi õpetatakse täistööajaga ja jaotatud neljaks mooduliks.

Esimene hõlmab põhikoolitust, mille eesmärk on saada põhjalik ülevaade teoreetilisest taustast, mis on vajalik finantsriskihaldurina töötamiseks.

Teine pakub õpilastele erialale spetsiifilisi teadmisi. Kolmas ja neljas moodul hõlmavad vastavalt magistritööd ja ettevõttesisest internatuuri.... [-]

Hispaania Madrid
Oktoober 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICADE Business School

Master pakub igakülgset koolitust rahanduse ja võimaldab üliõpilasel mõista majanduslikke ja rahalisi nähtused, mis esinevad samuti analüüsida ja hallata kokkuhoid ja inv ... [+]

Master in Finance On korraldatud teaduskonna ettevõtluse ja ökonoomika Universidad Pontificia Comillase (ICADE) kaudu ICADE Business School.

Master pakub igakülgset koolitust rahanduse ja võimaldab üliõpilasel mõista majanduslikke ja rahalisi nähtused, mis esinevad samuti analüüsida ja hallata kokkuhoid ja investeeringute.

Master on eriti sobilik neile, kes soovivad töötada finantsteenuste sektoris (sh kindlustus), finantsnõustamine auditi või rahandustalitused tahes ettevõte (eriti need, mis tegutsevad reguleeritud sektorites).

meie eristajat Focus võimaldab laia professionaalse spektri (finantssektoris, kindlustus, audit, strateegiline nõustamine, ettevõtte rahanduse ettevõtted ...) Üle 90% lõpetajatest saada tööd eeldades finantstegevus. ametinimetus laialdaselt tunnustatud ettevõtete tugev nõudlus meie lõpetajatele. professionaalne õppejõud: umbes 50% õpetajatest tippjuhi. Suhe kinnitatud CFA I 80%. Võimalust kujundada Master ainult inglise või kombineerides inglise ja hispaania keeles. Võimalus saada töökogemust finants- ala Võimalus viibimiseks muud maineka rahvusvahelise äri koolid. ... [-]
Hispaania Madrid
Oktoober 2020
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICADE Business School

Master International Management (MIM) valmistab teid tööle rist-kultuuriliselt, pakkudes oskusi ärijuhtimise spetsialiseerunud rahvusvahelises keskkonnas. Võimaldab teil ... [+]

Master in International Management (MIM) valmistab teil töötada piiriülese kultuuriliselt, pakkudes oskusi ärijuhtimise spetsialiseerunud rahvusvahelises keskkonnas. Võimaldab teil töötada juhina maailmaturul, alustades karjääri rahvusvahelise või globaalse organisatsiooni.

See programm on peamiselt suunatud õpilastele alates valdkonnas Economics, ärijuhtimine või Engineering kraadi. Kandidaadid erinevate õppevaldkondade peavad koolituse läbima toidulisandeid omandada põhialuste juhtimise.

See on täistööajaga programmi, mille eesmärk on anda õpilastele laia teadmisi sarnasusi ja erinevusi inimeste ja eri riikides, eeskirjade ja institutsioonide, muutes nad teadlikuks parimate tavade ja protsesside rahvusvahelise juhtimise. Samuti eesmärk on anda õpilastele teadmisi, oskusi ja pädevusi, mis peavad töötama erinevates valdkondades rahvusvahelise organisatsiooni raames - nii globaalselt ja konkreetselt kodanik. Võimalus viibimiseks muud maineka rahvusvahelise ärikoolides Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. Võime täita professionaalne praktikakohti.... [-]

Hispaania Madrid
September 2020
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Vídeo Universidad Pontificia Comillas

Location address
Universidad Pontificia Comillas
C. Alberto Aguilera 23

Madrid, Madridi kogukond, 28015 ES