Loe ametlikku kirjeldust

ICADE Business SchoolNagu lahutamatu osa Majandusteaduskond ärijuhtimise Universidad Pontificia Comillase on soodustatud ja pärija pikk traditsioon ja kogemus koolituse äri spetsialistid. Rohkem kui 50 aastat ajalugu tagada meie kvaliteedi ja maine osutamise korral praeguste programmide ja arenev vajadustega ühiskonna ja majanduse. Me oleme uhked oma tulemusi kui üks institutsioon kõige staaži Hispaania ülikooli stseen, kellel on tõestatud edu õpetamisel äri spetsialistid. Seetõttu on meie tüvega tipptasemel selgelt juurdunud ja tugevdada.

ICADE Business School Seega on strateegiline investeering tulevikku, kombineerides parimat viimase innovatsiooni õpetamise, teadustöö ja teadmiste edasiandmise äri piirkonnas.

meie identiteet

  • INTERNATIONAL: Oleme spetsialiseerunud koolitus spetsialistid rahvusvahelises kontekstis. Selle tõenduseks on meie strateegiline liit ARISTOS CAMPUS Mundus (koos ülikoolid Deusto, Ramón Llull, Georgetown, Boston College, ja Fordham) ja võimalusi pakume õpilast rahvusvahelises suhtluses maineka ülikooli.
INNOVATSIOON: Oleme loominguline ja julge ärikoolituse visiooni. Me ühendada tehnoloogia ja sektori teadmisi, mida teised keskused Comillase (ICAI School of Engineering, toolid Majandus- ja ärieetika, rahvusvahelistumine Business, mitmekesisus ja professionaalne areng, Bankia finants- ja eelarvekriis Uuringud, Ladina-Ameerika või BP Energia- ja jätkusuutlikkus).

INTEGRAL Koolitus: Me oleme spetsialistid pühendunud hea ühiskonna ja süsteemi eetilisi väärtusi, mures langevad ettevõtte jätkusuutlikkuse sotsiaalsete ja keskkonnasäästlikkuse ja otsustanud aktiivselt ettevõtete sotsiaalse vastutuse. Koostöösuhted: Me võtma võrk ettevõtte suhteid juhtivaid ettevõtteid, mis hõlbustab tööalast meie õpilastele, millega aluse edukat karjääri (sponsorlus, praktikume, töövõimalusi, Comillase Tööhõive Foorum, ...) . ETTEVÕTLIK LÄHENEMINE: via "Comillase Emprende" julgustada ja kaasa ettevõtlusalaseid algatusi (võistlused, koolitus, mentorlus võrgu platvormi ettevõtjad Comillase Open Future jne). Karjääriteenuste: Aitame jälgida professionaalse ja isikliku karjääri tänu süsteemi personaliseeritud juhendamist. Tavad ja tööhõivesse: Meil on koostöölepingud rohkem kui 5000 ettevõtet; Saime keskmiselt 20 pakub iganädalane tavasid; ja 94,6% meie õpilased töötavad 6 kuud pärast (välja arvatud need, kes otsustavad laiendada oma õpinguid).

Programmide õpetamise keel:
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ICADE Business School

Inimressursi magistrikraadi korraldab ICADE Business School majandus- ja äriteaduste teaduskond ning Universidad Pontificia Comillas (ICADE) humanitaar- ja ühiskonnateadu ... [+]

Inimressursi magistrikraadi korraldab ICADE Business School majandus- ja äriteaduste teaduskond ning Universidad Pontificia Comillas (ICADE) humanitaar- ja ühiskonnateaduste teaduskond.

Magistrikraad vastab enamiku organisatsioonide ja ettevõtete kasvavale nõudlusele, kes peavad oma inimkapitali nende kõige väärtuslikumaks ja tihti asendamatuks komponendiks. Seega muutub personalijuhtimine strateegiliseks ja otsustavaks küsimuseks, mis on otseselt seotud äritulemustega.

Miks õppida meister inimressurssidega koos meiega:

- magister, mis võimaldab keskenduda laiale professionaalsele spektrile.

- Ametialased tavad.

- Rohkem kui 90% lõpetajatest õnnestub inimkapitali juhtimises töötada.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICADE Business School

Raamatupidamise ja kõrgema raamatupidamise magistrikraad on Postgraduate Degree, mida õpetab ICADE Business School Universidad Pontificia Comillas. Selle põhieesmärk on p ... [+]

Raamatupidamise ja kõrgema raamatupidamise magistrikraad on Postgraduate Degree, mida õpetab ICADE Business School Universidad Pontificia Comillas. Selle põhieesmärk on pakkuda spetsialiseeritud ja professionaalset koolitust auditeerimise ja raamatupidamise valdkonnas.

Hulgas diferentsiaal punktid:

- tippkvaliteet, mida me printida õpetamis-õppimisprotsessides.

- Seos erinevate audiitorühingutega, mis muutuvad sektori kutsealadeks.

- ICACi poolt heaks kiidetud kapten, kes vabastab ROAC-i juurdepääsu avaliku läbivaatuse teoreetilisest osast.

- Suurepärane klooster, millel on sektoris esindatud ametikohtadel esindavate spetsialistide esindaja.

- Ametlik pealkiri, millel on laialdane tunnustus ettevõtete poolt, tugev nõudlus meie lõpetajatest.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICADE Business School

Master pakub igakülgset koolitust rahanduse ja võimaldab üliõpilasel mõista majanduslikke ja rahalisi nähtused, mis esinevad samuti analüüsida ja hallata kokkuhoid ja inv ... [+]

Master in Finance On korraldatud teaduskonna ettevõtluse ja ökonoomika Universidad Pontificia Comillase (ICADE) kaudu ICADE Business School.

Master pakub igakülgset koolitust rahanduse ja võimaldab üliõpilasel mõista majanduslikke ja rahalisi nähtused, mis esinevad samuti analüüsida ja hallata kokkuhoid ja investeeringute.

Master on eriti sobilik neile, kes soovivad töötada finantsteenuste sektoris (sh kindlustus), finantsnõustamine auditi või rahandustalitused tahes ettevõte (eriti need, mis tegutsevad reguleeritud sektorites).

meie eristajat Focus võimaldab laia professionaalse spektri (finantssektoris, kindlustus, audit, strateegiline nõustamine, ettevõtte rahanduse ettevõtted ...) Üle 90% lõpetajatest saada tööd eeldades finantstegevus. ametinimetus laialdaselt tunnustatud ettevõtete tugev nõudlus meie lõpetajatele. professionaalne õppejõud: umbes 50% õpetajatest tippjuhi. Suhe kinnitatud CFA I 80%. Võimalust kujundada Master ainult inglise või kombineerides inglise ja hispaania keeles. Võimalus saada töökogemust finants- ala Võimalus viibimiseks muud maineka rahvusvahelise äri koolid. ... [-]
Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICADE Business School

Master International Management (MIM) valmistab teid tööle rist-kultuuriliselt, pakkudes oskusi ärijuhtimise spetsialiseerunud rahvusvahelises keskkonnas. Võimaldab teil ... [+]

Master in International Management (MIM) valmistab teil töötada piiriülese kultuuriliselt, pakkudes oskusi ärijuhtimise spetsialiseerunud rahvusvahelises keskkonnas. Võimaldab teil töötada juhina maailmaturul, alustades karjääri rahvusvahelise või globaalse organisatsiooni.

See programm on peamiselt suunatud õpilastele alates valdkonnas Economics, ärijuhtimine või Engineering kraadi. Kandidaadid erinevate õppevaldkondade peavad koolituse läbima toidulisandeid omandada põhialuste juhtimise.

See on täistööajaga programmi, mille eesmärk on anda õpilastele laia teadmisi sarnasusi ja erinevusi inimeste ja eri riikides, eeskirjade ja institutsioonide, muutes nad teadlikuks parimate tavade ja protsesside rahvusvahelise juhtimise. Samuti eesmärk on anda õpilastele teadmisi, oskusi ja pädevusi, mis peavad töötama erinevates valdkondades rahvusvahelise organisatsiooni raames - nii globaalselt ja konkreetselt kodanik. Võimalus viibimiseks muud maineka rahvusvahelise ärikoolides Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. Võime täita professionaalne praktikakohti.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICADE Business School

Master Marketing (MSc) on korraldatud teaduskonna majandusteaduskonna Universidad Pontificia Comillase (ICADE) kaudu ICADE Business School. Võimalus viibimiseks muud main ... [+]

Master in Marketing (MSc) korraldab teaduskonna ettevõtluse ja ökonoomika Universidad Pontificia Comillase (ICADE) kaudu ICADE Business School. Võimalus viibimiseks muud maineka rahvusvahelise ärikoolides Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. Võime täita professionaalne praktikakohti.

See ametlik programm pakub erialast koolitust, et arendada edukat karjääri valdkonnas turustamise, müügi ja turu-uuringud.

Programm on õpetatud peaaegu täielikult inglise täis oskuse seda keelt on vaja siseneda tööturule ning arendada samas seisukorras.

Programm on praegu kohal 41 meistrite nagu Best Universal Master ja 4. Hispaania vastavalt pingerida maailmas Graduate.

... [-]
Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
11 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICADE Business School

Comillas Pontifikaalide Ülikool ja Gestamp pakuvad seda innovatiivset meistrikut autotööstuse rahvusvahelises projektijuhtimises, ühendades akadeemilise kvaliteedi ja töö ... [+]

Comillas Pontifikaalide Ülikool ja Gestamp pakuvad seda innovatiivset meistrikut autotööstuse rahvusvahelises projektijuhtimises, ühendades akadeemilise kvaliteedi ja tööstusliku ja rahvusvahelistumise kogemuse.

Rahvusvahelise tööstusprojektide juhtimise magistriprogramm keskendub järgmistele teemadele:

5 kuud Komillas haridust ja koolitust, mis on rahvusvaheliselt tuntud oma akadeemiliste kraadide ja teadustöö valdkondade inseneri-ja ärivaldkonnas.

4 kuud Gestampi taimede maailmas reaalses projektijuhtimise töökogemuseshttp: //www.gestamp.com/Home.aspx? Lang = en-US

Rahaline abi üliõpilastele, kes oma saavutuste tõttu silma paistavad.

Võimalus liituda Gestampiga projektijuhina kõrgeima potentsiaaliga üliõpilastele.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Vídeo Universidad Pontificia Comillas

Location address
Universidad Pontificia Comillas
C. Alberto Aguilera 23

Madrid, Community of Madrid, 28015 ES