Loe ametlikku kirjeldust

ICAI School of Engineering kõrgkoolide kõrgkoolide traditsioon algab 1908. aastal Madriidis. Praegu on ICAI kahe akadeemilise valdkonna polütehnikakool: tööstus-ehitus (sealhulgas mehaanika, elektri- ja elektroonika) ja telekommunikatsioonitehnoloogia.

ICAI School of Engineering pakub 6-aastaseid bakalaureuse- ja magistrikraadi integreerivaid programme, mis võimaldavad juurdepääsu tööstus- ja telekommunikatsioonitehnoloogia seaduslikult reguleeritud kutsealadele. Mõnes programmis on võimalik kombineerida inseneriuuringuid bakalaureusekraadiga ärijuhtimises (BBA) .

Püüame terviklikku inseneriharidust, arendades intellektuaalseid ja professionaalseid võimeid, jätmata arvestamata selliseid omadusi nagu vastutus, kriitiline mõtlemine, eetika ja väärtused. Lisaks pakume meie õpilastele teisi omadusi ja professionaalseid oskusi, nagu juhtimine, meeskonnatöö ja rahvusvahelistumine.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

ICAI School of Engineering

Arukate võrkude magistrikraad (MSG) on magistrikraad 90-ECTS ainepunktiga, mida õpetab Strathclyde Ülikool ja ICAI School of Engineering , tihedas koostöös Iberdrola' ... [+]

Arukate võrkude magistrikraad (MSG) on magistrikraad 90-ECTS ainepunktiga, mida õpetab Strathclyde Ülikool ja ICAI School of Engineering , tihedas koostöös Iberdrola'ga. Programmi põhieesmärk on reageerida inseneride kasvavale nõudlusele, mis on vajalik elektrivõrgu digiteerimise jätkamiseks. See magistrikraadi programm annab õpilastele üksikasjaliku arusaamise võrgu toimimisest ja planeerimisest selle uue paradigma all koos uute ärivõimaluste ja mudelitega, mis tekivad selles pidevalt muutuvas valdkonnas.

Kursuste programm on välja töötatud tihedas koostöös Iberdrola programmiga. See liit tagab nii praktilise komponendi tänu tööstuse osalemisele kui ka kursuste akadeemilisele sujuvusele, mis tuleneb kahe rahvusvaheliselt tunnustatud ülikooli kaasamisest. Programmi üks huvitavamaid funktsioone on pakutav intensiivne rahvusvaheline kogemus. Õpilased mitte ainult veedavad ühe semestri nii Hispaanias kui ka Šotimaal, aga ka korraldavad selle magistrikraadi raames pakutavaid praktikakohti Iberdrola mis tahes rahvusvahelises kontoris Hispaanias, Šotimaal, USAs ja Brasiilias.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles