IE Law School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meist

IE Foundation on mittetulundusorganisatsioon, mis töötab, et suurendada IE mõju oma ressursside rakendamise ja strateegiliste partneritega tehtava koostöö kaudu. 1997. aastal loodud fond on aktiivselt edendanud asutuse väärtusi ettevõtluses, mitmekesisuses, kaasamises ja innovatsioonis juba üle kahekümne aasta, pannes erilist rõhku humanitaarteadustele kui meie kõrghariduse lähenemisviisi põhiaspektile. Meie tegevusi ja eesmärke saab jagada nelja põhivaldkonda:

  • Ressursside pakkumine ja nii ettevõttesiseste kui ka koostööalaste algatuste loomine, mis parandavad hariduse kvaliteeti IE-s.
  • Kõrge sotsiaalse ja haridusliku mõjuga rakendusuuringute toetamine, mis annavad lisaväärtust akadeemilisele kogukonnale ja kogu ühiskonnale.
  • Rahastavate üksikisikute stipendiumiprogrammide rahastamine.
  • Sotsiaalse teadlikkuse ja kogukonna kaasamise kultuuri edendamine, edendades sotsiaalse tegevuse algatusi, mis toetavad mitmekesisust ja kultuuridevahelist suhtlust.

Kõik see on võimalik IE üliõpilaste, perekondade, vilistlaste, personali ja partnerite pideva toetamise kaudu. Nende suuremeelsus on IE sihtasutuse edu liikumapanev jõud. Selle uskumatu kogukonna toel töötame väsimatult, et saavutada oma eesmärgid, parandada oma tegevust, edendada oma väärtusi ja laiendada kõigile kättesaadavaid haridus- ja kutsealaseid võimalusi.113565_people-woman-coffee-meeting.jpgStartup Stock Photos / Pexels

Õigusteaduskond

IE Law School pakub tipptasemel, uuenduslikku, globaalselt orienteeritud ja multidistsiplinaarset õigusalast haridust, mis rikub homsete juriidiliste spetsialistide traditsioonilisi takistusi.

Koolis on intensiivne keskendumine tehnoloogiale sisu ja õppemeetodite abil soodustab õpilaste ettevõtlikku mõtteviisi õiguspraktika muutmiseks ja loob väärtuse loomiseks asjakohaseid teadmisi ettevõtlusega seotud valdkondades.

IE-s pole mingit vabandust, et mitte osaleda

Kas olete kunagi kaalunud oma sisemist näitlejat, kes osalesid TEDxi vestluses, siin Campuses? Kuidas proovida sukeldumist Alicantes? Kas soovite esitada ühe oma lauludest Talent Show'is? Ükskõik, mida teie huvid huvitavad, on meie 80-pluss tudengiklubid ja -organisatsioonid kaetud. IE juures pole kunagi igav hetk!

Ülikooli tohutut uhkust ja vaimu ajalugu on aastakümnete jooksul kajastatud ülikooliüleste ürituste ja programmidega. Nii et liituda, lõbutseda ja olla osa IE sündmustest ja traditsioonidest. Mäletades minevikku ja sealt, kus me tulime, me kogukonnana ja institutsioonina ning kus me täna oleme. Koguge selle suurepärase ülikooli ajalugu ja osalege meie traditsioonilistel üritustel aastaringselt. Otsime alati uusi ideid ja uusi õpilasi. Tooge oma sõbrad kaasa ja liituda lõbusalt, et hoida neid rikkalikke traditsioone elus ülikoolilinnakus.

Asukohad

Madrid

Address
C/ María de Molina, 11 28006
Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

Segovia

Address
C/ Cardenal Zúñiga, 12 40003
Segovia, Kastiilia ja León, Hispaania