Loe ametlikku kirjeldust

Meist

IE Foundation on mittetulundusorganisatsioon, mis töötab, et suurendada IE mõju oma ressursside rakendamise ja strateegiliste partneritega tehtava koostöö kaudu. 1997. aastal loodud fond on aktiivselt edendanud asutuse väärtusi ettevõtluses, mitmekesisuses, kaasamises ja innovatsioonis juba üle kahekümne aasta, pannes erilist rõhku humanitaarteadustele kui meie kõrghariduse lähenemisviisi põhiaspektile. Meie tegevusi ja eesmärke saab jagada nelja põhivaldkonda:

  • Ressursside pakkumine ja nii ettevõttesiseste kui ka koostööalaste algatuste loomine, mis parandavad hariduse kvaliteeti IE-s.
  • Kõrge sotsiaalse ja haridusliku mõjuga rakendusuuringute toetamine, mis annavad lisaväärtust akadeemilisele kogukonnale ja kogu ühiskonnale.
  • Rahastavate üksikisikute stipendiumiprogrammide rahastamine.
  • Sotsiaalse teadlikkuse ja kogukonna kaasamise kultuuri edendamine, edendades sotsiaalse tegevuse algatusi, mis toetavad mitmekesisust ja kultuuridevahelist suhtlust.

Kõik see on võimalik IE üliõpilaste, perekondade, vilistlaste, personali ja partnerite pideva toetamise kaudu. Nende suuremeelsus on IE sihtasutuse edu liikumapanev jõud. Selle uskumatu kogukonna toel töötame väsimatult, et saavutada oma eesmärgid, parandada oma tegevust, edendada oma väärtusi ja laiendada kõigile kättesaadavaid haridus- ja kutsealaseid võimalusi.113565_people-woman-coffee-meeting.jpgStartup Stock Photos / Pexels

Õigusteaduskond

IE Law School pakub tipptasemel, uuenduslikku, globaalselt orienteeritud ja multidistsiplinaarset õigusalast haridust, mis rikub homsete juriidiliste spetsialistide traditsioonilisi takistusi.

Koolis on intensiivne keskendumine tehnoloogiale sisu ja õppemeetodite abil soodustab õpilaste ettevõtlikku mõtteviisi õiguspraktika muutmiseks ja loob väärtuse loomiseks asjakohaseid teadmisi ettevõtlusega seotud valdkondades.

IE-s pole mingit vabandust, et mitte osaleda

Kas olete kunagi kaalunud oma sisemist näitlejat, kes osalesid TEDxi vestluses, siin Campuses? Kuidas proovida sukeldumist Alicantes? Kas soovite esitada ühe oma lauludest Talent Show'is? Ükskõik, mida teie huvid huvitavad, on meie 80-pluss tudengiklubid ja -organisatsioonid kaetud. IE juures pole kunagi igav hetk!

Ülikooli tohutut uhkust ja vaimu ajalugu on aastakümnete jooksul kajastatud ülikooliüleste ürituste ja programmidega. Nii et liituda, lõbutseda ja olla osa IE sündmustest ja traditsioonidest. Mäletades minevikku ja sealt, kus me tulime, me kogukonnana ja institutsioonina ning kus me täna oleme. Koguge selle suurepärase ülikooli ajalugu ja osalege meie traditsioonilistel üritustel aastaringselt. Otsime alati uusi ideid ja uusi õpilasi. Tooge oma sõbrad kaasa ja liituda lõbusalt, et hoida neid rikkalikke traditsioone elus ülikoolilinnakus.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IE Law School

Dual Degree programm IE võimaldab õpilastel kohandada oma õpinguid oma akadeemiliste, isiklike ja professionaalsete eesmärkidega. Kui te jätkate kahte distsipliini parall ... [+]

Dual Degree programm IE võimaldab õpilastel kohandada oma õpinguid oma akadeemiliste, isiklike ja professionaalsete eesmärkidega. Kui te jätkate kahte distsipliini paralleelselt, saate ülevaate kahest erinevast perspektiivist ja mõtteviisist. Meie kahekordne kraadiõpe pakub oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud mis tahes ülesande täitmiseks, ning käivitada edukas karjäär oma tehnikate rafineerimisel ning annab teile tööriistu mis tahes sektori muutmiseks. Vähem kui kahe aasta jooksul saate kahe magistriõppe programmi sisu ja lõpetada kahe diplomiga.

See võimaldab teil…Kombineerige erinevate koolide programmidMuutke oma akadeemiline trajektoorOptimeerige tootlikkust oma kraadi kiire jälgimise teelKohanda oma tee edule... [-]
Hispaania Madrid Segovia
September 2019
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IE Law School

Meie õigusteaduse magistrikraad kujundab mitmetahulisi ülemaailmseid spetsialiste, kes suudavad õigusliku raamistiku raames tegeleda uuendustega. Saate interdistsiplinaar ... [+]

Meie õigusteaduse magistrikraad kujundab mitmetahulisi ülemaailmseid spetsialiste, kes suudavad õigusliku raamistiku raames tegeleda uuendustega. Saate interdistsiplinaarse aluse praeguses õigus- ja tehnoloogiaarengus, uurides samas kaasaegset juhtimist ja uusi ärimudeleid. Kasu maailmatasemel IE akadeemilistest õppejõududest, paljudest rahvusvahelistest külalisprofessoritest ja Silicon Valley tööstusharu juhtidest, sealhulgas rahvusvaheliste ettevõtete peadirektoritest ja tegevdirektoritest. Veelgi enam, teil on võimalus liituda ülemaailmsete õiguslike tech kogukonna IE Law School Madridis (Hispaania) ja Radzyner Law School Herzliyas (Iisrael).

Kiired faktidFormaat: Intensiivsed ülikooliperioodid Online-istungidSissevõtt: märtsCampus: Online Madridi Silicon Valley Herzliya (Iisrael)Keel: inglise keelPikkus: 10 kuudSissepääsuperiood: jooksva vastuvõtu protsess... [-]
Hispaania Madrid Segovia
September 2019
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
IE Law School

Kas te töötate juba rahvusvahelises juriidilises osakonnas või soovite alustada uut põnevat karjääri, see programm pakutakse nii osalise tööajaga (11 kuud, märts) kui ka ... [+]

Master in Global Corporate Compliance pakub praegustele või sissetulevatele rahvusvahelistele juriidilistele spetsialistidele ainulaadset, praktilist programmi, mis uurib peamisi vastavusepõhiseid valdkondlikke oskusi. Pakutakse osalise tööajaga (11 kuud - märtsi tarbimine) ja täistööajaga formaate (10 kuud - oktoobri tarbimine), saades tervikliku, globaalse arusaama rahvusvahelisest õiguslikust raamistikust, ärieetikast ja vastavusstrateegiatest. Veelgi enam, saate õppida uusi perspektiive, mida juhivad meie maailmatasemel teaduskond, mis koosneb parimatest rahvusvahelistest õiguslikest mõtetest.

Master of Global Corporate Complianceis koosneb õppekava neljast moodulist, mis viib teid vastavuse sektori põhiaspektide kaudu. Uurides rahvusvahelist õiguslikku raamistikku, eetikat, kaitset ja muid võtmevaldkondi, saavutate tervikliku, multifunktsionaalse sektori mõistmise, mis parandab teie profiili ja võimaldab teil töötada paljudes globaalsetes tööstusharudes.... [-]

Hispaania Madrid
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
10 - 11 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Address
C/ María de Molina, 11 28006
Madrid, Community of Madrid, Hispaania
Address
C/ Cardenal Zúñiga, 12 40003
Segovia, Castile and León, Hispaania