IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast meie ärikool, IEBS

IEBS, School of Business Innovation and Entrepreneurship, kes on sündinud maailma kriisi, mille eesmärk on pakkuda reaalset alternatiivi traditsioonilistele -õpetamismudel alternatiiv. Tänu toetusele erinevate institutsioonide ettepaneku uue haridusasutuste mudel põhineb tahke väärtused, mis moodustavad rohkem vastutustundlikke inimesi suunata projektide ettevõtlikkust alates Innovation, eetika ja jätkusuutlikkus.

Uuenduslik kontseptsioon Business School Me koolitada professionaalsed juhid võimelised innovatsiooni ja ettevõtluse, kes lisaväärtust nende ettevõtete töötajad ja ühiskond tervikuna, kasutades selleks uut äritegemise viis.

Meist

In IEBS valida teket, kus:

Kasutamine uute tehnoloogiate ja innovatsiooni õppimine on aluseks koolituse. Kasutamise puhul uuringuid ja simulatsioone on selgroog haridus, valmistades õpilasi nägu reaalses maailmas. Ametlik klassis õppe koos vabahariduse Internet õpetuse, kuidas õppida ja julgustada ühisõpet. viimaseid trende ja uuendusi igal alal teadmiste ühendatakse. Meie õpetajad saavad oma mentorid, juhendada ja aidata üliõpilane kogu aeg ja muutub aktiivseks osa koolitusest protsessi üliõpilane. Õpilane osaleda, väljendada oma arvamusi ja õppida, et analüüsida ja teha oma otsuseid.

Missioon ja visioon

Me tahame olla erinev School of Business, mis keskendub koolitus põhineb Innovatsioon ja ettevõtlus Meie missiooniks on koolitada tulevasi ettevõtjaid, ettevõtjad ja ettevõtete juhid, et tuua muutusi ja transformatsiooni nende organisatsioonide kaudu, innovatsiooni, ettevõtluse eetika ja jätkusuutlikkus.

Meie visioon me tahame olla erinev School of Business, mis keskendub koolitus põhineb Innovatsioon ja ettevõtlus. Meie eesmärgiks on edastada õpilastele võime uueneda ja kohustuvad toetama oma projekte algusest lõpuni.

meie väärtused

Innovatsiooni, ettevõtluse, eetika ja jätkusuutlikkus

IEBS istub neli sammast, mis meie arvates peaksid toetama ettevõtte juhtimise lähikümnenditel:

Innovatsioon: Me oleme pühendunud professionaalid ja uuenduslikke ettevõtteid, mis toovad rohkem kasu ühiskonnale. Ettevõtlus: toetust ettevõtjad ja innovatsioon on osa meie asutamisest ülesanne. Seega kõik õpilased Master ja Ettevõtjate programme saab osaleda ülikooli, kus toetuse ja rahastamise parimad projektid on ette nähtud. Eetika: Me oleme pühendunud maailmas, kus traditsioonilised väärtused usalduse, aususe ja vastastikuse kasu taastuda. Jätkusuutlikkus: me usume pikaajaline äri, mis annab äriühingule kasu, töötajate ja ühiskonna samuti on jätkusuutlik keskkonda.

Sotsiaalne vastutus

IEBS tegutseda vastavalt oma põhimõtetele ja väärtustele ning kehtivad juhtimise Business School.

IEBS järgib suures säästva arengu asendades paberi kasutamist poolt elektroonilisel kujul, hõlmates "e-lugeja" või raamatu. Õpilased saavad alla laadida sisu otse seadmega. IEBS pakub täisstipendiumidena koostöös oma Master programmid, et edendada ettevõtlust ja innovatsiooni, peamiselt arengumaades Ladina-Ameerikas. IEBS eraldab osa oma kasumist koostöö ja arengu hariduse arengumaades.

Asukohad

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega