IMF Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

IMF on riiklik viide ettevõtete ja üksikisikute koolitamisel; seda on tunnistanud enam kui 125 000 koolitatud õpilast. Meie koolitus põhineb õpetatavate ainete valdkondade mitmekesisusel ja asjatundlikkusel. Meie teenuste kvaliteedi ja maine tagavad sellised üksused nagu ISO 9001 ja 14001, ANCED (kaugõppekeskuste riiklik assotsiatsioon) ja ärikoolide edendamise ühing (AACSB). Täna õpetame oma kataloogis selliseid aineid nagu taastuvenergia töökeskkonna ohu ennetamine või inimressursid. Meil on era- ja ametialane kvalifikatsioon, viimane on mainekate ülikoolidega sõlmitud liidu tulemus, mis võimaldab meil pakkuda haridusministeeriumi reguleeritud väärtpabereid. Õpilastel on võimalus valida režiim, kus soovite oma kursuse teha, ja ettevõtted saavad krediidi töötlemiseks kasutada meie teenusehalduse koolituse boonust. Tuginedes õpilaste juhendamis- ja õppeabile, loodame igale alale spetsialiseerunud spetsialistide meeskonnale, tagades igal ajal isikupärase ja põhjaliku hooldusmeeskonna. Meie tööriistade hulgas on tööhõive ja nii meie eraklientide tava kui ka ettevõtted saavad kasu tööturul toimuvast kohtumispaigast. Meil on ka uuenduslik veebikoolituse platvorm, kus on saadaval üle 250 oma kursuse. Oleme välja töötanud eritöö selliste ettevõtete jaoks nagu Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Voice of Galicia jne. Samuti teeme koostööd tööandjate, sotsiaalpartnerite ja avaliku haldusega, et edendada tasuta koolitust konkreetsetele rühmadele ja töötutele. Lühidalt, me oleme organisatsioon, mille peamine eesmärk on klientide rahulolu ja selleks oleme just leidnud viisi, kuidas seda saavutada: püüdke iga päev anda endast parim.

Vaade

Rahaloomeasutuste visioon on olla rahvusvaheline kaugõppe ja tehniliste alade veebispetsialistide juht.

Missioon

Tahame koos sinuga kasvada. Selle eesmärk on tagada klientide rahulolu kõrgel tasemel, kasutades personaalset tähelepanu ja tipptasemel teeninduskvaliteeti. See eesmärk nõuab tehniliste ja materiaalsete ressursside pidevat täiustamist ning kogu personali väljaõppe maksimaalne kaasamine rahaloomeasutustesse on erinev kogemus.

Väärtused

  • Tehke kättesaadavaks kraadiõpe, pakkudes kvaliteetset koolitust konkurentsivõimelise hinnaga.
  • Uute tehnoloogiate valimine koolitusele lisaväärtuse saamiseks.
  • Füüsiline lähedus õpilastele meie rahvusvahelise kontorivõrgu ja sellega seotud keskuste kaudu.
  • Isikupärastatud akadeemiline juhendamissüsteem. Motiveeritud äärmiselt professionaalne meeskond.
  • Sisemine pühendumus oma meeskonnale, poliitikate loomine, mis võimaldavad usaldusel, paindlikkusel ja enesest tulenevatel nõudmistel põhinevat professionaalset arengut.

Asukohad

Madrid

Address
C/ Bernardino Obregón 25
28012 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

Valencia

Address
c/ Guillem de Castro 9
46007 Valencia, Valencia kogukond, Hispaania

Sevilla

Address
c/ Camino de los Descubrimientos, 11
41092 Sevilla, Andaluusia, Hispaania

Akrediteeringud