Loe ametlikku kirjeldust

INSA Business, Marketing & Communication School on eraõiguslik Business School üle 30 aasta kogemusi kutsehariduse vallas, mis on

PROFESSIONALS koolitusspetsialiste

Pakume laias valikus up-to-date koolituse programme erinevates valdkondades ettevõtte alati vastavalt turu vajadustele, koolitus spetsialistid, kes suudavad edukalt siseneda tööturule tänu teadmiste, oskuste ja hoiakute me edasi, ja disain praktiline ja realistlik koolituskava, õpetanud spetsialistid.

Kõik see, lisaks kaasnevad muud teenused ja isiklikku tähelepanu sa väärid.

INSA loodi 1984. aastal vastuseks tungiv vajadus ettevõtete lisada kõrgelt haritud inimesi; inimeste reaalne ja praktiline visioon tööturul.

Algusest peale on INSA valinud eriala valdkonnas assistent juhtimine ja kommunikatsioon (avalike suhete ja turustamine). Hea töö meie õpetajad, paindlikkust, et kohandada oma õppekava kogu aeg ja on praktiline metoodika on teinud, et INSA on rohkem kui 13.000 vilistlaste alates 40 erinevast rahvusest.

Turu, poliitilised, majanduslikud ja tehnoloogilised muutused on nõudnud, et INSA aastas uuendada oma programmides uute kursuste, samuti pakuvad meie õpilastele võimaluse asuda õppima täiesti inglise keeles suure rahvusvahelise perspektiivi.

Lisaks INSA Business, Marketing & Communication School on mitu koostöölepingud suurte institutsioonide ning riiklike ja rahvusvaheliste ülikoolide.

Kool ruumid asuvad vana tehases täielikult renoveeritud, kuid säilitades algse struktuuri kaasaegse interjööri ja varustatud avar ja paindlik klassiruumid kolmel korrusel, mis edendavad õppimist ja töötoad.

Asub lähedal Lessepsi Square, naabruses Gracia, lubab hea ligipääsetavus ühistransport (metroo, FGC, buss, bicing) ja kasutada ära kõik pakutavad teenused naabruses restoranid, ühiselamus, meelelahutuse valdkonnas, raamatukogud jne ..

Tähelepanu meie õpilased ja kvaliteedijuhtimise on põhitelgedel INSA:

Kliendikesksus. Iga õpilane on ainulaadne.
Tunnustamine kohustusi organisatsiooni nii klientide ja töötajatega, juhatuse liikmete, tarnijate ja ühiskonnale tervikuna.
Osalemine ja vastutuse jaotus üksikisikute ja meeskondade.
Haldus.
Pidev täiustamine.

Eesmärk ja metoodika

Meie peamine eesmärk on koolitada spetsialiste, kes suudavad lisada tööturul ja töökohal, võttes tugeva aluse praktilisi teadmisi ja oskusi, et edukalt täita oma ülesandeid alates esimesest päevast ja pealegi neile sotsiaalse, professionaalse ja töö tunnustamiseks.

Selleks on pidevas kontaktis ettevõtete ja nende vajadused on olulised ja INSA teha seda läbi Professional, kes on meie õpetajad ja teenuste kaudu ettevõtetele pakkuma ja läbi vilistlaste võrgustikku.

Selle eesmärgi saavutamine ei ole võimalik ilma metoodika, mis toetab edu meie programmide ja põhineb:

Up-to-date, dünaamiline ja personaalset koolitust plaanid
Isiklik tähelepanu õpilaste
Oma järelevalve- ja hindamissüsteem

Kõik INSA kvalifikatsiooni sobitada tööpakkumisi pärit kutse maailma ja tööturg, mis nõuab üha uuemate professionaalse eriala, mis erinevad traditsioonilisest.

Ärimaailm nõuab kvalifitseeritud spetsialiste äri juhtimise, turunduse, reklaami, avalike suhete ja täidesaatva abilised ulatuslik koolitus, teadmised ja oskused, et oskaksid uut tehnoloogiat.

Meie uuringud, õpilased omandada sotsiaalseid, isiklik ja tehnilisi oskusi, samuti vajalikud vahendid edukaks integreerumiseks tööturul. Oma õppekavasid ja metoodikat, mis põhineb isikliku ja väga praktiline lähenemine koos näidetega ja pakub võimalust praktiseerida ettevõtted, täita meie peamine eesmärk ja õpilane, lõpus uuringud, võib lisada edukalt igal töökohal.

Selgroogu meie METOODIKA

Meie oma, up-to-date ja dünaamilist koolituse plaanid Akadeemilise programmid on kavandatud realistlikult ja paindlikult, ületades jäikust, mis iseloomustavad täna palju koolituskavad.

Plaanid sobiks praegustele vajadustele elukutse, otsib teadmised valdkondades ja teemasid, mis tasakaalustab teoreetilise praktilise.

Individualiseeritud tähelepanu õpilaste Kool jälgib isiklikku olukorda ja edu igale õpilasele. Selle õpetamine toimub väikestes rühmades õpilased, kes on nende vastavate kursuste juhendaja, et õpilane vastab kogu õppeaasta jooksul ja saab suuniseid nii haridus- ja ametialase aspekte.

Õpetamispraktika: professionaalne õpetaja Selleks, et saavutada üliõpilaste tööhõive, INSA suurendab praktiline pool õpetusest. Seetõttu INSA teaduskonna koosneb aktiivne ettevõtjad ja juhid, vastates väga spetsiifilise profiiliga, mis võtab arvesse nende hariduse, töökogemuse ja oskuste arendamine.

Student Juurdepääs Tööturuameti Anda üliõpilastele juurdepääsu tööturule ja soodustada nende kohanemist ärikeskkonda, INSA on järgmised eesmärgid oma programmi:

Oskuste arendamine teadmistepõhises ühiskonnas
Domeeni Infotehnoloogia ja kommunikatsioon
Anda avatud õpikeskkond
Ettevõtluse arendamine ja loominguline ettevõte

teenused

Insa pakub ekstra Koolitusprogrammid, erinevaid teenuseid, mis võimaldavad õpilastel arendada kaugemale uuringud ise. Iga õpilane on unikaalne ja on töödeldud. Samuti Insa pakub teenuseid ettevõtetele ja spetsialistidele, mis annab tõelise ja praktilise perspektiivi meie programme.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

INSA Business, Marketing & Communication School

Rahvusvaheline turismijuhtimise kahekordne kraad on aastaprogramm, mis on mõeldud täielikult eduka karjääri-külalislahkuse tööstuse arendamiseks rahvusvahelise koostöö ka ... [+]

Rahvusvaheline turismijuhtimise kahekordne kraad on aastaprogramm, mis on mõeldud täielikult eduka karjääri-külalislahkuse tööstuse arendamiseks rahvusvahelise koostöö kaudu INSA (Barcelona, Hispaania) ja Hotel Management School (Luzern, Šveits) vahel .

Turism on osutunud majanduskasvu soodustavaks teguriks, mis on aidanud kaasa paljude riikide majandusarengule viimastel aastakümnetel. Inimesed näevad puhkust vajadusena, mitte praeguse stsenaariumi luksusena. Turism nõuab reisibüroode, reisikorraldajate ja turistide vahelist koordineerimist ja koostööd. See hõlmab ka turundustegevust, et meelitada turiste teatud sihtkohtadesse.

EesmärgidKülalislahkuse uurimine: luua suhtlusturundus, otsene ja klientide lojaalsus digitaalses keskkonnas.Hospitality Management: tutvuge loomingulise ja süstemaatilise organisatsiooniliste eesmärkide saavutamisega külalislahkuse valdkonnas.Juhtimisoskused: koolitada ja koolitada spetsialiste, et tekitada mõju tulude kasvule hotellides ja restoranides.SaajadLõpetajad turismis.Spetsialistid, kes vajavad uuendamist ja soovivad oma äripiirkonda laiendada.Ettevõtted, kes otsivad personali teadmisi.Lõpetajad kutsehariduses või kõrghariduses turismi, toidu, reisibüroode ja toitlustuse juhtimise valdkondades, kes otsivad praktilist ettevalmistust tööjõule sisenemiseks.Professionaalsed väljasõidudTulude haldurHotellijuht või asetäitjaToitlustuse ja restoranide juhtOstujuhtToidu ja joogi juhataja... [-]
Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
INSA Business, Marketing & Communication School

Magistritöö e-turism ja tulude haldamise annab teadmisi digitaalsete vahendite ja sotsiaalsed võrgustikud, mis võimaldavad avada erinevaid turunduse ja müügi. Ka erialako ... [+]

Esitlus

Turism on üks praeguse autojuhid maailma majanduse ja üks peamisi töökohtade loojad. Sel põhjusel on äärmiselt oluline, et säilitada kõrget kvaliteeti turismisektoris toel kvalifitseeritud inimesi kaasa säilitamiseks ja parandamiseks taseme konkurentsivõimet selles sektoris.

Magistritöö e-turism ja tulude haldamise annab teadmisi digitaalsete vahendite ja sotsiaalsed võrgustikud, mis võimaldavad avada erinevaid turunduse ja müügi. Ka erialakoolituse mis optimeerib vahendite ja tulude väga konkurentsivõimeline tööstus.

Eesmärgid Annab teadmisi digitaalsete vahendite ja sotsiaalsed võrgustikud Luua suhe turundus, otsene ja klientide lojaalsus digitaalsete keskkondade Teadmised teooriad ja meetodid "Tulud Management". Harida ja koolitada spetsialiste, et luua mõju tulude kasv hotellides ja restoranides. Siht ... [-]
Hispaania Barcelona Šveits Lutsern
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
INSA Business, Marketing & Communication School

Et pidada sammu tänapäeva kiire muutuvas ja globaliseeruvas maailmas, turunduse juhtimine on alati analüüsida laiemas kontekstis rahvusvaheliste ettevõtete ja tegevuste k ... [+]

Esitlus

Et pidada sammu tänapäeva kiire muutuvas ja globaliseeruvas maailmas, turunduse juhtimine on alati analüüsida laiemas kontekstis rahvusvaheliste ettevõtete ja tegevuste keskkond.

Meie kogenud ja kvalifitseeritud personal luua toetav keskkond, kus õpilased saavad omandada põhjalikke teadmisi ja arusaamist mehhanismid ja tehnikaid turustamise ja julgustatakse arendama oma ideid ja turundusstrateegiaid.

Eesmärgid Anda üliõpilasele parim töövahendeid, teadmisi ja oskusi, et edukalt täidesaatva tasandi turunduse juhtimine. Näita, kuidas teha kasulikke otsuseid oma firma rahvusvahelisel tasandil läbi täpne analüüs maailmaturul, strateegiline planeerimine, turu segmenteerimine, samuti eelarve juhtimine. Õpetab eetiliste põhimõtete vaja kommenteeritud selles valdkonnas. Siht ... [-]
Hispaania Barcelona Šveits Lutsern
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
INSA Business, Marketing & Communication School

See programm keskendub praktiliste aspektide globaalsete turgude õpetada õpilastele oskused, mida kohaldatakse rahvusvahelise kaubanduse, impordi ja ekspordi, rahvusvahel ... [+]

Esitlus

See programm keskendub praktiliste aspektide globaalsete turgude õpetada õpilastele oskused, mida kohaldatakse rahvusvahelise kaubanduse, impordi ja ekspordi, rahvusvahelise toodete turustamise ja ülemaailmse tarneahela juhtimine.

Eesmärgid Kogu teadmisi vaja saada ekspert globaalsete turgude tegevust. Uuri kõike korralduse ekspordi osakondade ettevõtte struktuuri, samuti head arusaamist põhimõtted ja meetodid marketing. Olema võimalik tõhusalt kavandada ja läbi viia strateegilist turunduskampaaniad ja edu rahvusvahelisel tasandil. Siht

a) lõpetajate ja spetsialistid, kes soovivad laiendada oma tööd silmaringi. b) kogenud spetsialistid, kes soovivad võtta uusi ülesandeid ja kohustusi. c) ettevõtetele, kes otsivad personali koolitus. d) kõrgharidusega Kutseõppe ja kõrghariduse valdkonna ettevõtete otsib praktilist ettevalmistust sisenemiseks tööturule.... [-]

Hispaania Barcelona Šveits Lutsern
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
INSA Business, Marketing & Communication School

Me elame globaliseeruvas maailmas, kus ettevõtted üha valivad tsentraliseerimine nende tegevuses. Sellises keskkonnas on logistika, toimingud, ostmine, hanked ja jaotamin ... [+]

Esitlus

Me elame globaliseeruvas maailmas, kus ettevõtted üha valivad tsentraliseerimine nende tegevuses. Sellises keskkonnas on logistika, toimingud, ostmine, hanked ja jaotamine oma tooteid või teenuseid saanud oluline tugisammas diferentseerimine ja klienditeenindus.

Lisaks Barcelona on konfigureeritud üks peamisi Euroopa linnade logistika, nii asukoha kui ka rajatiste ja infrastruktuuri haldajate ja seetõttu mitmeid selle sektori ettevõtetele.

Eesmärgid Valmistada ja koolitada juhid, ärimehed ja ettevõtjad kontekstis pidevas muutumises. Rong spetsialistid kõigis valdkondades operatsioonide juhtimine koos uuenduslike visioon, et leida võimalusi ja edukalt toime tulla turule. Rong spetsialistid eri valdkondades programmiga hõlmatud: ülemaailmse tegevuse, tarneahela-, ostu-ja hanked, ladustamine ja jaotamine. Siht ... [-]
Hispaania Barcelona Šveits Lutsern
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
INSA Business, Marketing & Communication School

See laiapõhjaline põhjalik programm hõlmab mooduleid majandusanalüüsi juhtkonna otsused, majanduslik kontroll ja optimeerimine tulemusi, märgistamine jne et pakkuda tervi ... [+]

Esitlus

See laiapõhjaline põhjalik programm hõlmab mooduleid majandusanalüüsi juhtkonna otsused, majanduslik kontroll ja optimeerimine tulemusi, märgistamine jne et pakkuda terviklikku aluse edasiseks uurimiseks või eriala.

Eesmärgid Arendada strateegilisi juhtimisoskusi ja organisatsiooniline ja operatiivne võimeid. Ehitamine tugeva vundamendi ärijuhtimine põhiaineid. Gain üld- ja praktilisi teadmisi ärijuhtimise. Siht

a) lõpetajate ja spetsialistid, kes soovivad laiendada oma tööd silmaringi. b) kogenud spetsialistid, kes soovivad võtta uusi ülesandeid ja kohustusi. c) ettevõtetele, kes otsivad personali koolitus. d) kõrgharidusega Kutseõppe ja kõrghariduse valdkonna ettevõtete otsib praktilist ettevalmistust sisenemiseks tööturule.... [-]

Hispaania Barcelona Šveits Lutsern
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
INSA Business, Marketing & Communication School

See aste ühendab turunduse, reklaami ja avalike suhete tutvustab meie õpilastel reaalsus kutse maailma läbi põnev töökohta programmi, samal ajal, kui ta annab neile tugev ... [+]

Esitlus

See aste ühendab turunduse, reklaami ja avalike suhete tutvustab meie õpilastel reaalsus kutse maailma läbi põnev töökohta programmi, samal ajal, kui ta annab neile tugeva ja laia aluse vaja edukalt täita nii tulevasi spetsialiste äri side .

Eesmärgid Paku tugev vundament järgmistes valdkondades: turundus, reklaam, avalikud suhted, äri ja uute kommunikatsioonitehnoloogiate. Arendada analüütilist, otsustus- ja meeskonnatöö oskusi, et pakkuda side valdkonnas kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide algatusel edukalt endale juhtkonna vastutust. Siht

a) lõpetajate ja spetsialistid, kes soovivad laiendada oma tööd silmaringi. b) kogenud spetsialistid, kes soovivad võtta uusi ülesandeid ja kohustusi. c) ettevõtetele, kes otsivad personali koolitus. d) kõrgharidusega Kutseõppe ja kõrghariduse äri otsib praktilist ettevalmistust sisenemiseks tööturule.... [-]

Hispaania Barcelona Šveits Lutsern
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
INSA Business, Marketing & Communication School

Master Project Management ... [+]

Esitlus

See on programm, mis koondab teadmised ja oskused, mis on vajalikud projekti juhtimine. See on nii, et tuleb eristada turul, omandades põhilisi oskusi ja üks kõrgelt nõudis kutseprofiile turul.

Eesmärgid Valmistada ja koolitada spetsialiste hiljemalt oskusi projektijuhtimise. Rong professionaalselt kõigis valdkondades juhtimine ristilõike ülevaate äriühingu. Mõista peamisi kontseptsioone ja haldamise vahendite, planeerimine, juhtimine ja kavandamine projekte. Siht

a) lõpetanud, kes soovivad laiendada oma teadmisi valdkonnas projektijuhtimist. b) spetsialistid, ettevõtjad ja ärimehed, kes tahavad uuendada või lisada erinevus kogemus. c) ettevõtetele, kes otsivad personali teadmised. d) kõrgharidusega Kutseharidus Kesktase või kõrgema palgaastme otsib praktilist ettevalmistust sisenemiseks tööturule.... [-]

Hispaania Barcelona Šveits Lutsern
September 2020
Hispaania
Osakoormus
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
INSA - Business, Marketing and Communication School
Carrer Torrent de l’Olla 208

Barcelona, Kataloonia, 08012 ES
Social Media
Location address
Lucerne, Lutsern, CH