Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Miks õppida IQS

IQS on ülikooli keskus Jeesuse Ühingust, mis on Universitat Ramon Llull'i asutajaliige, kellel on rohkem kui sada aastat kogemusi ja pikk ajalugu. Riiklikud ja rahvusvahelised akrediteeringud tagavad meie pideva töö ja tugevdavad meie prestiiži.

 1. Üldharidus
  Meie kutsumus ja pühendumus on inimeste harimine eetiliselt ja terviklikult isiklikel, akadeemilistel ja professionaalsetel tingimustel. Selle tulemusena ühendatakse IQS kutseoskuste omandamine õpilase inimliku mõõtme arenguga.
 2. Programmide praktiline mõõde
  Programmid on mõeldud praktilise, interdistsiplinaarse hariduse pakkumiseks. IQS teaduskonnal on tunnustatud töökogemus tööstuses ja ettevõtetes, mis võimaldab neil pakkuda väga praktilisi ja ajakohaseid juhiseid tööturu kohta.
 3. Seosed ettevõtlusega
  Kõik õpilased viivad erasektori ettevõtetes läbi kohustusliku töökogemuse praktika ja lõplikud projektid on suunatud praktiliste rakenduste, näiteks äriplaani väljatöötamiseks.
 4. Töövahetus ja ametialane karjäärinõustamisteenus
  Õpilastel on juurdepääs IQS ja professionaalsele karjäärinõustamisteenistusele, kus neile antakse professionaalset juhendamist ja abi, eriti oma esimese töökoha leidmisel.
 5. Rahvusvaheline hääletus
  IQS üliõpilasvahetus välisülikoolidega on ideaalne programmiuuringute täienduseks, pakkudes kogemusi, mis rikastavad õpilasi nii akadeemiliselt kui ka isiklikult.
 6. Täielik inglise programm ja keeleõpe
  IQS annab võimaluse võtta mõningaid kraadiõppe programme ja bakalaureuseõppe programmi ärijuhtimises ja juhtimises täielikult inglise keeles või järk-järgult hispaania ja inglise keeles ning võimalust õppida saksa keelt.
 7. Isikupärastatud hooldus ja väikesed grupid
  Õpilastel on isiklikud juhendajad, kes juhivad neid akadeemilistes, kutsealastes ja isiklikes küsimustes. Klassid koosnevad väikestest rühmadest kõigis IQS bakalaureuse- ja magistriprogrammides.
 8. IQS toetused
  IQS il on ulatuslik stipendiumide ja stipendiumide programm, mis hõlmab tipptaseme stipendiume ja peretoetusi.
 9. Professionaalne spetsialiseerumine IQS Graduate's Programs'iga
  IQS kraadiõppe programmide valik annab üliõpilastele võimaluse arendada oma eriala konkreetses õppevaldkonnas põhjaliku väljaõppega.
 10. Teadusuuringud ja kriitiline mõtlemine
  Teadusuuringud on olulise tähtsusega kvaliteetse hariduse pakkumiseks, kriitilise mõtlemise arendamiseks ja teadmiste edendamiseks. Sel põhjusel julgustab IQS teadusuuringuid oma bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadis. programmid.


IQS il on kaks kooli: IQS School of Engineering, kus õpetatakse teaduslikke ja tehnilisi õpinguid, ning IQS Management School, kus õpetatakse majandusteadust ja äriuuringuid.


Rahvusvahelised börsid

IQS on täielikult pühendunud teaduse rahvusvahelistumise ideele ja usub, et tugevamad rahvusvahelised sidemed viivad kõrgema kvaliteediga uuringute ja uurimistööni.

Üliõpilaste vahetus välisülikoolidega on ideaalne viis IQS uuringute täiendamiseks kogemustega, mis rikastavad õpilasi nii akadeemiliselt kui ka isiklikult. Vahetus toimub tuntud välisülikoolidega, millega IQS on sõlminud vahetuslepingud. Konkreetsemalt on IQS sõlmitud vahetuslepingud 96 ülikooliga: 44 Euroopas, 31 Põhja-Ameerikas, 12 Lõuna-Ameerikas, 3 Kesk-Ameerikas, 5 Aasias ja 1 Aafrikas.

Rahvusvaheliste suhete osakonna kaudu toetab ja juhendab IQS neid õpilasi, kes soovivad õppida osa oma programmidest välismaal. Rahvusvaheliste suhete büroo pakub ka abi kõigile rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad IQS juurde tulla.

Tänu nendele rahvusvahelistele vahetustele on IQS õpilastel või teadlastel järgmised eelised:

 • Keele parandamine: keele õppimiseks pole paremat viisi kui elada riigis, kus seda räägitakse. See parandab nende professionaalseid võimalusi, kuna rahvusvahelised ettevõtted otsivad kandidaate, kes suudavad sujuvalt teist keelt rääkida.
 • Uued suhted: neil on võimalus tutvuda inimestega, kellel on nende omast erinevad vaated ja kultuurid, kes võivad isegi aidata neid oma tööelus.
 • Oskuste arendamine: välismaal elamise kogemus teatud ajaperioodil aitab inimestel kultuurilistest erinevustest aru saada vastutustundlikumaks ja teistele pühendunuks.
 • Tööhõive: üliõpilaste kontaktide võrgustik kasvab välismaal märkimisväärselt rahvusvaheliselt, mis sillutab teed teiste ettevõtete või muude võimaluste poole.


Kutse õpetamiseks ja teadustööks

IQS inseneriteaduskonna peamine eesmärk on teaduse ja tehnoloogia alane koolitus ja uuringud. Programmid on mõeldud praktilise ja interdistsiplinaarse koolituse pakkumiseks, pöörates erilist tähelepanu nii põhiteadusele kui ka eksperimentaalsele tööle.

Teadusuuringud on olulise tähtsusega kvaliteetse hariduse pakkumiseks, kriitilise mõtlemise arendamiseks ja teadmiste edasiarendamiseks. See on põhjus, miks IQS stimuleerib ja soodustab teadus- algavad bakalaureuse-ja magistriõppe programmides ja lõpeb PhDs.The IQS School of

Insenerirajatiste hulka kuuluvad laborid, töökojad, piloot- ja pooltööstusettevõtted. Õpetustöökodades ja laborites määratakse igale õpilasele isiklikuks kasutamiseks mõeldud jaam.


Ettevõtluslik iseloom

IQS School of Management on rahvusvaheliselt tunnustatud oma ärijuhtimise ja juhtimise lõpetajate koolitamiseks.

Selle missiooniks on inimeste üldine väljaõpe nende hoiakute, teadmiste ja oskustega, mis võimaldavad neil luua, juhtida ja juhtida konkurentsivõimelisi organisatsioone, kes paistavad silma tööstus- ja tehnoloogiavaldkonnas ning kes on pühendunud tipptasemele ja õiglusele.

IQS School of Management'i teaduskonna töökogemus on tuntud ja selle teadusprofiil, mis nõuab väga pidevalt selliste panuste esitamist nagu referentsartiklite avaldamine, kongressidel osalemine, raamatute ja sümpoosionide peatükid. .

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IQS – Universitat Ramon Llull

Dual magistriprogramm rahvusvahelises turunduses digitaalses keskkonnas / rahvusvaheline turundus ja müügijuhtimine on ühe aasta täistööajaga ametlik kapten (st ametlikul ... [+]

Eesmärgid ja oskused

Kraadi eesmärgid

Dual magistriprogramm rahvusvahelises turunduses digitaalses keskkonnas / rahvusvaheline turundus ja müügijuhtimine on ühe aasta täistööajaga ametlik kapten (st ametlikult Hispaania valitsuse poolt tunnustatud), mis tegutseb Euroopa kõrgharidusruumis (EHEA).

Selle programmi eesmärk on pakkuda turunduse valdkonnas erialaseid teadmisi. See on suunatud üliõpilastele, kellel on ülikooli bakalaureusekraad, kellel puudub / puudub piiratud töökogemus. See ühendab akadeemilisi teadmisi ja rakendas mõistmist mõnest muust turunduse valdkonnast, valmistades õpilasi selles failis töötama, mis pakub suurepäraseid töövõimalusi erinevates sektorites. Õpilased omandavad oskusi ja arendavad oskusi, mis on kasulikud turunduse karjääri arendamiseks ja tulevikus tippjuhtide loomiseks.... [-]

Hispaania Barcelona
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IQS – Universitat Ramon Llull

Tööstuse juhtimise magistrikraadi eesmärk on pakkuda selgelt kõrgkoolilõpetajatele tehnilise või teadusliku kraadiga täiendõpet, sest see on selgelt määratletud professio ... [+]

Eesmärgid ja oskused

Seda programmi õpetatakse inglise keeles, mis on suunatud teadus- ja / või tehnikavaldkonna kraadi omanikele, kes soovivad õppida vajalikke oskusi, et laiendada oma tulevast karjääri ärijuhtimise ja halduse valdkonnas. See on suurepärane kombinatsioon oskuste omandamiseks, mida pead olema tehnilise ja äritööstuse täielik professionaal.

Tööstuse juhtimise magistrikraadi eesmärk on pakkuda selgelt kõrgkoolilõpetajatele tehnilise või teadusliku kraadiga täiendõpet, sest see on selgelt määratletud professionaalse olemuse tõttu. Oma tulevase ametialase karjääri korral võimaldab see kapten neile juurdepääsu töövõimalustele ärijuhtimises, juhtimises, eelistatavalt tööstusettevõtetes.... [-]

Hispaania Barcelona
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Conoce IQS

About IQS | 2017

Location address
IQS
Via Augusta, 390,

Barcelona, Catalonia, 08017 ES